• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@susanne88 aha, to máš vlastně pravdu :slight_smile: tak jestli se někam dostanu tak si jeden na pondělí koupím a nebo to nechám až na úterý :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 No asi jo, já ji neměla víc jak třičtvrtě roku a konečně pořádnou jsem měla toho 17.4. pak kolem 30.4 ovulační krvácení (teda si myslím) a teď čekám ms. Tak když někam půjdu, tak si ho zkusím koupit, je fakt, že já si koupila nějaký za 35,- v drogerii a ani ten název mi nic neříkal :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Pokud testuješ po očekávané MS, tak to nemusí být ani ranní moč. Tý jo, třičtvrtě roku nic-tak to je mazec - tak tfuj tfuj
13. kvě 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 no já právě předtím brala hormonální injekce a na poslední jsem byla loni v květnu, to bylo na 3 měsíce a pak už jsem tam nešla a od té doby nic až teď, tak tomu moc velké šance nedávám, ale bylo to pěkné :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Aha, tak to by byl luxus, kdyby se zadařilo. Očista byla, tak tomu nic nebrání :wink:
13. kvě 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 No právě, taky si to říkám, že by to byl luxus, kdyby to náhodou vyšlo, ale myslím, že spíše ne, ale uvidím, nebudu předbíhat :slight_smile: A ty se cítíš jak? Máš nějaké příznaky?
13. kvě 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ja mám dostat MS až 30.5,,takže ješte asi brzo testovat?snažíme tento mesíc od 5.5. a dnes je teprve 13,,,tak musím ješte počkat a ve snažení pokračovat :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 no ješte počkaj a skus to znova,,,ono je asi dobre počkat až meška MS ,,ale čekání je hrozneee,,:(
13. kvě 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr jj to čekání je šélené....:( no počlám do neděle, to mám dva dny před ms, a ato by už mělo ukázat...:slight_smile:
13. kvě 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leyla.x ahoj,,,no j astým skušenost taky nemám,,ale chtela bych se te zeptat ,napísala jsi že se ti s prvným podařilo tesne po MS,mne skončila MS 3.5 v sobotu a v pondelí sme to s manželem skusili vlastne se snažíme od teho pondelka 5.5 a vesele budeme aj pokračovat,,myslíš že by sem mohla otehotnet i když to bylo testne po MS??nevím
13. kvě 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 :( ja musím čekat ješte aspon o týden déle,,,to snád už ti ukáže a douhám že se nám na testoch objeví // :slight_smile: potom dej vědet jak si na tem :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr neboj určitě dám hned vědět...:slight_smile: ty pak musíš dát tak vědět...:slight_smile: já opravdu věřím, že se to povedlo...:slight_smile: neboj najdeme tam dálnici..:slight_smile:
13. kvě 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 jasne taky dám hned vědet jak sme na tem:slight_smile: a ja taky tomu veřím teda aspon bych chtela aby se to povedlo:slight_smile: a ta dalnice tam byla:slight_smile:
13. kvě 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr já se už i modlila...:DDD prostě to tam bude a pak to společně oslavíme limčou...:slight_smile:
13. kvě 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy taky se snažíme od května.. teď v so byl sexík i když si nemyslím, že z toho něco bude, ale co kdyby :grinning: :grinning:
13. kvě 2014 v 18:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,vy se všechny tak krásně snažíte,já se vždycky těším na víkend jak si s manžou užijeme a ono prd.Buď mi usne a nebo nám straší v ložnici děti :cry: s takovou se budeme snažit ještě v červenci :grinning:
13. kvě 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 beru připijeme si limčou :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 a dnes se taky asi pomodlíííím :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marselina nooo mi ted máme dobre období,,,malý zaspí kolem 20:30 a je čas na všechno,,asi přišla na neho nejaka jarní unava protože nikdy nám tak skoro nezaspal:slight_smile: nebo to snád tuší a necháva prostor na zadelaní sourozence :slight_smile:))
13. kvě 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka89 no třeba jo:slight_smile: nikdy nevíš mne se když jsem byla tehu prvý kráat podařilo hned napoprvé :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr ahoj, u mě to zafungovalo. Otěhotněla jsem těsně po MS, cca 1.-2. den. Tak proč by to nebylo možné i u Tebe? :wink:
13. kvě 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leyla.x jasny,a hlavne otehotnime po konkretnim zapase. treba lotyssko-kazachstan.. :grinning:
13. kvě 2014 ve 22:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marselina ahoj, u nás to taky neni denně...přítel taky většinou lehne a usne, ale minulý týden sjme ho ''ulovila''pro sebe....věřím, ře se vám brzo povede...:slight_smile:
14. kvě 2014 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr tak u nás už napoprvé je pryč..nám se napoprvé nezadařilo...:slight_smile:to vždy těm šťastlivcům na poprvé tiše závidím..:slight_smile:
14. kvě 2014 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová, snažíme se osmý měsíc, z toho asi 4 měsíce beru kys. listovou, druhý měsíc si dělám ovu testy (a teď jsme na to opravdu dvakrát při pozitivním ovu testu vlítli) a první měsíc piju kontryhelový čaj....MS mám dostat okolo 20.5., jak se dostaví, tak mě asi klepne pepka...
14. kvě 2014 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leyla.x to bych byla moooc ráda,,,:slight_smile: no uvidíme
14. kvě 2014 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek taky cekam mrchu 20.5. To cekani jestli se uraci prijit nebo ne je des. Preji, aby nikomu uz nedosla :grinning:
14. kvě 2014 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 ahoj,,vtedy jsme si řekli ž eto skusime stačilo jen jednou si nedat pozor a už sem se tešili a čekali až se narodí malý:slight_smile: a ted už mu bude 6 let a chteli sme sourozence a ja si vubec nepřipouštela že by to mnelo být jinak,,a byla jsem uplne zaskočená že prvný mesíc nic :( dostavia se MS a ted pokračujeme druhý mesíc a ja doufám že se snád povedlo,,naplanoval ajsem si totiž druhe miminko dříve než pujde malý do školy,,kdyby se podařilo a narodilo se tak v unoru tak do zaři trochu odroste :slight_smile:,,,tak uvidíme jsem zvedavá ale veřím tomu že ted nám to vyšlo jak mne tak i tobě :slight_smile:
14. kvě 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel ahoj no dobre :slight_smile: ja taky přeji všem tady aby se aspon na tych 9 mesícu nedostavil aMS
14. kvě 2014 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr ja dnes na radu lekarnice udelala test. A jak jsem byla presvedcena, ze je brzy, tak jsem mela pravdu a zbytecne mam dalsi pocurany papirek :grinning: no kazdopadne dal doufam a jestli ta mrcha za tyden prijde, tak me nastve :grinning:
14. kvě 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek