• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@teenyel no uvidíš:slight_smile: ja mám dostat Ms až 28 takže zatím žadný test neskušam,,je moooc brzo:( ale doufám že se podařilo, jen to čekaní je hroznééééé
14. kvě 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr to je horsi nez cekani na vyplatu :grinning:
14. kvě 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tomstr no paráda, to b yblo skvělé i skrz synka, že bude prvňáček tak mu budeš nápomocná při úkolech a učení, když budeš ještě na mateřské....věřím, že se to povedlo...moc ti to přeji....:slight_smile:
14. kvě 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám doma 13ti a skoro dvouletou dceru a pokud by to klaplo, tak budu doma sedět na té starší, aby se víc učila-konči sedmou třídu a ani se nenaděju a bude dělat přijímačky na střední
14. kvě 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem si ze slevolékárny objednala na pondělí testy - dva kousky :wink: Jsem napjatá jak kšandy. Naštěstí jedeme v pátek na Moravu, tak na to nebudou myšlenky,si jej udělat dřív :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 dekuji moc,,,to mám v plane být na mateřske a pomáhat malemu,,:slight_smile: a tobe to taky moooc přeji:slight_smile:ale veřím že se povedlo mne i tobe:slight_smile:)
14. kvě 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel na výplatu se tešííím:slight_smile: xixi a mám zní radost :slight_smile: ,,ale ano je to o moc horšííí ,ten týden trvá hrozne dlouho nejak :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 držím palce nech ti to výde :slight_smile: ,,a to už máš holky velké :slight_smile: určite by se potešili miminku doma
14. kvě 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr vid. Mam sto chuti si odskrtavat dni jak mala pred vanoci :grinning: to uz si takhle skrtam za kolik dni bude barak :grinning: zacala jsem na 183 a uz jsem u 140 :grinning: to utika lepe :grinning:
14. kvě 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr taky držím pěstičky pro štěstí, jinak největší radost by měla má 21měsíční :grinning:
14. kvě 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra holky...tak ted jsem poprve na chvili skutecne vypnula a myslela jen na praci a ne na snazeni :grinning: prisel nam mystery shopper a ja ho poznala hned mezi dvermi! No jako dobre mi cvakal zadek,abych rekla vse co mam :grinning:
14. kvě 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel a máš nejaké příznaky??
14. kvě 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 to ano,,budete to mýt veselé,,když vám to klapne,,,a dekuji:slight_smile:
14. kvě 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr......:slight_smile: dnes jsme ve městě potkla známou, tak mi řekla, že celá zářím co se děje...:slight_smile: tak kéžby to byla pravda...jinak bčicho mě bolí jako při ms....tak snad ta mrcha nepřijde...:( já ji to prostě nedovolím přijít....:slight_smile: už chci udělat testík, mít tam // a jít k doktrovi a být v klidu....:slight_smile:
14. kvě 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr poboliva me bricho a zada a 4DPO jsem trochu ruzove spinila. Jinak nic. Jo...jsem desne nafoukla :grinning:
14. kvě 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 jééj ja ti to přeji moooc,,tak jako i sobě,,,a kdy máš dostat MS,,,? ja kolem 28.5,,,ale dnes jse cítím celý den tak nejak divne,,ale je to teprve 10 den od kdy se snažííme,,tak vubec nevím:( a cítím se nafoukla jenže ja vubec nevím či už si to sama nenamýšlam :(,,taky bych nejradší vědela na čem sem a byla už v klidu :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88
@teenyel holky ja veřím tomu že tam ty // určite najdeme,,a budeme se radovat společne :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tomstr
@teenyel určitě nám to vyjde....:slight_smile:
taky mám radost, tak doufám, že to je ono a nakonec se neobjeví ta mrcha...:slight_smile: jak mě bolí to břicho ak pak jdu na záchod a modlím se, aby ze mě nic neteklo....:D já to mám dostat 20.05. ale jak už jsem několikrát psala, takto dopředu mě nikdy břicho nebolelo...
14. kvě 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nafouklá jsem taky...:slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr ty už dítko máš, tak se chci zeptt, asi je to blbá otázk, ale stejně se zeptám...za jak dlouho se miminku ten pupík zahojí, nebo zacelý nevím jak to nazvat...ale jak se mu odstřihne ta pupeční šňůra, tak vždy kousek nechají ne, a za jak dlouho má pak normální?...:slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Já vypadám asi taky pěkně nafouklé :slight_smile: dneska jsem byla se známým (měsíc jsme se neviděli) a ptal se mě, jestli čekám , tak jsem mu řekla, že max tak velkou vodu, jinak že o ničem nevím :slight_smile: Ale já mám takovou debilní postavu, přibírám jenom do břicha, takže vlastně pořád vypadám jako těhu :slight_smile:
Víš, že si na ten pupík ani nepamatuji? Ale myslím, že to moc dlouho nebylo, ale jistě to nevím, příjde mi jakoby to už bylo 100 let :slight_smile:
@denca2000 Tak to by si na ni pěkně dohlídla, to by si měla fajn, tak snad se zadaří :slight_smile:

@teenyel To škrtání je dobré, tak si k tomu přidej ještě čekání na ms a bude ti to pěkně utíkat :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr @susanne88 @zuzajda20 holky proste si nebudeme pripoustet, ze by ta mrcha vubec mela mit dvere dokoran :grinning: vsichni rikaji, ze to je vse v hlave. Takze proste to vyjde a hotovo :grinning: ted jsem se fakt odhodlala :grinning: jinak susanne muzeme testovat ve stejne dny, mrcha by mi mela prijit stejny den jak tobe :grinning: a holky jak jste na tom s grafy?
14. kvě 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 jinak sestrenka ma malou holcicku a myslim ze zbytek pupecni snury ji odumrel a sam odpadl a pak uz se ji pupicek hojil :slight_smile: cca tyden od te doby co prijela z porodnice rikala :wink:
14. kvě 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 no hele tak nakonec to všichni na nás vidí...:slight_smile: tak doufám, že to všem vyjde, bylo by to fajn...:slight_smile: pak tu společnš diskutovat o tom jak nám rostou pupíky...:slight_smile:
no snad to s tím pupíkem nebude tak dlouho trvat, hlavně aby se to zhojilo rychle bez nějakého zánětu zda je to možné...
14. kvě 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel Já jsem na grafy asi blbá a není na to ani moc času, tak na to nespoléhám, spoléhám jenom na to, že tu ovulku poznám :slight_smile: No já si to taky říkám, že jsem těhu, že to muselo vyjít. Jsem si před tou ovulkou zašla na masáž, tak jsem byla krásně zrelaxovaná, do toho jsme spolu s manželem chvíli předtím nespali (malá marodila), tak i on byl natěšenej a já happy z toho, že mám po dlouhé době ovulku, tak jsme se na to vrhli, tak si říkám, že to muselo vyjít a bude to holka :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@susanne88 tak já už ten pupík mám, teď jenom aby tam bylo to mimčo :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. kvě 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chtěla bych se zeptat je zde někdo kdo se snaží a má na vaječníku cysty??? nebo zkušenost stim?? začala jsem se s mužem snažit o mimi před dvouma měsícema.... šla jsem na kontrolu k dr a ta mi náhodou našla na pravém vaječníku dvě cysty.... po měsíci se nevstřebaly.... má někdo stejnej problém?? prej asi z toho pravýho vaječníku nelze otěhotnět..... díky všem za radu
14. kvě 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ty jo to ja ani nevim, co bych chtela vic. Driv jsem hrozne chtela holcicku ale uz je mi to jedno :slight_smile:
@susanne88 to si budu muset prohlidnout az nebude manzel s tchyni cucet na tenis :-/
14. kvě 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 krásné...:slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek