• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky květen/červen

@teenyel No já chtěla holčičku, tu už mám doma, tak teď je mi to jedno, klidně chlapečka a nebo holčičku, ale asi bych si více přála ještě jednu holčičku :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel přesně....prostě at si tloukne na dveře přes práh neprojde...má útrum mrcha jedna...:slight_smile:

no já si koupila nějaký testík a ten je už, že to podná dříve, tak ho zítra zkusím a pak v tu neděli no....ale já ji prostě nedovolím přijít....:slight_smile:a já grafy nedělám, myslíš jako bazálku? já jukla na net, vím, že je to nepřesné, ale drželi jsme se toho...:slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel ok, to jsem ráda, že se to hned hojí...:slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel jukni, až mi slyza ukápla...:slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaafilip ahoj, myslím, že je tu už někde diskuze na toto téma,a le pokud nemůžeš otěhotnět z pravého tak máš levý, střídá se to....:slight_smile: určitš se vám povede....:slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel
@zuzajda20
@tomstr jak to tak vypadá, tak tu budu asi já zatím bezdětná...:slight_smile: jako že se snažíme o první...a já budu mít na 100% holku, protože chci kluka...:slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@susanne88 moc díky nevím jak se to tu hledá..... poradíte někdo jak diskusi najdu??? jo mělo by to tak být i když vlastně můžu jen jednou za 2 měsíce :/ budiž mi utěchou , že by to bylo 3 miminko , ale jsem nervozní jako porvé :/
14. kvě 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaafilip určitě se vám povede, je to vše v hlavě...:slight_smile:

já to vždy hledám přes google, ale něco jsem ti našla...:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/forum/nemoce-a-komplikace/tehotenstvi-a-cysta-je-to-problem/?source=more_from_category

a pak máš vždy napravo další k tomu podobné skupiny....:slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzajda20 budu držet pěstičky,prý ale otěhotnění v ovu značí kluka,před ovu a po holku,vajíčko je prý daleko a ženské spermie přežívají déle než ty mužské :grinning: c je na tom pravdy nevím
14. kvě 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marselina tak ještě zjistit kdy je ovu a bude to OK :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselina No tak uvidíme, mi je to teď už jedno, ale kdybych si mohla vybrat, tak beru holku :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 hlavne aby to bylo zdrave :slight_smile: jinak jsem nekde cetla co pise marselina :slight_smile:
@susanne88 aha, ja to zkousim se vsemi prostredky :grinning:
15. kvě 2014 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@susanne88 no v porodnici to mněl zalepene a ošetrovali mu to tam,,a když jsme mněli jet dom tak mu to udelali a šli sme stým žo ho mnel uplne normalní,,myslím že trošku červený,po okupkaní sme mazali pár dní lihem detský doktor skontroloval a hotovo,,,neboj to neni žadná hruza :slight_smile:
15. kvě 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 noo ja bych hrozne ráda holku,,jinak dnes v noci se mi narodil synovec Adam :slight_smile: tak se moc teším a švagrove i tiše závidím,,,povedl se jim totiž napoprvé :slight_smile: a to ješte mnela nejaké problémy s vaječníky
15. kvě 2014 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tomstr me to nuti zase na test ...ne nesmim! :grinning: ach jo ja chci take napoprveee :frowning2:
15. kvě 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak moje netrpelivost nezna meze. Na zitrek jsem se objednala na krevni test. Tak uvidime. Jestli vyhazet penize za domaci testy, nebo 250 za krev. To uz je stejny. Ale krev je rychlejsi a jistejsi -D
15. kvě 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teenyel no mne to taky nutí kupit test ,,,ale musím počkat minulý mesíc jsem ich mnela aspon 5,,a nic a pokažde když jsem si ho udelala a nevidela jsem tam // tak jsem byla sklamaná,,,tak jsem si řekala že ted musím počkat,,ale je to hroznééé :(
15. kvě 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr no ja jsem taky hrozna. A nechce se mi porad plytvat testy,kdyz z krve mi to reknou n 100%. A navic kamoska ma pristi tyden rozlucku, tak chci vedet, jestli delat ridice nebo jestli se s holkama a vlozkou v kalhotkach opit :grinning:
15. kvě 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr Já dneska byla v lékárně a dost mi dalo problém si ten test nekoupit, jinak bych si ho hned udělala. Dneska čekám ms a zatím nic, ale břicho mě začalo pobolívat, tak čekám spíše, že se rozjede
@teenyel Tak to budeš mít jistotu z té krve :slight_smile:
15. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel Tééda, ty jsi ale nedočkavá :grinning: Já se testnu v pondělí, snad to vydržím :wink:
15. kvě 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel teda ty nedočkavko...:slight_smile: tak koukej zátra napsat jak si dopadla....:slight_smile: moooc ti přeji, by ti oznámili těhotenství....:slight_smile: držím pěsti....:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 určitě to nedostaneš....:slight_smile: protože se ti to povedlo....:slight_smile: já budu takto napjatá za 5 dní...:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr děkuji a tak ti teda teto gratuluji k synovcovi....:slight_smile: ten pocit znám, taky občas závidím....:slight_smile: ale věřím, že s enám to prostě jednou povede ....musí...jinak to nejde....:slight_smile: já budu testit zítra tak uvidíme a pak v neděli...:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 to se dozvim az v pondeli nebo utery, u nas mame jen odberove misto, ale laborku maji ve vedlejsim meste :slight_smile: pak dam vedet :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel aha, tak v pondělí nebo v úterý čekáme na výsledky....:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 Moc tomu nevěřím, začíná mi být divně a to mi celou dobu nebylo, tak si myslím, že dorazí.
@teenyel tak to ještě do té doby můžeš zkusit testovat :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 jasny :slight_smile: sakra jak ja byh si to prala...ale co...kdyz to tam nebude, aspon se budu tesit az prijde mrcha :slight_smile:
@zuzajda20 chci zkouset nedeli na vyroci svatby :slight_smile: a pak ten den nez si pojedu pro vysledky :slight_smile: napnuta jak ksany :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 ještě se nevdzávej....kamarádka taky otěhotněla a byla si na 100% jistá, že dostane ms...no a v den ms ji bylo blbě, pořád čekala kdy tedy dorazí a nedorazila....:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr
@teenyel
@zuzajda20 holkyy nevydržela jsem to a udělala si teď asi před 10 min. testík a je tam slaboulinký dušík,a le je tam....:slight_smile: mám hroznou radost až tu doma z toho brečím...:slight_smile: doufám, že bude sílit....:slight_smile:mám šílenou radost...:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@susanne88 je tak to je super!!! Gratuluji!!
15. kvě 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek