• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
Holky, je tu některá, která plánuje vysadit a začít se snažit leden příštího roku? Ráda mám vše naplánované a připravené, dohoda, kdy vysadíme je jasná, ale ráda bych udělala víc :slight_smile: Pro klidné těhu a tak.... je nás tu více takových? Pojďme okecat o tom, co děláte, aby sjte byly spokojené maminky se spokojenými bříšky a pak miminky :slight_smile:
15. čer 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj! My chceme od příštího roku začít pracovat na sourozenci pro našeho malýho Štěpánka, teď je mu 15 měsíců. HA neberu, takže až si řekneme, že začínáme, tak to prostě bude :wink:
15. čer 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. čer 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mykolaapsi Já beru HA už dlouho, přemýšlím, kdy vysadit.... někde píšou udělat pauzu, jinde píšou nedělat pauzu... tak snad se nás tu sejde víc, abychom se mohly navzájem těšit :wink:
15. čer 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 Ono je to podle mě jedno. Já jí brala 8 let a 1,5 roku před početím jsem jí vysadila, ale ze zdravotních důvodů. No a otěhotněla jsem na první pokus :wink: Někdo zas otěhotní hned po vysazení. Je to asi na tvým pocitu, co je správně. Pro mě je třeba lepší to tělo trochu očistit....
15. čer 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mykolaapsi no, mám taky ten pocit.... jenže trochu se bojím toho, že drahoušek je jaksi na tohle hodně pohodlný a když vysadím už teď, nerada bych otěhotněla neplánovaně brzy.... zatím je pár věcí, které mi to úplně nedovolují....
15. čer 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 hmmm, to se musíte domluvit :slight_smile: Nám to šlo i bez HA / kondomu 1,5 roku a teď to tak praktikujeme od porodu zas. Manželovi celkem věřím, ale počítám i s možností, že otěhotním dřív, než je v plánu. Tragédie by to nebyla, i když jsou plány zatím jiné.....
15. čer 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mykolaapsi nejde o to, že bych mu nevěřila, spíš asi nevěří ani on sám sobě :grinning: vědět, že budu moc celé těhu chodit do práce, bude mi dobře a tak... asi bych to neřešila, jenže když se podívám jak bylo segře celé těhu blbě, nerada bych už teď....
15. čer 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 a používat kondom?
15. čer 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 každé těhu je jiné, mně třeba bylo báječně i 14 dní po termínu :grinning: Ale tohle se prostě naplánovat nedá....
15. čer 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mykolaapsi asi to zkusím navrhnout, minimálně bych byla klidnější.... vím, že všechno se naplánovat nedá, ale když vím, že teď by to ještě nebylo ideál, ráda to odložím, tím spíš, že by se věci měly během pár měsíců posunout k lepšímu...
15. čer 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky v tuto dobu ja uz budu mit miminko :slight_smile:
15. čer 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sykorkaa všechno utíká jako voda :wink: příjemné těhotenství přeji!
15. čer 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
určitě bych doporučila vysadit dřív a zjistit jestli je všechno v pohodě. Já brala antiko 10 let a po vysazení jsem měla asi tři měsíce menstruaci jak hodinky, ale pak tělo začlo haprovat. Neměla jsem to třeba i 54 dní, noční pocení, výkyvy nálad apod. Začala jsem pít čaj z kontryhelu a začalo se to dávat do normálu. Nakonec jsem otěhotněla za 10 měsíců. A to jsem měla pocit, že vysadím a hned otěhotním...
15. čer 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evulina77 já nemám pocit, že vysadím a hned otěhotním.... vysadila jsem asi před pěti lety cca na rok a všechno, kromě děsných bolestí při MS bylo úplně super.... takže nemám strach, že když vysadím, bude něco špatně... chceme začít v lednu, když se povede na jaře, bude to ideální, ale vím, že tohle se vážně plánovat nedá...
15. čer 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už pár měsíců anonymně brouzdám na těchto stránkách a po tom, co jsem našla tuhle diskuzi, jsem se rozhodla, že se registruji. Už na sobě chvilku pozoruji, že bych docela ráda otěhotněla (manžel by do toho šel hned, zatím všechno stálo na mě), ale rozhodli jsme se, že ještě počkáme, protože kvůli mému povolání geodetky potřebuji 5 let praxe ve firmě, abych si mohla udělat razítko a pracovat z domova, sama na sebe. Bohužel to teď v září budou teprve 4 roky, co pracuji. Proto počítám, že se po novém roce také vrhneme na snažení a budu to mít akorát...
Pořád se ale ve mně mele to, jestli už nemáme začít teďko, že to třeba nepůjde tak rychle a i tak by mi to s tou praxí vyšlo, ale bojím se, že když to otěhotnění vyjde hned, bude mi scházet blbý půl rok, kvůli kterému se budu muset ještě po mateřské vrátit do práce (za 3 roky se toho dost může změnit a budu začínat od píky) a dojíždět 50 km jako dosud... Vím, že vše je řešitelné, ale znáte to... Na druhou stranu se bojím, že se na to snažení po novém roce upnu a ono to nepůjde.. Tak co s tím? :slight_smile: To samé pořád přemýšlím o vysazení antikoncepce.. Nejradši bych tělo nechala očistit, beru ji 10 let, ale zase jsem někde slyšela, že po vysazení jsou první 2 měsíce nejplodnější, a to se mi nechce promarnit :slight_smile: Jaký na to máte názor?
18. čer 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 zkus :slight_smile: Určitě bude manžel šikovný a mimčo dokonale naplánujete :wink:
20. čer 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koresta Ahoj, je to težký, říct si, kdy je nejlepší čas a jak to bude probíhat. My jsme se začali snažit o trochu dříve než jsme chtěli, aby mimčo vyšlo (asi o 3 měsíce) a ono vyšlo hned na první pokus. Akorát nám to nevadilo v ničem důležitým, chtěli jsme jen jarní mimčo. Myslím si, že je to vše hodně o psychice. Co se týče vysazení HA, psala jsem svůj názor už výše v diskuzi :slight_smile:
20. čer 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s dovolením se k vám přidám, máme doma 16m princeznu a chtěli bysme jí pořídit v lednu nebo únoru sourozence. Snad se zadaří :slight_smile:
20. čer 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ráda bych se přidala...máme doma 20 měsícního chlapečka...a plánujeme mu pořídit sourozence:slight_smile:
20. čer 2014 ve 22:30  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my máme dva kluky 8 a 10.5 roku a jsem nyní 9tt takže nejspíš budem v lednu na světě :grinning:
2. črc 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat do diskuse? Máme doma 4 měsíčního zbojníka a už pomýšlíme na druhé :grinning: Manžel by do toho šel klidně hned, ale já se potřebuju po těhotenství, porodu a těžkých začátcích s mimčem dát pořádně do kupy. Přijde mi, že kdybych teď otěhotněla, tak se úplně rozpadnu :grinning: Takže to vidím tak na ten začátek příštího roku, i jsem si tak nastavila rodičák. Ale raději si nic moc neplánuju, u prvního se nám zadařilo až 12. cyklus snažení.
2. črc 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Teda.. no ono se tohle plánuje špatně, to je fakt....
2. črc 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíme holky jak se bude dařit :wink: Jsem zvědavá. Malá se nám podařila hned 1.cyklus, snad i druhátko si k nám najde cestu tak rychle :grinning:
4. črc 2014 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
My se snažili 5měsícu po HA. U prvního rok a u druhého pul roku ;)
4. črc 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se přidávám k vám. Příští rok bych chtěla sourozence pro našeho rok a půl starého raubíře. Je to strašný číslo, tak doufám, že to zvládnu. U prvního nám snažení trvalo 4 měsíce, tak snad to vyjde jak si všechny plánujem :slight_smile:
17. črc 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala. akorát do konce měsíce mám platíčko a budu vysazovat a na začátku roku 2015 se chceme začít snažit o miminko. už ho chci nějakou dobu, nejraději bych začala hned, ale akorát jsme si vzali hypotéku a potřebujeme něco našetřit a dovybavit byt, takže to pak bude ideální začít. už se nemůžu dočkat.
28. črc 2014 v 16:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leenulka89 Jsem zvědavá, jestli se zas sejdeme ve stejné termínové diskuzi :grinning:
11. srp 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mykolaapsi To bych byla moc ráda :slight_smile: My začínáme hned začátkem ledna, a vy? Už se nemůžu dočkat až se začneme snažit :grinning:
11. srp 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky jsem moc ráda že je nás tu víc. my teda chceme začít až v dubnu...ale stejně je to začátek roku....takže to nevadí. jen doufám že se zadaří co nejdříve
12. srp 2014 v 08:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leenulka89 Byla by to dobrá náhoda :slight_smile: Ještě přesně nevím, kdy začneme,asi podle nálady a jak bude Štěpánek samostatný, ale viděla bych to tak na únor / březen. Taky už se moc těším. Včera jsem byla v porodnici za kamarádkou a když jsem viděla tu její krásnou panenku, tak jsem se rázem přepla do stavu "nutně potřebovat mimi"...:grinning:
@misa010 jojo už se nás tu pár sešlo. My taky začneme asi až v únoru/březnu a taky doufám, že se zadaří co nejdříve. První vyšlo hned, ale nespoléhám na to......
12. srp 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 16
Tvůj příspěvek