• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
@zuzajda20 nééé nezkoušela... tuším že to brzo přijde :slight_smile:
8. led 2015 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellt Jů, tak to si měla cyklus, jako by se nic nestalo.
8. led 2015 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri a třeba nepříjde :slight_smile: Já jsem si myslela, že to teď vyšlo a když jsem měla den zpoždění (což se mi nestává), tak jsem si šla hned koupit test a než jsem došla domů, tak dorazila ms, tak jsem si ho ještě asi neměla kupovat a počkat, tak mě to bude lákat si ho příští cyklus udělat, když ho teď mám doma :slight_smile:
8. led 2015 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daisyjane jojo taky jsem koukala :slight_smile: jsem ráda, myslím, že to je znamení, že je všechno v pořádku a můžeme se bez obav snažit
9. led 2015 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 A přišla.... :grinning: takže dneska 2 D prvního snažícího cyklu. Už se těším až bude po. S trochou štěstí to bude na dlouhou dobu poslední MS :grinning:
12. led 2015 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri tak to je mi líto, ale teď je to naposledy, tak si jí užij a pak už nedojde :slight_smile:
12. led 2015 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jo holky, v sobotu se vdám a pak už vážně jdu na to mimčo :slight_smile: Zatím trénuju ranní zvracení, tentokrát ovšem z nervozity :grinning: :grinning:
15. led 2015 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak já hlásím, že se nejspíš zadařilo hned 1.cyklus :slight_smile: Testuju už od 10 DPO, kdy byl na testu duch, každý den, dnes už je čárka krásně vidět, jsem 26.DC a 14 DPO. Snad se mimi udrží... :slight_smile:
15. led 2015 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@masotri ať se vše vydaří tak jak si přejete, a pak ať brzy najdeš // na testu :slight_smile:
15. led 2015 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojda, tak jak se snazite? Koukam, ze uz tu jsou nastavajici maminky. Drzim pesti! :slight_smile: Ja jdu zitra k novemu dr, a jsem zvedava, co mi rekne a da zelenou. :slight_smile: Jinak po operaci ms jako hodinky a jen se obavam, ze mam jeden vajecnik - ten nesparovany - min aktivni. :frowning2: Tak to bude fuska. :grinning:
21. led 2015 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leenulka89 To byla rychloost, gratuluju :slight_smile:
22. led 2015 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
22. led 2015 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od března se také přidávám! Jupíííí!!! Ještě měsíc a půl a máme zelenou. :slight_smile: Od začátku roku slyším jen samé dobré zprávy, tak nám to všem musí klapnout! :slight_smile: :wink:

@leenulka89 Přeji mnoho štěstí! :slight_smile:
22. led 2015 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nathy80 děkuji a tobě taky :slight_smile:
22. led 2015 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, chtěli jsme původně začít až v březnu, ale nějak tak to vyplynulo samo a začali jsme už ted, akorát mám ovulku, tak opravdu doufám, že to vyjde, ikdyž samozřejmě nepředpokládám, že to vyjde hned po prvním snažení, plán je aby vyšlo zasít tento rok, ale stejně, asi každá doufáme že to vyjde co nejdříve.
25. led 2015 ve 14:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska - 16DC mě přepadla skličující bodavá bolest v podbřišku...Ještě nikdy se mi to nestalo, podobné bolesti mívám při MS. Myslíte že ovulace?
26. led 2015 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri Myslim, že ovulace by to mohla být, já jí u sebe poznám vždy, mám ovulku docela bolavou.
27. led 2015 v 08:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky jsem tu nova snažilka. Mam dvě větší deti a snažíme se o třetí. Obě se povedly hned po vysazeni ha. Teď uz druhy cyklus bez ha a dnes 9 dpo negativni test :pensive:
13. únor 2015 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky můžu se k vám přidat :slight_smile: taky jsme se začali od dneška snažit o druhého prcka :slight_smile:
13. únor 2015 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Dito, koukám ze jsi stejný ročník. No my se snažíme o třetího :slight_smile: U mě je to již druhy cyklus a dnes 9 ty den po ovulaci zatím na testu nic. No raději jsem si koupila ještě další :slight_smile: a kdy jsi vysadila ha?
13. únor 2015 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak co jak na tom jste, kdopak je uz tehulka? Ja se k pc nedostanu a pres mobil se do skupiny nedostanu uz vubec a vubec nevim jaky jsou novinky :frowning2:
15. únor 2015 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Krtecku, no ja dnes 11 den po ovu test negativni, takže si nic. A ty jsi taky snažilka nebo tehulka? :slight_smile:
15. únor 2015 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik ahojky :slight_smile: stale snazilka. Ja jsem dneska 9dc. Ja tu jsem od pocatku, ale jak udelali appku na mobil tak lrzu na kone pres nrj jenze na fora se nedostanu a tak jsem tu mesic nebyla :frowning2:
15. únor 2015 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mazulik, no tak to je bezva, stejně staré/mladé snažilky :slight_smile: Jak staré máš děti ? No já antikoncepci neberu, mám špatnou srážlivost krve, tak se chráníme jinak :slight_smile:, ale byli jsme teď na horách a tak jsme si řekli, že se do toho pustíme, malé už je 15 měsíce, ale zatím nepospícháme, jelikož je ještě na můj vkus malá, ale dlouho jsme se snažili o malou, tak nechci čekat zas tak dlouho :slight_smile: No já plodné dny zatím tak nesledovala, ale tuším tak 3 den po ovu, tak ať nám všem tady to brzy vyjde :slight_smile:
15. únor 2015 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dito, ja mam deti uz dvě. Dva kluky 7 a 10let. Oba dva byli hned po vysazeni antikoncepce. Plodný dny jsou většinou v půlce cyklu a nejplodnější jsou dva dny před ovu a jen jeden den po ovu, protože vajíčko co se uvolní ma životnost jen 24 hodin. Je super mít deti brzy po sobě, kluci si pořad ještě dobre rozumí. Je tak to se jsem rada, ze můžeme diskutovat :slight_smile:
15. únor 2015 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik Tak to je bezva, že jste se rozhodli docela po takové době pro další :slight_smile: Oni už jsou dost samostatný, tak to budeš mít bezva :slight_smile: No jo, ale já ovu moc nepoznám, takže nevím, kdy byla, zatim neměřim, ani netestuju, ale vim, že když to bude trvat dýl, tak se do toho asi pustim :slight_smile: Tak to se máš, taky bych to chtěla zažít otěhotnět hned po vysazení.....to je podle mě úplnej zázrak v dnešní době :slight_smile: No tak ty už asi budeš vědět, zda vyšlo, nebo ne :slight_smile: tento měsíc......já až tak za 10 dní......
16. únor 2015 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dito, tak dneska test 12 dni po ovulaci nic a špinim tak to asi dostanu. Ale nevadí. Nesmim na to tak myslet :slight_smile: Tak to jsem zvědavá jak ty :wink: Budu držet palce.
16. únor 2015 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je nejhorší, já na to taky strašně vždycky myslela......a nemůžu pochopit nikoho, kdo na to tak nemyslí :grinning:
16. únor 2015 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: A jak dlouho vám trvalo první mimi?
17. únor 2015 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik No necelé 2 roky, znáš to, práce mě už štvala, tak jsem chtěla hrozně rychle otěhotnět, ale znáš to, když to chceš, tak to nejde........Měříš teplotu, nebo děláš ovulační testy?
17. únor 2015 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek