• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
Neměřím, ani ne kupuji testy. Byla jsem u MUDr některé pondělí a řekl, ze Folikul je 16 mm tak jsem hned šla na net a zkoumala :grinning: a docetla se, ze roste asi 2 mm za den a pak praskne, tak jsem si rekla, ze asi ovulace bude ve středu a asi byla, ptze mě bolela levá strana břicha až k zadum :slight_smile: No, ale teď jsem z toho jelen, Menzes nikde jen spinim uz od soboty. Testy negat, no ale kdyby byla ovulace tak musí byt i menstruace. Si přijdu jak blázen :grinning:
17. únor 2015 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik to jsem taky zkoumala, ale prý praská až doroste do 24 mm, takže jsi to mohla mít klidně později. Ale to špinění nevim, přijde mi, že jakmile se začne člověk zkoumat a snažit, tak je hned všechno jinak :grinning: My jsme se zase možná tento měsíc začli snažit až po ovu, no uvidíme....... :sweat_smile:
18. únor 2015 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem to normálně dostala :slight_smile: jsem rada, ze je to OK a ze nemusím na žádné vyvolávací injekce a tak. Na tebe jsem zvedava :dizzy_face:
18. únor 2015 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A odkud vlastně jsi? Ja jsem z Mladé Boleslavi.
18. únor 2015 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat ? Snažilkujeme od vánoc... zatím jen měřím bt a koupila jsem ovu testy. Včera přišla ms :frowning2: tak je ještě aspoň v únoru využiju :slight_smile:
18. únor 2015 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik no tak aspoň se můžeš těšit na další snaženíčko :slight_smile: Já jsem z Prahy - západ, taková malá vesnice Jinočany.....
18. únor 2015 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiz Jasně, že se můžeš pridat :slight_smile: aspoň nás bude víc.......tak koukám já zaostávám, asi tak týden do MS
18. únor 2015 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Radiz, no jasné, alespoň nás bude vic :slight_smile:
19. únor 2015 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Radiz tak to máme stejně, mě taky přišla mrcha včera :slight_smile:
19. únor 2015 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ditus, tak to jsem na tebe zvědavá, ale psala jsi, ze o víkendu začalo snaženícko? Tak možná pozdě ještě nebylo :slight_smile:
19. únor 2015 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik
@radiz Holky tak tenhle měsíc to bude asi zázrak když to vyjde, včera jsem byla na gyndě na pravidelné prohlídce a doktorka mi řekla, že prý mám zánět, trochu mě pobolívalo břicho to je fakt, vyfasovala jsem antibiotika a nějaké dezinfekční čípky. Nic co by případnému mimi vadilo, ale se zánět pochybuju, že se podařilo. No už se těším na další měsíc, snad bude vše OK na snažení. No ale zázraky se dějí, tak uvidíme :slight_smile:
20. únor 2015 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?

Já jsem téměř 14 dní po revizi dělohy. 1.miminko nás bohužel opustilo. V 9+2 mu přestalo bít srdíčko. Jen co přijde první MS, chceme to zkusit znovu a věřím, že to dotáhneme do konce.
20. únor 2015 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sleepers, no jasné, vítáme te. Tak to mě moc mrzí,ze jsi přišla o miminko. Za jak dlouho se můžete snažit?
20. únor 2015 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik děkuju za přivítání.
Někdo doporučuje hned po první porevizní MS, někdo po 3 měsících a někdo po půl roce. Ale na kontrole mi můj řekl, že je vše v pořádku, po zákroku se všechno dává do původního stavu. Takže s přítelem počkáme, až přijde menstruace a hned potom se budeme snažit. Říká se, že po revizi je tzv."pohnojeno" a jde to relativně brzo. Navíc představa, že budu zase těhotná, je to jediný, co mě udržuje v klidu a je to moje naděje. Takže už aby to bylo :slight_smile:
20. únor 2015 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to chápu. Ja tenkrát byla těhotná asi před deseti lety, ale přišla jsem o mimi ve třetím týdnu tak to bylo OK. Museli jsme čekat půl roku :unamused: tak držím palce :slight_smile:
20. únor 2015 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojte holky,taky se snažíme o miminko s přítelem, v lednu jsem vysadila prášky, tak se pokoušíme,ale potřebovala bych poradit ,jako se počítají ty plodné dny, moc se v tom nevyznám..doktorka mi řekla,že mám počkat 3 měsíce než se tělo očistí a kdyby se nám nedařilo do pul roku mám přijít,nic víc mi k tomu neřekla..tak Vás holky prosím o nějakou tu radu k těm plodným dnům. Moc děkuji
24. únor 2015 ve 14:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zlatko, neni treba čekat až se tělo očistit ja otěhotněla 2 krát hned po vysazeni prášku. Plodné dny se počítají tak ze si spočítat svůj cyklus ( tj. Od zacatku menstruace do zacatku nové menstruace, většinou je to 28 dni ) a zhruba v půlce mas plodné dny, takže pokud mas cyklus 28 dni tak 13, 14 den by měla byt ovu. Jsi plodná tři dny před ovu a den po ovu.
24. únor 2015 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale pozor někdo muze mít ovulaci i jindy než v půlce cyklu :slight_smile:
24. únor 2015 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik moc děkuji za radu...snad se to povede co nejdřív..:slight_smile: mám trochu strach,ze s toho nic nebude,protože trpim na štítnou žlázu,beru prášky...:frowning2:
24. únor 2015 ve 20:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidávám se k Vám. My se snažíme už rok, nyní jsem v únoru dostala trojkombinaci (clostilbegyt,duphaston a inofolic). V neděli se mela dostavit MS a pořád nic...ale bolí me od soboty zvláštně podbřišek (jako když to mám dostat). :frowning2: Jen nevím jestli to zpoždění MS nesouvisí s tím, ze jsem minuly týden vzala dva duphastony najednou jelikož jsem zapomněla....Co myslíte? Pockam do patku a pak zkusim udělat trest...
24. únor 2015 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miafi. O těchto lécích nic nevím, ale klidně si udělej test uz teď. Uz se ti to ukáže. A břicho i takto muze bolet i když jsi Tehu. Dej vědět jak jsi dopadla. A jak dlouho se snažíte?
24. únor 2015 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatko a říkala jsi MUDr ze Beneš tyto léky, nevadí to Tehu?
24. únor 2015 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro Zlatku oprava: beres :slight_smile:
24. únor 2015 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mazulik, loni v únoru jsem vysadila antikoncepci, jenže MS nikde, tak jsem chodila na vyvolávání a pak mi byl předepsán duphaston na srovnání cyklu, ale nedařilo se. Přítel byl na vyšetření a OK, tak me zase napsal ještě clostilbegyt (na ovulaci) jelikož se mi ovu v testech nepotvrdila. Tak nyní čekám zdali už se zařadilo, pockam si do toho patku at je to kdyztak vidět dobre....určité se ozvu,jak to dopadlo.
25. únor 2015 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik no ví to..nic mi nerikala...no uvidíme za toho pul roku. Známe štítnou žlázu úplně odstranili řekli ji ,ze děti nikdy nebude mít a ma tedka dvě krásné holčičky.. Mám ale strach,ze já nic..
25. únor 2015 ve 14:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ditus, tak jsi na tom. Par dni jsi tu nebyla :slight_smile:
25. únor 2015 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miafi, jsem zvědavá jak to dopadne :slight_smile:
25. únor 2015 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik Ahojky, tak začínám špinit, takže nejspíš nic, každopádně budu ráda, že si vyléčim zánět.....:slight_smile: no ale dostala jsem chřipku od manžela, nebo nějakou virózu, no hrůza. Teda není to jednoduché starat se o malé dítě, když mi neni dobře. S horečkou sotva chodim, malá zrovna po obědě nechtěla spát.......rostou nám zoubky, takže pořád chtěla chovat, ale já neměla sílu jí ani zvednout :slight_smile: Už se těším zítra bude určitě líp :slight_smile:
@miafi Miafi, to vypadá opravdu nadějně, budeme držet palce :slight_smile:
@zlata20 Zlata, moje švagrová taky bere prášky na štítnou žlázu a otěhotnění jí to nebránilo :slight_smile: Jo Jo jdu si udělat čaj s citronem a asi si půjdu lehnout..........
25. únor 2015 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc, @dita1979 a @mazulik Byla bych ráda, ale mám i trochu strach z výsledku. Nevím jestli to nenechat až do pondělí... Mám strach ze zklamání. Asi jako každá.
25. únor 2015 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miafi no tak to máš trpělivost, i když já když jsem byla poprvé těhotná, tak jsem si test nechtěla vůbec dělat, protože jsem si byla stopro jistá, že těhotná nejsem.........Jo a možná jsem přehlídla, ale kolikátý den cyklu jsi dneska?
25. únor 2015 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek