• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
@dita1979 Dnes 30.den. Mám jinak cyklus 26 dní. Když mela proběhnout ovu, byli jsme v Alpách... Ale v testech mi ovu nevyšla...tak nevím, proč to zpoždění... Předminulý víkend jsem si vzala 2/duphastony naráz, tak jestli to není kvůli tomu to zpoždění...ale mám divné tlačení v břiše...
25. únor 2015 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jsem to nevydržela...vidíte tam něco?
26. únor 2015 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2015 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj no pokud jsi dělala test podle návodu a druhy proužek se ti ukázal v limitu tak ti gratuluji, vypadá to , ze jsi Tehu :slight_smile:
26. únor 2015 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dito tak se uzdrav ať je ti lip!! :slight_smile:
26. únor 2015 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jak jste natom? Vůbec napíšete :sunglasses:
1. bře 2015 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím! Zkoušela jsem ten test ještě druhý den a dnes a pořád dvě čárky, k lékaři jsem objednaná 12.3. Akorát mám zvláštní bolení břicha. Minulý týden to bylo až hrozné, nyní se to uklidňuje...tak snad je vše ok..
1. bře 2015 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miafi, to bříško je normální ze poboliva v období kdy jsi to měla dostat. Občas ještě muze povolovat, ale ne nějak moc. Určitě vše bude OK. Těším se na pozitivni zprávy :slight_smile:
2. bře 2015 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik Ahoj holky, tak mě už je docela dobře jen teda malá onemocněla a moc dobře to nenese. Takže jsme pořád doma, no nic moc už mi z toho docela hrabe......A co ty mazulik? Jak se máš? Chodíš do práce?
@miafi taky si myslím, že když pobolívá bříško, tak to u těhu bude normální, uvidíš, pokud se to bude zhrošovat, tak bych tam naklusala určitě dřív.....budeme držet palce :slight_smile:
2. bře 2015 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dito a ostatní, momentálně shanim praci v nějaké administrativě, posílám životopisy a nic. Tak jsem tu dost často :grinning: deti ve škole a ve školce. Trochu mi z toho začíná uz hrabat. Tak se uzdrav te ať můžete ven :slight_smile:
3. bře 2015 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik no tak to by se ti mimčo hodilo, alespoň by jsi nemusela už nic schánět :grinning: to bys měla o práci postaráno.....No jo, dneska se blbě práce hledá......a jak dlouho už hledáš práci? Já se tohohle po mateřský docela bojim, nevim jestli mě budou potom chtít zpátky a mam pocit, že mi z toho pak hrábne taky :slight_smile: Jinak už je nám líp, malá už chce ven, už byla dnes otrávená, tak zítra už vyrazíme do světa :slight_smile:
3. bře 2015 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že tu řešíte druhé a třetí mimi.. sice už jsem se zapojila do jiné podobné diskuze, ale jestli to nevadí, tak bych nakoukla občas i k vám :slight_smile: Taky se snažíme o sourozence pro dcerku. Ta se povedla hned, aniž bych cokoliv řešila.. a teď dva měsíce snažení za náma a nic z toho. Ale doufám, že do třetice všeho dobrýho... :slight_smile:

@mazulik Řeším něco podobného.. sice dcerka má teprve 1,5 roku, ale já si dala rodičák jen na dva roky, takže pokud se brzy nezadaří, budu si asi taky muset hledat práci + sehnat nějaké hlídání/miniškoličku pro dcerku. Což prostě nechci, přijde mi na to ještě malá :frowning2: O to víc se z toho ale stresuju, že to teď nejde tak rychle, jak bych chtěla :unamused:
3. bře 2015 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekate Zdravím tě, no toho jsem se já bála, nejsem vůbec žádný kliďas, tak jsem hned věděla, že si dám na 3 roky. 2 měsíce nic neni.........Já se snažila o první skoro 2 roky......no a to bylo teprve na palici :grinning: Myslim, že to bylo tim, že jsem chtěla strašně už být těhotná, práce mě štvala apod.....Mám o 2 měsíce mladší holčičku. Ještě máš půl roku, tak to je pozitivní :slight_smile:
4. bře 2015 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miafi Tak co, jak ti je?
4. bře 2015 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? :wink: zaciname pracovvat na miminku...tak at mam s kym kecatt.... :slight_smile:
4. bře 2015 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mirisisko, no jasne :slight_smile: je to první mimi? A jak dlouho se snažíte?
4. bře 2015 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Dito, teď shanim praci mesic a půl, no zitra jdu na pohovor do kooperativy. Tak mi drz palce :slight_smile:
4. bře 2015 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pekate, tak to se snažíme stejně dlouho. U nás to taky mozna bude do třetice všeho dobrého :grinning: dělám si legraci, beru to jako dar a ten nepřichází jen tak :slight_smile: myslím, ze jsem jediná tady kdo chce třetí mimi :astonished:
4. bře 2015 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to jsem rada, ze se ta diskuze tady trochu rozjela :grinning:
4. bře 2015 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik ahojky jj prvni... Snazime se jenom chvilicku cca mesiic....
4. bře 2015 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirisisko, tak ti držím palce, chce na to moc nemyslet. Nekdy je to těžký :slight_smile: . No ja první dva měsíce byla jako testovací blázen :grinning: pořad jsem testovala a to uz 6 ty dpo. Teď uz jsem v klidu :slight_smile:
4. bře 2015 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik a zadařilo se? no já mám mít o víkendu ovu a plodné dny tak to zkusíme.... :astonished:
4. bře 2015 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirisisko, ještě ne, ale plodný den jsem měla asi v pondělí i když dneska mě bolela břicho tak nevím. No každopádně asi za 13 dni to mam dostat tak uvidím :wink:
4. bře 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna shanim praci a jdu na pohovor zitra. Byla by sranda kdybych praci sehnala a uz byla Tehu :grinning: nekdy se takové schvalnosti ději
4. bře 2015 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dita1979 No, já právě myslela, že když to šlo napoprvé hned, tak to půjde snadno i napodruhé.. Ale jasné, dva měsíce ještě nic nejsou. Akorát když jsme se snažili o dcerku, tak jsem se nemusela dívat na žádné negativní testy :grinning: Tenhle měsíc ale chceme zkusit tulení fakt ob den max. dva dny, tak snad to konečně vyjde :slight_smile: Bylo by krásné být na vánoce už ve čtyřech :slight_smile:
4. bře 2015 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik No mně ty negativní testy od toho testování spíš odrazují.. raději testuju pěkně těsně před MS :slight_smile: Jinak celý půlrok určitě nemám, musím si nechat ještě nějaký čas na hledání práce a tak. Navíc když otěhotním, tak budeme několik měsíců bez mého příjmu a úspory nám taky na dlouho nevydrží :-/ Tak tomu dávám 3-4 měsíce.. Tenhle měsíc se budeme snažit pravidelně a když z toho nic nebude, tak to zkusím pořešit na gyndě, případně nakoupím ovu testy. Ale pořád doufám, že to půjde i bez toho :slight_smile:
4. bře 2015 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekate ovu testy mozna nemusíš kupovat pokud se budete snažit obden tak to stačí, mozna by te to pak více stresovalo. Hlavně to chce se na to ne soustředit pak by to dlouho nemuselo jít. Ale určitě se Zadari :wink:
5. bře 2015 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobre ranko :wink: musim vam neco rict... Mam jednu dobrou numerolozku, a ta mi delala vyklad z data narozenii... A vcera jsme si psali, a napsala mi, ze do konce leta budu urcite tehotnaa... A je fakt, ze co mi rekla, to se plniii... :grinning: ja teda doufam, ze to bude driiv...tak uvidiime.... :slight_smile:
5. bře 2015 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirisisko no tak to je super, určitě to vyjde a i když treba začátkem léta tak to vůbec nevadí. Moc nad tím nepřemýšlej nebo se tělo zablokuje a pak to trvá. Takže se tes, plánuj.... Držím palce :slight_smile:
5. bře 2015 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pekate no ja pravé testovala par dni po ovu, takže se ani nedivím ze se nepodařilo protože jsem na to tak myslela ze by byl zázrak kdybych byla těhotná :grinning: no a zrovna dneska jsem měla ten pohovor v kooperative a mam dobry pocit.. Tak treba budu mít fajn praci a otěhotním. Nekdy to i tak bývá :slight_smile:
5. bře 2015 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek