• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
@mazulik S tím nesoustředěním se to jde těžko i tak.. ale je fakt, že jestli nějakou ovu mám, tak by to takhle mělo klapnout i bez toho :slight_smile: Jinak dost možná vynecháme další kolo, jestli se teď nezadaří, protože mi termín bude vycházet koncem prosince.. a nechci rodit na Štědrý den :slight_smile: Tak doufám, že pak na just neotěhotním, když se na to nebudu soustředit.. :grinning:
5. bře 2015 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mazulik dekuju.. reknu to asi tak, moc moc si preju miminecko , ale zaroven ten strach a ty obavy tam jsou... Zda to zvlaadnu atd atd... Ale kdyz to zvladnou dvacetilete zabky , proc by to nezvladla 30 leta koza , jako jaa :grinning:
A ty se jak dlouho vlastne snaziis? A o prvni mimi??
5. bře 2015 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik Tak to držím palce, ať ti práce vyjde :slight_smile:
5. bře 2015 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirisisko To jsem měla při prvním těhu taky :slight_smile: Na to, že budeš maminka si budeš zvykat celých devět měsíců.. A až se mimčo narodí, tak ono to přijde samo, první dny budeš nejistá, ale brzy si zvykneš a za pár měsíců si ten svůj život už bez toho malého prcka nebudeš umět ani představit :slight_smile:
5. bře 2015 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pekate to je fakt, moc se tesiim na mimisko, jak rikas obavy prejdou... :wink: jedina vec ceho se jeste bojiim je, ze budu jak otesanek... A uz to neshodiim... :O ale to je jen moje blba myslenka... Hlavni bude, kdyz bude miminecko zdravew :-*
5. bře 2015 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirisisko Tak já nabrala 18 kg.. V porodnici jsem nechala asi 5 kg, pak ale šlo docela rychle dolů. Zastavilo se to asi na 5 kg, ale nějak mi to nepřekáželo nevadilo, tak jsem to neřešila.. a dneska už jsem zase na své váze :slight_smile:
5. bře 2015 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirisisko no ja se snažím o třetího prcka :grinning: ale je mi uz 35 let. Teď to je třetí cyklus snažení. Mam doma dva kluky školáka a předškoláka
5. bře 2015 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ve ctvrtek cekam MS, dnes jsem 25DC a na testu dusik... tak snad bude silit, ve skutecnosti je silnejsi
8. bře 2015 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek dušíka jde vykoukat ... držím palečky, atˇsílí. Pozítří udělej další těhu test... čárka by měla být už výraznější :slight_smile:
8. bře 2015 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radiz nevim jestli vydrzim, spis ho udelam uz zitra :grinning: vim ze se ma cekat co dva dny ale....
8. bře 2015 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek ahoj Hribku, tak to to gratuluji. A jak dlouho jste se snažili?
8. bře 2015 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jo a dusíka vidím :slight_smile:
8. bře 2015 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek chápu... klidně zkoušej každý den :slight_smile:
8. bře 2015 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik ahoj dik, zatim to beru s rezervou, no pred mesicem jsem si nechala vyjmout mirenu, takze v podstate mesic
8. bře 2015 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska se zda byt trosku silnejsi, tak uvidime
9. bře 2015 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my se snažíme od konce listopadu 2014 snad se zadaří co nejdříve, v plánu je nemít sex denně ale jen obden tak uvidime :slight_smile:))
9. bře 2015 v 07:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek tak to je fofr :slight_smile:
9. bře 2015 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik no rika se ze jakmile vysadis antikoncepci tak to jde rychle a pry obzvlast u mireny. minule jsem vysazovala HA v dubnu a v zari byly // na testu
9. bře 2015 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÁ VÁM TAK ZAVIDÍM :( JA MÁM DEN OČEKÁVANÉ MS DNES TAK SNAD TO TED VYJDE :slight_smile: DRŽÍM PALEČKY :slight_smile:
9. bře 2015 v 07:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michalka_n držím palce :slight_smile:
9. bře 2015 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michalka_n hodne stestiii... At to vyjde....<3
9. bře 2015 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jéé děkuji moc :slight_smile: a kdyz ne tak partnerovi umožnim sex každy druhy den :slight_smile: a všem snažilkám přeju jen to nejlepší :slight_smile:)
9. bře 2015 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ja jsem dnes 20 den cyklu, jsem zvědavá jak to dopadne. Nejraději bych testovala, ale stejně by se ještě nic neukazalo :slight_smile:
9. bře 2015 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik jsem na tom stejně... ještě je brzo, dnes jsem 21 DC :slight_smile:
9. bře 2015 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalka_n drzim pesti tobe i ostatnim holkam

ja jsem dnes 27DC a testik sili, jen na fotkach je to blbeji videt, v realu je druha carka svetlounce ruzova :slight_smile: prvni je z nedele, prostredni pondeli, spodni dnes
10. bře 2015 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju vám moc holky :slight_smile: ale vidím to bledě :( jsem na 29DC a test dnes stále negativní ....
10. bře 2015 v 06:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ta spodní uz je pěkne vidět :slight_smile:
10. bře 2015 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky sem snažilka jen zapasím s nepravidelnou menstruaci , ted sem si koupila ten Drmek Obecny tak sem zžvědavá , snažíme se asi 8 měsícu a testy pořád sněhobíle :unamused:
10. bře 2015 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik jj je, na fotcce ani moc ne ale ve skutecnosti je pekna, tak snad...
10. bře 2015 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalka_n Ahojky, také meškám... jsem dnes 31DC - cyklus mívám opravdu přesný 28/29 dní... a test mám dnes negativní... člověk tajně doufá, ale zároveň se bojí, aby nebyl zklamaný viď.. Nějak to dopadne neboj :wink: co jsem tak pročítala, je spousta holek, kterým se pozitivní test ukázal až třeba týden po očekáveném termínu MS.... A nakonec nezbývá než počkat na nějaký výsledek :slight_smile:
10. bře 2015 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek