• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
@anarvin bylo by to úplně nejvíc nejlepší kdyby nám to vyšlo viď :slight_smile: ale u mě asi bude zakopany pes v každodenním sexu co sem tady ty fora pročítala :slight_smile: tak snad to alespon jedné z nás vyjde :slight_smile: držím palečky :slight_smile: jsi o dva dny napřed :slight_smile:
10. bře 2015 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalka_n Určitě to aspoň jedné klapne :wink: I já držím pěstičky! :wink:
10. bře 2015 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslite ze by ukazal ten digitalni uz neco? zatim jsem pouzivala 10kovy testy...
10. bře 2015 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevydrzela jsem a koupila ho...
10. bře 2015 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hribek gratuluju a uz to ví manžel??
10. bře 2015 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik jj male jsem oblikla tricko I´m going to be a big sister a manzelovi dala ten test, tak se usmal. ma radost :slight_smile:
10. bře 2015 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jsem asi blázen je možné, ze bych 21 den cyklumohla mít na třech testech slabého ducha? No ale neni to ještě na foto to byste nic nevykoukaly. Myslím si ze dnes by to mělo byt 6 ty den dpo. Je to vůbec možné?
10. bře 2015 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no to je dobry :grinning:
10. bře 2015 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik mozny je cokoli, nezalezi kolik dni jsi po ovulaci ale kdy doslo k zahnizdeni, nekdo to miva driv, nekdo pozdeji..., drzim pesti, pockej apon do toho 25DC, pak budes vedet vic
10. bře 2015 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem blázen :grinning: dneska test z ranní moci nic přitom na těch třech předchozích jakoby neco vidím. Takže na to kašlu. A testovat budu až zitra ráno mozna pozítří. Ovula e asi nastala před 7 dny, protože mě bolelo břicho. No treba je opravdu brzy....jo a klesla mi bazalni teplota, dostat to mam v neděli spíše v pondělí.
11. bře 2015 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hribku, kolikaty den dpo ti vyšel ten slabý test?
11. bře 2015 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik cauky, prvni mam z 25DC coz byl myslim 11DPO, ten nejsilnejsi co mam v albu je ze dneska a to jsem 14DPO
11. bře 2015 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nemusím byt ještě smutná, treba to dopadne. Teď je to třetí cyklus. Tak uvidíme. A uz pocitujes nevolnosti nebo neco?
11. bře 2015 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, tak dnes mě čeká návštěva u doktora. Tak uvidíme zda potvrdí těhotenství, či nikoliv. Na testech jsou dvě čárky už silné. Co jsem tak počítala, jsem 7.týden. Večer napíšu, co doktor. Všem ostatním přejí hodně štěstí a brzké těhotenství. :slight_smile: Pěkný den.
12. bře 2015 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se začali snažit v únoru s tím, že když to tak člověk okolo slyší, tak to pravděpodobně nevyjde hned...a ono jo :slight_smile: Jsem v 7. týdnu a doufám, že mi v půlce května budou svatební šaty, které už mám ušité na míru :D. Jediné, co mě trochu mrzí je, že už jsem od začátku na rizikovém. Ale zase s tím, jak mi je, bych asi práci nedávala no. Každopádně se na miminko strašně moc těšíme, první nástřel termínu porodu je 27.10. :slight_smile:
12. bře 2015 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak to slyším je to fajn , my se snažime uz 8 měsicu .. a tentokrat si každy den budu dělat ovu test pač mam nepravidelnou MS , měla sem Mirenu a po ni to mam jake si rozhazene tak abych věděla kdy mam ovu . jdu 23 na gindu at mi řekne co a jak , manžel bere Pro fertil tak snad to brzy klapne a ne jen mě ale všem snažilkam :wink:
12. bře 2015 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dělala jsem si test 8 dpo a nic jen po zaschnutí lehký dusík, ale ten je skoro na všech testech i když sem Tehu nebyla, takže negativni ještě uvidim zitra :unamused:
12. bře 2015 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miafi ahoj Miafi, tak jak jsi dopadla u MUDr?
12. bře 2015 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik Doktor těhotenství potvrdil. Za tři týdny frčím poprvé do poradny. Tak jsem na všechno zvědavá, je to pro mě nové. Jak u Tebe?
13. bře 2015 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miafi gratuluju :slight_smile: no ja 9 dpo na testu nic :confused: tak nevím, zda je ještě šance ...
13. bře 2015 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik já si dělala test pět dní potom, co jsem to nedostala...a ovulaci vubec nevím, kdy mám :slight_smile: já brala hormony první měsíc a ejhle zadarilo se...takže takova náhoda. Držím palecky!
14. bře 2015 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik počkej na první den předpokládané menstruace s testováním... třeba je ještě brzo...někdy může být uhnízdění později .... od 6 do 12 DPO a hCG začíná narůstat až po uhnízdění....
14. bře 2015 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak 10 dpo negativni test, spinim :unamused: takže to nejspíš dostanu,vždy spinim tak 3 dny před Menzes. Jen co mi je divny, bolelo mě trochu tělo tak jsem vstala, myslela jsem si ze mam teplotu jdu pro teploměr a udělalo se mi nějak divne, bylo mi na omdleni ale jen chvilku, mela jsem slabý nohy. No ale pořad si myslím ze to Tehu teda nebude i když tohle mi je divny, protože se mi to snad nestalo.....
14. bře 2015 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik ja taky chvilku jako kdyby spinila. Ale to bylo jen tak polovinu dne a konec. Hlavne nejstresuj. Klidecek na sedacce u telky. Drzim palce. Dej vedet
14. bře 2015 v 15:12  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chelsea2015 dekuju za podporu, dam vědět.
14. bře 2015 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky test 11 dpo negativni. Myslela jsem si ze Menzes mam dostat zitra, ale jelikož jsem se docetla, ze lutealni fáze u zeny je každy cyklus stejna tedy posunula se mi ovulace o dva dny tzn, ze bych to mela dostat ve středu. Ovulaci poznám, protože mě vždy buď bolí levá nebo práva strana břicha.
15. bře 2015 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem čerstvá snažilka, mám za sebou první pokus a teď netrpělivě očekávám zda se MS dostaví, či ne..:slight_smile: Snažili jsme se den před a den po ovu (den ovu mám 100% potvrzený od Dr.). Testy zatím nic neukazují, dnes jsem 12DPO a 31DC a MS má přijít ve středu (mám cyklus delší - 32 dní a ovu 19 DC). Začínám si myslet, že to nevyšlo, když si po 3 dnech dělám testy a nic:(, ale na druhou stranu už se několik dní cítím jinak - jsem nafouklá, chvílemi je mi nevolno a mám neustálý hlad, žilnatá a větší prsa a neustále říhám:D..normálně s tím problémy nemám, tak si říkám, že možná ještě nějaká šance je? Pokud se dostaví MS, mám jít na krevní odběry s tím, že dostanu nějaké léky na úpravu cyklu..
16. bře 2015 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik Tak vidím, že obě netrpělivě očekáváme, co bude ve středu. Snad nám to klapne a MS nedorazí! :grinning:
16. bře 2015 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nicolette89 ahoj, no u mě se asi pomalu rozjíždí Menzes se z toho picnu :grinning: a to uz je třetí neúspěšný cyklus...
16. bře 2015 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicolette89 Zatím by testy nemusely ukázat nic, mě test ukázal až po 20 dnech od ovu. Já jsem to nasobě poznala už cca 3 až 4 dni po - přesně jak píšeš - nateklá prsa, chvilky nevolnosti, vadily mi vůně i pachy, cítila jsem se nafoukle atd...takže myslím, že šance je, i když každá to má jinak.
Jinak po měsíci snažení bych já osobně určitě nechtěla brát léky na úpravu cyklu, ono totiž tyto léky dost často cyklus spíš rozhodí, snažila bych se min půl roku bez nějakých chemických zásahů, ale to je jen můj názor :slight_smile:
16. bře 2015 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek