• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
Ahooj holky,no tak my se s přítelem taky snažíme... ja očekávala menzes ve čtvrtek a nic až do dneška,test jsem si dělala a po druhé čárce ani památky.. :grinning: takžemě to zase trochu zklamalo,ale poslední dobou se taky citím nafoukla,sním aj to co jsme dřív nejedla a občas mám takový divny pocit v podbříšku. dneska jsem byla u doktorky a dostala jsem injekci na vyvolání,tak uvidíme. Snad to tentokrát vyjde..Konečně by mohlo,jsem z toho už taková všeho nervozní.. :slight_smile: Co Váš názor holky,myslíte že by to mohlo vyjít?
16. bře 2015 ve 13:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarkoc Příznaky mám snad všechny, co můžou být:D..hlavně teda ten abnormální hlad už několikátý den mě drásá..Jsem zvyklá jíst 5x denně tak abych nehladověla..nikdy jsem s tím neměla problém, jím pořád stejně a teď posledních pár dní se najím a za 20 minut mám hlad :-O......Jinak pořád se uklidňuju tím, že mám pozdě OVU, takže se mi kvůli tomu určitě i pozdě ukáže druhá čárka na testu..:slight_smile:) Co se týče těch léků na úpravu cyklu - já je nechtěla, ale Dr. mi je chce hrozně napsat...Já mu říkala, že se snažíme krátce, jenže on má v záznamech, že 4 roky neberu HA a cyklus jsem měla párkrát rozhozený díky Norethisteronu skrz dovolenou a tak možná proto..nevím:-/
16. bře 2015 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlata20 ahoj, muze to klidně vyjít. Treba ovulace byla dyl nebo je taky možné ze pokud si brala ha tak se s tím tělo muze déle srovnávat. Ja první mesic po vysazeni ovulaci nemela, ale zase předchozí dve tehotenstvi se povedli hned po vysazeni :slight_smile:
16. bře 2015 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
V lednu jsem vysazovala HA.. :slight_smile:
16. bře 2015 ve 14:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlata20 tak je klidně možné to vyslo :slight_smile:
16. bře 2015 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad anoo...moc bych si to už přála...:slight_smile: uvidíme...za jak dlouho by mel dojít menzes? Když jsem dostala tu injekci?
16. bře 2015 v 15:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlata20 tak to vůbec netuším. Do par dnu snad....
16. bře 2015 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tehotna tedy nejsem. Manžel mi včera řekl ze mimi nechce, protože začínáme mít krizi asi jak hledám tu praví je nervózní ze je vše na něm. Prášky neberu, nevím jak se to bude vyvíjet dal zda bude chtit prášky nebo co bude. Jsem z toho moc smutná. Chtěla bych aby nám bylo zase dobre :pensive:
17. bře 2015 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mazulik to me moc mrzí...my se s přítelem taky rafli a mel taky jakési připomínky..tak jsme si řekli ,ze tomu dámě čas...ze prášky brát nemám a ze to nebudeme tak reist a uvidí se časem..já zatím menzes nedostala ale je to přece jen den co jsem tu injekci dostala tak uvidíme... :slight_smile: a nebuď smutná..bude vše zase v pořádku uvidis... :wink:
17. bře 2015 v 19:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlata20 dekuju snad ano. Držitel ti palce :astonished:
17. bře 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky vidíte tam něco? Já ano...
20. bře 2015 v 06:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. bře 2015 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlata20 .. je tam duch
20. bře 2015 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlata20 no ja vidím :slight_smile: tak pokud se objevil v limitu, tak by to mohlo byt Tehu. Tzn, ze by jsi otěhotněla před Menzes :wink:
20. bře 2015 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No menzes sem mela už dostat a nedostala,tak jsem šla k doktorce a ona mi řekla ,ze na otěhotnění je brzo..ze tělo není ještě očištěné..tak jsem dostala injekci aby se menzes dostavil a nic...
20. bře 2015 v 09:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš očištěné tělo z brani ha? Jestli ano tak MUDr nema pravdu, ja otěhotněla dvakrát a hned první mesic po vysazeni ha. Dusík vyšel v limitu??
20. bře 2015 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já chci od ni přestoupit..nemůžu ji přijít na chuť... Jak to myslí s Dusík v limitu?
20. bře 2015 v 10:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě jsi teda k jiné doktorce. No když delas test tak pokud jsi tehotna tak ta druha čárka se ukáže skoro hned jak to ponořis do moce. Pokud by se objevila až treba za 10 min a dyl tak je to neplatný.
20. bře 2015 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A neboj pokud Tehu jsi jistě bude vše v pořádku. Tělo se čistit nemusí. Protože ta ha z těla vyjde celkem brzy. Ale kup si vitaminy kde je i kyselina listová, nebo aspoň jen ji, ta je pro miminko první 3 měsíce důležitá :slight_smile:
20. bře 2015 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobře..děkuji za radu..:slight_smile:
20. bře 2015 v 11:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlata20 gratulace, vidím tam pěkného ducha...
Mě se bohužel dnes dostavila MS, takže to nevyšlo:( V pondělí mám přijít na odběry krve a pak se uvidí co dál...
20. bře 2015 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicolette89 děkuji za gratulaci...taky pockam a pak az tak za týden zkusim druhy jestli to bude víc vidět a az pak půjdu k doktorce..
20. bře 2015 ve 21:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky duch sílí...takže to vypadá na to,ze jsem asi těhotná...mám ještě počkat nebo mám jít uz k doktorce?
23. bře 2015 v 15:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlata20 ahoj gratuluju. No doktorce zavolej, objedná te ale na dyl až bude na ultrazvuku neco vidět. :slight_smile:
23. bře 2015 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,po delší době jsem nahlédla a gratuluji všem. :slight_smile: My už také "jedeme " na ostro. Tak jsem zvědavá. :slight_smile: Tento měsíc to asi neklapne... Mám tušení, že ovuloval vaječník bez vejcovodu. Snad příště. :wink: Ale do konce roku to vidím pozitivně. Přeji všem úspěšné snažení. :slight_smile:
24. bře 2015 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak jsem zase po měsíci na PC, tak pište pište co je nového :slight_smile:
31. bře 2015 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co u vás nového? Koukám, že se nám konverzace už moc nehejbe:slight_smile:
6. kvě 2015 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dita1979 je tu jak si mrtvo ..
6. kvě 2015 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co noveho, ozivime diskuzi? Zadarilo se?
21. čer 2015 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dita1979 Já mám 1 po a nevím test i k zkusím zítra ..
21. čer 2015 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek