• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
21. čer 2015 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vás po delší době zdravím, ženy! Zítra začnu 21+0. Na poslední kontrole se zdálo být vše v pořádku. Jen nyní nevím, jestli jsem sdělila, že čekám dvojčátka a zatím to vypadá na slečny. Za týden jedeme na další větší screening, kde se snad už pohlaví potvrdí. Jsem zvědavá. Vám všem snažilkám přeji brzké těhulkatění a v těhotenství hlavně hooodně zdraví!
22. čer 2015 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj devcata,my meli od brezna utrum...Holt byly jine veci k reseni. Tento mesic jsme to zkusili...A ejhle,pozitivni test. :slight_smile: Modlim se,at je vse v poradku a do tretice to vyjde. :slight_smile: Takze nezoufejte.Ja se na to neupinala,a byla doslova presvedcena,ze z toho nic nebude. :grinning: Drzim nam vsem pesti! :slight_smile:
24. čer 2015 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den , potřebovala bych radu prosím . antikoncepci jsem vysadila přičemž zacatek menstruace byl 20 června nechraneny sex byl 8-9 července ... Jaká je možnost že bych byla těhotná a kdy si udělat test ? Ovu jsem si nevypocitavala protože nevím kdy bych po vysazení antikoncepce měla dostat další menstruaci.... PS: ještě jsem to nedostala. Miminko bych chtěla děkuji za odpověď předem :slight_smile:
20. črc 2015 ve 20:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den , potřebovala bych radu prosím . antikoncepci jsem vysadila přičemž zacatek menstruace byl 20 června nechraneny sex byl 8-9 července ... Jaká je možnost že bych byla těhotná a kdy si udělat test ? Ovu jsem si nevypocitavala protože nevím kdy bych po vysazení antikoncepce měla dostat další menstruaci.... PS: ještě jsem to nedostala. Je mozne cekat mimco v prvnim mesici po vysazeni antikoncepce? ..Miminko bych chtěla děkuji za odpověď předem :slight_smile:
20. črc 2015 ve 20:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarka2212 testy delat az pri zpožděné ms
23. lis 2015 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek