• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
@pincola já se právě bojím cokoliv koupit dokud nejsem těhotná, abych něco nepokazila :frowning2: ale hned jak budu těhotná a budeme mít za sebou 1.screening, vrhnu se na to :slight_smile:
10. říj 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pincola můj chlap dělá dlouhej a krátkej týden. Ráno v šest odjede a přijede v deset večer a když má volný dny, tak odpočívá a nebo se odreagovává u NB a hraje střílečky. Takže tak nějak jsem na všechno sama, už mu to ani nezazlívám. Jinak malýho taky stále kojím, v pondělí mu bude 21 měsíců a s námi spal do roka a půl, pak šel spát do své postýlky ( matrace ) ke klukům do pokoje
11. říj 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, holky... takže posledních 10 tabletek, dva měsíce očista a od ledna jdeme na to :wink: Už se moc těším :slight_smile: Co vy ostatní?
18. říj 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leenulka89
@krtecek75 Juu mohly bysme to tu nazvat klub dlouhodobého kojení:slight_smile: Holky a jak se spaním starších? naše spí se mnou v posteli. krtecku jaks to udělala, že ti začal spát sám?
@nita1984 Já neberu HA. Vysadila jsem před 3 lety, mezi tím jsem porodila a už jsem si HA znova nebrala. Uvažuju, že pomalu začnu s tou listovkou. Teď už asi měsíc neberu ani žádný mamavit, což bych asi měla když kojím a k tomu ještě občas přihoím obyč.listovku.

Jinak chlapi hrůza..měli by pomáhat mnohem víc. MMj se vždycky snaží chvíli, když mu to vyčtu a pak se to vrátí do starých kolejí.
19. říj 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pincola no on spí s bráškama v pokoji do prvního probuzení to je cca 4 hodiny od večerního usnutí :grinning: Pak se k němu přestěhuju a chrním tam do rána. Prostě z 98% vytuhnu u kojení no :grinning:
19. říj 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nita1984 já jsem si koupila ještě celý balení HA a poslední prášek mám 30.12. :grinning:
19. říj 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krtecek75 Mě by to vyšlo taky tak nějak, ale chci dát pauzu.
19. říj 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pincola Listovku? Myslíš, že je dobré s ní začít už takhle brzy? Četla jsem, že super v těhotenství, ale že před, to jsem nevěděla.
19. říj 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 Ahoj :slight_smile: taky se moc těším...Listovku je prý vhodné nasadit 3m před plánovaným otěhotněním, takže já už ji baštím od začátku října. A pak budu pokračovat do konce 3.měsíce těhotenství jako u malé.
@krtecek75 u nás by spaní v pokojíčku do prvního probuzení znamenalo max.hodinu, dvě, někdy i jen 30 minut :grinning: spí s náma v posteli, hlavně kvůli tomu kojení, protože vstávat k ní ještě 5x v noci, to bych byla ráno asi k.o. stačí že nechodí spát přes den :unamused: Ale máme v plánu koupit jí postel a dát ji do pokojíku (aspoň to zkusit), jen nevíme kdy :grinning:
@pincola já už říkala manželovi, že malá bude spát asi dlouho s náma a mimi bude muset být chtě nechtě v postýlce, a nebo budeme spát v posteli s oběma prckama... Ale to nevím kdo z nás dvou by skončil na zemi dřív :grinning:
19. říj 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leenulka89 Výborně, tak vyrazím do lékárny a listovku koupím :slight_smile: Nějaký typ jakou nebo je to jedno?
20. říj 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak listovka doma :slight_smile: Manžel zakoupil, donesl a prý "Tady to máš, když sis to vymyslela" :grinning: Chjo, rejpal jeden.
20. říj 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 já beru Acidum folicum, ale myslím že je to jedno :wink:
20. říj 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leenulka89 tak přesně to dneska donesl manžel :slight_smile:
20. říj 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leenulka89
@nita1984
@krtecek75 Tak holky, co máte nového? Jak se vede? Už se nm to blíží:slight_smile: ty jo mě je uplně blbě z představy, že bych se měla vrátit za rok do práce. Budu si muset hledat, byla jsem osvč. nejhůř by mi bylo při myšlence, že malá bude celý den ve školce. Pokud otěhotním , dá jí asi o rok později. Co vy holky? Čeká na vás nějaký zaměstnavatel? A vy co máte děti? jaké to je začít se školkou? Moje je pupeční šňůra, ale je to nějak vzájemné. Chci jí dávat malinko do nějakého klubíku, třeba 2x týdně aby si zvykala na děti, já si zatím třeba zajdu zacvičit, ale aby někde trčela 8 hodin deně ve školce nechci.:frowning2:
15. lis 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pincola Já jsem OVČ do práce už by mě nikdo nedostal... nakonec se to všechno sešlo tak, že uvidím, zda už v prosinci ze snažilky nebudu náhodou těhulka :grinning:
15. lis 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 Moje řeč!!!!!! Tak ať se zadaří:grinning: V jakém oboru podnikáš? Teď jsi na už mateřské nebo půjdeš prvně?
15. lis 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pincola Podnikám v dost specifickém oboru, všeobecně se dá říct, že služby. Plánujeme prvňátko, takže půjdu teprve... tedy asi ani nepůjdu, chci chodit do práce, co to půjde.
15. lis 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpovim zitra devcatka. Na nb nemam klid, malej me nenecha a z mobilu je to na h.... Tak az usne tak pisnu
16. lis 2014 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 jj jasný. Já taky asi budu mít pauzu, jelikož stále kojím a malej se jen tak nepustí a když jsme se snažili o druhý, tak jsem taky kojila a celou dobu nám to nešlo, pak jsem nejstaršího odstavila ze dne na den a následující měsíc jsem byla těhotná
16. lis 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola no nového....... byla jsem s nejstarším synem na kontrole kvůli ledvině v Praze, vše už je v pořádku jen teď se bude řešit jeho kýla po operaci na břiše. Už máme pro všechny dárečky k vánocům, tak jsem celá natěšená i když chlap už ze mě 2 dárky vymámil. Denně se bavíme o mimču, řešili jsme jména, pokukuju po kočárcích. Tak kočárek je zálusk a jméno? no těch je dost, ale mimi neřekneme jinak než Kubík :grinning: Chlap je posledních pár dní tak nějak rozlítostněnej a že chce strašně mimi, tak trochu doufám, že už to třetí platíčko ani nenačnu :grinning: Co se týče práce..... v těhotenství mi skončila smlouva, měla jsem na dobu určitou 4x prodlužovanou a jelikož jsem musela na rizikovku, tak jsem skončila na neschopence a zaměstnavatel mi tudíž smlouvu neprodloužil no. Měla jsem rodičák do června 2015, ale teď jsem si ho snižovala a budu ho mít do října 2015. Srašně jsem řešila školku, ale takhle se to vyřešilo za mě. S malým budu do konce roku 2015 doma a pak půjde ve třech letech do školky. A já doufám, že do té doby už budeme mít mimi.
16. lis 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecek75 Tak gratuluju k uzdravení a že je ledvina v pořádku, to je nejdůležitější! Hlavně zdraví a ostatní už se nějak poddá. Takže rovnou klučíčí jméno? my se na jménu neshodnem. Ale já s i stejjně prosadím svou "Tomášek" a na holčičku máme víc návrhů"Adrianka, Markétka".
A prosímtě, jak to je se školkou? Berou jako do školy vždycky až od září, nebo se dá dítě do školky od toho měsíce, kdy dosáhne tří let? Taky doufám, že s miminkem tak nějak navážeme. Už se těším. :slight_smile:
Takže ty taky nemáš práci, kam by ses pak mohla vrátit, Stresuje tě to? Mě jo, já bych nejraději byla celý život doma s dětma, měla bych jich klidně 5. neříkám, že si chci válet šunky, klidně se budu starat o děti, vařit a tak, ale ten stres ta konkurence to prodávání se na pohovorech mě nervuje. A o je pravdy na tom, že první dítě-velká změna. Druhé dítě-taky velká změna-třetí dítě už moc změna není. Tajně si přeju 3, ale mám z toho i strach.
16. lis 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola neměj strach, je to v poho. Sice občas je jich jak pytel blech, ale neměnila bych nikdy. Jj rovnou klučičí, nějak s holkou nepočítám :grinning: No jakmile mu jsou 3 tak by ho měli vzít do školky. Já jsem porodila v lednu 2007 druhýho syna a v únoru 2007 byly prvnímu 3. A do školky jsme ho dali na zvykačku a od září pak chodil normálně. Takže si myslím, že pokud je ve školce místo, tak není problém. Nn nemám a nestresuje mě to, já si vždycky práci našla, takže se nebojím, že bych byla dlouho na pracáku pokud bych tam musela nastoupit. Já jsem na mateřský poprvý, tak si to tak nějak snažím užít, ale hrozně to letí.
16. lis 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola a děkuji, jsem ráda, že je v tomto ohledu už v pořádku :slight_smile:
16. lis 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krtecek75 To je to hlavní:slight_smile: A co kluci těší se na brášku až bude? Já si to taky užívám, mateřská je fajn. A jaké je dát dítě do školky, Nebrečelas venku na lavičce? Já určitě budu:frowning2:
A v jakém oboru pracuješ? Já teda ještě na pracáku nebyla a mám z toho megahrůzu!
16. lis 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola jj hlavně mladší, ten o ničem nemluví a když jsme se zmínili, že budeme mít Kubíka, tak celej natěšenej přiběhl k břichu, objal mě a říká, ty máš miminkoooooo. Pak smutně odešel, když jsme mu sdělili, že tam ještě není, ale teprve bude :slight_smile: Já nevím jaké to je :slight_smile: já chodila do práce co bylo malýmu už půl roku, měsíc po skončení ppm jsem nastoupila. No mám maturitu z oboru obchodník, ale ani jednou jsem to nědělala. Pracovala jsem jako pokladní, pak prodavačka v řeznictví, pak v porcelánce u pásu, následně jsem povýšila do kanclu na manipulačního pracovníka a poslední zaměstnání bylo ve střívkárně.
16. lis 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecek75 Ty pracovala už půl roku po porodu? To jsi dobrá! A malého hlídala babička? Já teda taky dělala ale jen málo a z domova. A byl to záhul. To je hezký, že máte už takhle vybrané jméno, mě by se Kubík taky lbil, ale MM nechce. A kdy teda začnete. V lednu? Já nějak nevím, mám chuť začít hned, ale krotím samu sebe, aby děti měly větší odstup.
16. lis 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, přidávám se k vám. Chtěli bychom se poprvé pokusit o miminko v lednu o svatební noci. :grinning: Ale antiko neberu už rok.
17. lis 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola No dobrá, nám nic jiného nezbývalo. Chlap nemohl najít práci, tak byl místo mě na rodičáku. U prvního jsem šla po roce do práce. NO 29.12 mám poslední prášek, takže vlastně 30. už jedem naostro :grinning: A kdy vy?
17. lis 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri Ahojda, vítej do klubu :slight_smile: Tak ať se brzy zadaří :slight_smile:
17. lis 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecek75 Děkuji! :slight_smile:
17. lis 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek