• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
Omlouvám se, že reaguji až teď, ale na tabletu bych to vyťukávala 2 dny :grinning:
@pincola U nás asi nic nového, pořád zobu listovku a psychicky se připravuju :grinning: nemůžu uvěřit, že už je to za tak krátkou dobu, vlastně 2 MS a jedem na ostro... Malá je pořád divoká, teď měla 9 dní průjmy, ve dne v noci, měli jsme jít do nemocnice, ale naštěstí jsme to ukecali a zůstali doma. Já už byla k.o., nevyspaná, malá hotová...no ještě že už je to snad za náma. Ani mi nemluv, taky by se mi nechtělo za rok a něco do práce a vůbec nejradši bych byla žena v domácnosti a věnovala se dětem, ale to z finančních důvodů není možné :frowning2: A jak píšeš, malá nemá snad ustřiženou pupeční šňůru a je to oboustranné :wink: Každopádně si chci užít domácí pohody aspoň než bude mít případné druhátko 3 roky.
Malou určitě hned do školky dávat nebudu, spíš až ve 3 a půl nebo ve 4 letech. V práci mám smlouvu na neurčito, pracuji na interně v nemocnici.
@krtecek75 to mi ani neříkej že budu muset malou odstavit :unamused: já pevně doufám, že kojení nebude překážkou a otěhotním i tak... nevím jak by jsme to s malou zvládly, je to závislák na prsu. Kubíčka jsme plánovali už u prvního mimča a asi to zůstane i u druhého když to bude chlapeček...pokud si teda neprosadím Matýska :grinning:
@masotri Ahoj, vítej mezi námi a ať se brzy zadaří :slight_smile:

Jinak já čekám MS příští týden, další kolem vánoc a pak hurá na TO... ještě si koupím na leden OVU testy...snad to půjde taky rychle jako u malé - na první pokus :slight_smile: :grinning:
17. lis 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leenulka89 díky, uvidíme. Asi před měsícem jsem začala jít listovku, ať mám pocit, že se už něco děje, ať to do toho ledna víc utíká. :grinning:
17. lis 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leenulka89 u každé je to individuální, plno ženských otěhotnělo přes kojení. Takže nestresuj :slight_smile: Malej je taky děsnej zavislák a nevěřím, že by odstavení šlo tak dobře ze dne na den jako u nejstaršího. :grinning:
17. lis 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj! Hlásím se do klubu, už blbnu teď, hledám, co jak, kde..Sleduju cyklus, ale jinak začínáme leden. Docela to je záludný, ani bych dřív neřekla jak moc :slight_smile:
18. lis 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lexton ahoooj, vítej :slight_smile:
18. lis 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se:slight_smile:)) V duchu už mám všechno naplanovaný, teď jen realizace :D ....... ale od července jsem zacala zdraveji jist, vic se hýbat a výrazně jsem omezila nešvary :slight_smile:)) .....
18. lis 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladyvon vítej do klubu :slight_smile: to to hezky přibývá :slight_smile:
18. lis 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecek75 diky! Tak ted jen to nacasovat :o)
18. lis 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lexton lepší pravidelně obden sexovat než časovat :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krtecek75 joo to by nesmelo byt deprese a nechuti a moc prace... a porad odkladani :slight_smile: tak nejak casovat chte nechte musim :confused:
18. lis 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se hlasim do klubu snazilek-cekatelek :grinning: uz se tesim az zas budu delat testy jako silena :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lexton ach táák :frowning2: to jo no, to trochu časování chce
18. lis 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisie jůůů další, vítej :slight_smile:
18. lis 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Diky. Jsem po revizi, tak snad na podruhe to vyjde!
18. lis 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Plánujeme začít se snažit také v lednu. Už máme jednoho synáčka, teď je mu 14m a rádi bychom mu pořídili sourozence :slight_smile: Jen doufám, že nám to zase nebude trvat 2 roky :(
19. lis 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lexton
@ladyvon
@irisie Holky, vítejte a ať se brzo zadaří :slight_smile:

Pěkně se nám to tady rozrůstá :slight_smile:
19. lis 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenisek88 ahojky vítej :slight_smile:
19. lis 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se k vám přidat? My už se tady snažíme dlouho, ale docela dlouho trvalo než se mi vrátila ms a v jiných skupinkách jsem vždycky zůstala sama, tak se postupně přesunuji do dalších skupinek a ten druhý prcek si k nám pořád ne a ne najít cestu :unamused:
19. lis 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenisek88
@zuzajda20 Holky, vítejte mezi námi a ať se brzo zadaří :wink:
20. lis 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Ahoj a kolik je prvnímu prckovi a jak se jmenuje? :slight_smile: My máme Adélku, 21 měsíců
20. lis 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Ahojky vítej :slight_smile: Tak držím palečky ať už se konečně zadaří :slight_smile:
20. lis 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ráda bych se taky přidala mezi vás:slight_smile:
20. lis 2014 ve 21:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jjolly jééé další :slight_smile: vítej mezi námi :slight_smile:

To se to tak krásně rozrůstá :slight_smile:
21. lis 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leenulka89 My máme Nelinku a má 2 roky a 7 měsíců, nějak rychle to utíká a chtělo by to právě sourozence. Je sice hodná, ale většinou se nechce moc dělit, protože všechno je jenom její, tak doufám, že se nám sourozenec podaří a nejlépe ještě jedna taková princezna :slight_smile: Malá už je zdravá? My teď taky dlouho bojovali s kašlem, ale už je malá konečně ok, tak snad jí to dlouho vydrží
23. lis 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 já bych taky chtěla víc asi druhou princeznu, ale uvidíme co nám osud připravil :slight_smile: Adélka se dělí jak kky, tak chci, aby se to co nejdřív pořádně naučila. Díky za optání, ale bohužel, jen co malé skončil průjem, začal kašel s rýmou :frowning2: ještě s tím bojujeme, snad to bude brzo ok.
23. lis 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leenulka89 Tak to je mi líto, ale tak snad bude brzo fit. Mě je to taky jedno, jestli to bude holka nebo kluk, ale více bych si přála holku, aby si spolu rozuměly, sama mám dvě sestry a jsem ráda :slight_smile:
23. lis 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 děkujeme :slight_smile: já mám zase 3 mladší bratry, i když jsem si s tím, co mi byl věkově nejblíž (2 a půl roku), hrávala, vadilo mi že jsem ho musela brávat ven mezi kamarádky a ony ho moc nebraly... Takže bych radši taky 2 holčičky. Navím mám po malé spoustu hezkých věcí, něco ani neunosila, kočárek jsme si taky nechali, takže by se i ušetřilo spoustu peněz :grinning:
23. lis 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leenulka89 přesně tak, vidím to stejné, malá toho spoustu ani neunosila, tak bych alespoň ušetřila, je fakt že bych asi nic nemusela kupovat, když mám všechno a na kluka bych si musela nakoupit :slight_smile:
23. lis 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky..už se nám to blíží :slight_smile: já už se nemůžu dočkat až začneme s manželem. Ikdyž my začínáme až v březnu. Nasadila jsem už listovku. Jelikož to bude naše první, tak mi je také jedno co to bude...ikdyž vim že bych ráda holku i kluka..ale to se uvidí jak to všechno dopadne :slight_smile:
25. lis 2014 v 10:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jj blíží se nám to kvapem :slight_smile: Já mám docela obavy, ale z toho kojení no i chlap se bojí, že nám to nepůjde jako u kluků :frowning2: tak uvidíme :frowning2:
25. lis 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek