• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
Už ať je to tadyyy nemůžu se dočkat. Dneska jsem si koupila kontryhelový čaj, kdy ho začít pít. 1. den MS?
25. lis 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@masotri asi jo, prvni den ms. Nazory jak to pit se ruzni,tak sama nevim. Ja to piju denne nebo jak si vzpomenu a hlavne denne listovku!!!
25. lis 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri jj od prvního dne, ale mi se třeba párkrát stalo, že mi ms prodloužil, tak jsem jsem ho pila až po skončení
25. lis 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisie @zuzajda20 listovku jím poctivě. Mám trochu strach pít ten čaj teď před svatbou. Měla by mi MS vyjít docela dobře, tak mám strach, že mi to MS nějak rozhodí a dostanu to nevhod :grinning: Ale je fakt, že jí stejně moc pravidelnou nemám.
25. lis 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri a kdy máš svatbu? já bych ho začala pít hned, třeba ti to nijak nerozhodí
25. lis 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 v lednu už a hned po se chceme začít snažit.
26. lis 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri tak hodně štěstí na svatbě...je to nádherný okamžik...hned bych si to zopákla - já měla před 2,5 rokem. jinak holky na co je dobrý ten kontryhelový čaj? o tom jsem neslyšela že se pije to je také na podporu těhotenství? a má se pít cca měsíc před plánovaným těhot. nebo tak?
26. lis 2014 v 10:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa010 díky, už se na ní moc těším :slight_smile: Kontryhelový čaj je co vím na zpravidelnění cyklu a tím i podporu početí.
26. lis 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak máme za sebou první neúspěšný měsíc.... nebudu truchlit, od příštího týdne už by měl být manžel každý den zas doma, takže snad.... třeba pomůže vánoční pohoda :slight_smile:
26. lis 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri tak to si ho pak koupim. díky.
@nita1984 jj určitě pohoda vždy pomůže. no já jsem pak zvědavá. Doufám, že to nebudu každý měsíc pak prožívat ono to nejde nebo tak...jak to občas slyšim nebo čtu..asi se tomu člověk moc neubrání
26. lis 2014 v 10:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misa010 no já si taky říkala, že to nebudu řešit, ale to zklamání je nějaké pořádně obrovské.... chjo
26. lis 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa010
@nita1984 Jojo holky, toho se bojím, že to nepůjde. Zvlášť když čtu názory, že párům, kterým dlouhodobě funguje přerušovaná soulož jako jediná antikoncepce, mívá potom potíže s početím. U nás to funguje už rok, a neříkám, že jsem tajně nedoufala, "že mu to ujede" :grinning:
26. lis 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@masotri tak to my zrovna tohle neprovozujeme..ale ano..taky bych doufala že to tajně ujede :grinning: . Já už teda antikoncepci neberu něco přes půl roku, ale používáme normálně kondomy..takže tam moc není šance že to "ujede" :slight_smile: . Manžel ten pořád byl takový že spíš nechtěl začít než budeme mít vlastní bydlení...a ted když se to povedlo..tak konečně chce.
26. lis 2014 v 10:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@masotri
@misa010 Já vysadila prášky před měsícem... od té doby jsme se sice ještě chtěli chránit do nějaké doby, ale nakonec jsme se do toho pustili... a dneska mi manžel ráno psal smsku... tak co, už sis dělala test? Jsem jako na trní jestli nás bude víc.... chjo, jsem z toho celá smutná
26. lis 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my teda chceme začít až v létě, ale nejsem si tak úplně jistá jestli to vydržíme, jelikož už ted oba slintáme po miminkách a dětěch. HA už neberu 1,5 roku. A snažím se pít zase kontryhelový čaj. Ještě se teda snažím trošku zhubnout, ale to je ted před Vánoci docela náročný :slight_smile: Můžu se zeptat jak máte dlouhé cykly? Já to mám ted nějaký rozházený, 24 pak 28 pak 26 a ted 27. Je to normální? Předtím jsem to měla pořád 28 tak jsem z toho ted taková v šoku, ale je pravda že jsem měla dost stresu (svatba, nová práce...)
26. lis 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa010 Jojo, u nás to taky tak bylo. Chtěl nejdřív svatbu, bydlení.... no svatba bude, bydlení budeme řešit za pochodu ... já už to miminko FAKT moc chci :grinning:
@nita1984 Neboj, ono to vyjde... já ani nedoufám, že by to vyšlo hned napoprvé.... Ale chlapi ti si to myslí, teda aspoň ten můj pořád tvrdí že "jednou pustí a bude to tam" :grinning:
26. lis 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@masotri Jojo, manžel o tom taky mluví pořád, že je jasné, že to bude hned, že není důvod aby nebylo a tak... no a ono není...
26. lis 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 Chlapi no, oni totiž nebrouzdají po koníkovi a podobných stránkách a nečtou neustále příběhy jak to některým nejde x let, jako my :slight_smile: MUSÍME DOUFAT!
26. lis 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@masotri jojo, doufám, doufám
26. lis 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@masotri jj přesně musíme doufat. oni to ty chlapy mi příjde občas nechápou to že nemají pořád říkat už si udělej test atd...znám z několika případů a holka je pak z toho ve stresu ještě víc když už to nejde dlouho. Ale já doufám...Ale teda pěkně mě štve...že jestli se to případně povede hned...tak by nám to vycházelo na prosinec..a my máme vybraná jména Daniel a Natálie a oba svátek v prosinci..takže vánoce,svátek i narozeniny v prosinci? no nevim no...to by z toho nadšený pak nebyli v pozdějším věku :frowning2:
26. lis 2014 ve 12:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri tak to máte svatbu za pár :slight_smile: Přeji hodně štěstí a ať se hned podaří
26. lis 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Děkuji! :slight_smile:
26. lis 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misa010 Jejda... jmeniny a narozky po sobě.... to jsou malé věci! :slight_smile:
26. lis 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa010 tohle fakt neřeš :grinning: u nás je to takhle: Pavlík 13.1. a svátek teda 29.6., ale Mates narozeniny 29.1. svátek 24.2. Saša narozeniny 28.2 a svátek 27.2. :grinning:
27. lis 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecek75 no tak snad by jim to moc nevadilo případně. ale tu Sašu máte dobře taky :slight_smile: no je fakt, že jsou asi i horší případy..třeba eva nebo adam narození 24.12. ale i to existuje.
27. lis 2014 ve 12:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
už nedávno jsem se k vám přidala, ale zatím nic nenapsala...ráda, bych s vámi probírala různé věci...tak se asi trochu představím....doma mám 2 letého chlapečka a chcemu mu pořídit sourozence...jmenuji se jana...
o víkendu se chci koupit caj a listovku a zacít...začala jsem měřit bazální teplotu..tak uvidíme
27. lis 2014 ve 14:29  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jjolly já jsem taky Jana :grinning: a piš piš piš :slight_smile:
27. lis 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa010 jj přesně, jsou i horší případy :grinning:
27. lis 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám nově příchozí :slight_smile: a přiznám se, že už se ve vás ztrácím :grinning: bylo tady dlouho mrtvo a poslední dny to tady ožilo...

@masotri to mi ani neříkej, my provozujeme přeruš.soulož už cca 3 roky... Malá se teda povedla na 1.pokus, ale teď mám strach, i kvůli kojení, aby se zadařilo brzo. Jinak taky poslední měsíce doufám, že to manželovi ujede, klidně bych měla miminko hned :grinning: Svatbu jsme měli až když měla malá 8 měsíců, a bydlení...zatím jsme v pronájmu, šli jsme z 2+kk do 3+1 a máme slíbený odkup, cca za rok, dva...a do toho plánujeme druhátko :slight_smile:
@snow111 cykly mám různě, někdy 26, někdy 28 a poslední 2 byly 29 dní... to už jsem "doufala" že MS nepřijde :grinning: uvidíme příští měsíc... a na leden pořídím OVU testy
28. lis 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leenulka89 Párkrát jsem takový názor tady někde v diskuzích četla..... snad se to nepotvrdí :slight_smile:
29. lis 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek