• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
Holky, já jsem dneska asi viděla ducha! :grinning:
30. lis 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri tak to je krásná zpráva, tak držím palečky, ať sílí :slight_smile:
30. lis 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 počítala jsem že mrcha přijde konec listopadu/ začátek prosince, tak snad nepřijde. Já si ten test dneska udělala odpoledne jen tak, že jsem si vzpomněla, že tam jeden je....
30. lis 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri tak to budu držet pěsti, ať nedorazí a když už tam byl duch odpo, tak by to mohlo být na dobré cestě :slight_smile:
30. lis 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Až mi ten test spadnul na zem, když jsem ho tam viděla.... nechci se ale radovat předčasně, takže nezbývá než doufat....
30. lis 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@masotri jéééé supr zprávička, to je krásný, tak ať jen sílí :slight_smile:
1. pro 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, hlásím se do klubu. :slight_smile: Vzhledem k tomu, že nám to před cca půl rokem bohužel nedopadlo, a nyní se dostavily komplikace, tak počítám, že nové snažení bude možné až tak po novém roce... :frowning2: Teda snad... Všem vám přeji ať se brzy zadaří. :slight_smile:
2. pro 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 Vítej mezi nás, tak už se nám to tady pěkně plní :slight_smile: Přeji ať se brzo zadaří
2. pro 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Díky za přivítání. No... já s tím počítám (raději), že to přijde až za pár měsíců. Tedy, rozhodli jsme se, že nadešel ten správný čas to zase zkoušet a činili se. A jako na potvoru se mi objevilo silné špinění, ovu testy se zbláznily - 6 dnů po sobě pozitivní, dneska bolest břicha. Takže osud opět zamíchal kartami a zítra klušu k dr. Tajně doufám, že to bude nějaká banalita. Je to pro mne novinka, nikdy jsem tohle neměla. Ale po zánětu po revizi jsem nervozní, že by to mohlo být něco podobného... :slight_smile: Jsou to radosti i starosti. :slight_smile:
A vy už na mimču pracujete, nebo jste teprve v přípravné fázi? :slight_smile:
2. pro 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 my už pracujeme víc jak rok, ale já brala po porodu antikoncepci v injekcích, tak jsem jí vysadila už loni v létě a na nic, nejdříve skoro třičtvrtě roku žádná ms, pak se začalo objevovat špinění a teď už konečně i ms, ale ještě pořád bych řekla, že to není ono, třeba týden před ms mě bolí břicho, jako by už měla přijít a nic, pak se na 2-3 dny objeví taková slabá a to je vše, tak nevím, ale dr. říkal, že jsem v pořádku :( Tak to to máš taky divné asi jako já. Já teď začala brát kotvičník, ale už jsem vyzkoušela kde co :slight_smile:
2. pro 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Teda, tak to taky nemáš jednoduché... Já neměla nikdy problémy. Ani po vysazení HA. Cykly ukázkové. Před otěhotněním jsem ani neměřila teploty, ani neděděla ovu testy. V lednu jsme začali a v polovině března jsem otěhotněla. Koukala jsem na to jako blázen. Ani jsem tomu nemohla věřit. Pak bohužel zamlké těhotenství... Někdy na konci 9tt přestalo bít srdíčko a v 10tt potrat. Následovala revize a po ní zánět. Ale i přes 1,5 měsíce braní ATB jsem to dostala ukázkově, jako by se nic nestalo. Začala měřit teplotu - taky parádní. Cykly jako hodinky, žádné špinění, komplikace. Jen jsme, vzhledem k tomu zánětu, museli se snažením počkat. A až teď, se mi stalo toto. :slight_smile: Což mě zaráží a i znepokojuje. To je jako naschvál. :angry: Zítra budu moudřejší. :slight_smile: A abych pravdu řekla, tak včera slza ukápla... Asi zase nasadím kontryhel, nebo bylinkovou směs. A snažení opravdu asi necháme na příští rok - tedy podle toho, jak dopadne zítra prohlídka. :slight_smile:
2. pro 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 A nemohlo to být třeba výjimečně? Třeba kvůli stresu nebo něčemu podobnému? Když si to celou dobu měla v pohodě a najednou tohle? Já u prvního těhu taky vše super, ovu jsem poznala, ms chodila jako hodinky co 24 dnů a těhotná jsem byla cca za 5 měsíců a teď tohle, tak jsem z toho byla na nervy, ale už jsem se rozhodla to neřešit, prostě to nějak dopadne a snad se toho druhého prcka dočkám. Tak ať to zítra dobře dopadne a máš jenom samé dobré zprávy.
2. pro 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 vítej mezi námi a držím palce ať jsi v pořádku a brzy se zadaří :slight_smile:
2. pro 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achjoooo holky, jsem z toho na prášky....Dneska dušík silnější ale až po limitu asi..... je to 25tkový test a dělala jsem si ho sice dopol, ale dost jsem pila, takže moč dost ředěná.... Nic, musím vydržet do rána :grinning: MS bych měla každým dnem dostat, ovulaci nevím kdy mám, to nepoznám :grinning: Bolí mě v zádech, furt mám hlad, několik dní mě bolí celé tělo, svaly, jakoby na mě něco lezlo. Dneska mi v autě strašně smrděl benzín, ale spolujezdkyně nic necítila. Ať jsem těhu prosííííímmmmmm... jinak by to znamenalo, že jsem jenom nenažraná a mám halušky :D :D :D
3. pro 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim se z nemocnice. Vcera spineni prerostle v krvaceni, lekla jsem se mimodelozniho tehu a udelala si test. Byl pozitivni. Za chvilku silena bolest atd., odjezd do nemocnice. A ted jsem po operaci, bez jednoho vejcovodu. Me obavy z mimodelozniho byly opravnene. Ani ve snu by me nenapadlo, ze to minuly predpripravny mesic klaplo, byt tedy negativne. Tak si dam par mesicu pauzu a... :slight_smile: :wink: Ja tomu svemu osudu po dlouhych 4,5 letech dam na frak. :slight_smile:
3. pro 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri tak co? Dělala sis dnes test?? :wink:
@nathy80 mrzí mě to :frowning2: přeji brzké zotavení a ať se brzy zadaří znovu a tentokrát úspěšně :wink:
4. pro 2014 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leenulka89 Dělala a bylo tam sněhobílo, asi to byli falešňáci, ty benu testy to prý dělají....
5. pro 2014 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 Tak to je mi moc líto, ať jsi brzo v pořádku!
5. pro 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri tak třeba je na test ještě brzo, kdy máš dostat ms? Já ji čekám příští čtvrtek a většinou mě tak po ovulaci bolí až do ms břicho a prsa a tentokrát zatím nic, tak doufám, že se mi konečně ty cykly upravují a pak už se snad podaří :slight_smile:
5. pro 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 jejda, to je mi líto, tak ať si brzo fit :frowning2:
5. pro 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Třeba jo, já nevím. Zpoždění jsem už párkrát měla. Počítala jsem, že jsem to měla dostat nějak konec listopadu/začátek prosince.... dos velké rozpětí, vím. :grinning: Uvidíme, nějak to dopadne. Ale naději jsem měla velkou, ducha jsem nikdy předtím neměla....
5. pro 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri ale dokud ms nedorazí tak pořád naděje je :slight_smile: Tak zkus za pár dní test znovu a uvidíš, třeba už tam nebude dušík, ale rovnou 2// :slight_smile:
5. pro 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no, po MS ani památky, sem tam mě párkrát píchne v podbřišku a to je tak vše. Včera v noci mě prvně vzbudila bolest žaludku, nevolnost.... pak se to znova objevilo přes den, byla jsem slabá, spavá..... no asi pracujou nervíky...
6. pro 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri Tak to vypada nadejne. :slight_smile: Drzim pesti, at to vyjde, byl by to krasny darek pod stromecek. :slight_smile:
6. pro 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata. jsem tady nova, modreho konika navsetvuji asi tyden-to je doba co jsem prisla na to ze jaksi jsem otehotnela..a snazeni ani nebylo potreba..proste neplanovana jednorazova akce, neplanovane tehotenstvi, selhani antikoncepce... zatim jsem spis zoufala nez happy...jsem svobodna, deti zatim nemam, partner ma svoji rodinu a sama netusim jak to dam...jestli to dam..takze nevim jestli by nektera z vas semnou menila...zavidim vsem zenam co maji zazemi a muze co jim podrzi zada. ja mam jen sebe a mozna 2kamosky..jeste netusim co udelam...
6. pro 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 děkuji, ale nechci si dělat plané naděje ... :slight_smile: Spolupracovnice mě trochu postrašila mimoděložním.... jinak ti taky moc držím palečky, ať to co nejdřív vyjde :slight_smile:
6. pro 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri Hlavne se zatim nenech stresovat a mysli pozitivne. :slight_smile: Za par dnu uz urcite budes vedet. Preju,at je to vysnene mimco. :slight_smile: Ja uz jsem doma a kupodivu to zvladam dobre. A vubec si nepripoustim, ze by to priste nemelo klapnout. Snad bude sparovany vajecnik akcni a nebude se flakat. :grinning: Ale to pozname az za par mesicu. Ted necham telo odpocivat. :slight_smile:
6. pro 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 Snažím se na to nemyslet, ale ono se to lehce řekne a hůř provede :grinning:
6. pro 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri Tak to mas pravdu... Mne se to radi, vid? :grinning: Je pravda,ze tohle se z hlavy vyhnat neda. :slight_smile:
6. pro 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 No, bylo by to krásné.... Každopádně to potřebuju vědět, příští pátek máme rozlučku se svobodou tak jestli mám být o vodě nebo vodce :grinning:
6. pro 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek