• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
:grinning: Tak to jo! :grinning: Za tyden by uz test mel neco ukazat. Je fakt, ze ja mam zkusenost akorat s testem po tydnu vynechani. A to uz to bylo neprehlednutelne. :slight_smile: Test z tohoto tydne nepocitam, sice ukazal, ale vzhledem k situaci tezko posuzovat silu.... :slight_smile: A co zajit na krev? Tam je to asi nejspolehlivejsi. :slight_smile:
6. pro 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 To jsi dobrá, že to vydržíš týden netestovat :grinning: Na krev se mi nechce, vzhledem k tomu, že doktory mám 50km od místa bydliště, to je až konečná možnost...
6. pro 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri Dobra nejsem vubec! Ja totiz pak uz, pres zakaz, nemela duvod testovat. :grinning: A u toho prvniho jsem sice tusila,ze to asi jako bude,ale straaaasne jsem se bala si ten test udelat. Nechtela jsem videt dve carky a pak to treba dostat...a trapit se. Takze jsem to vydrzela cely tyden. :grinning: Ale pristi rok budu asi vic napjata a zvedava,tak nevim nevim. :grinning: Mne by se spis hodilo, kdyby vymysleli ovu testy, ktery by ukazaly leva nebo prava strana. :grinning::grinning:
Tak uvidis, jak se to bude vyvijet. Budu drzet pesti a prat ti na oslavu jen tu vodu. :slight_smile:
6. pro 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@masotri Tak vypadá to u tebe dobře, myslím, že za chvíli tam ty dvě // budou, vypadá to nadějně :slight_smile: Budu držet palce, ať je tam mimísek :slight_smile:
6. pro 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 Určitě bude pak vše správně fungovat, teď si tělo spočne a pak hup na to a vyjde to :slight_smile:
6. pro 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Holky, vy mi děláte naděje!! :slight_smile:
6. pro 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri Já věřím, že tam ty čárky najdeš :slight_smile: a míváš pravidelnou ms?
6. pro 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Za ten rok co mám vysazenou HA už sem tam nějaké zpoždění bylo, ale nikdy jsem neměla žádného ducha, ani mi nikdy nebylo špatně... a tak celkově je to teď jiné....
6. pro 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri tak to je jasné :slight_smile:
6. pro 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20
@nathy80 Tak nic holky, dopoledne jsem si dělala test a nic.... bílo.... Takže vánoční dáreček se nejspíš nekoná...
7. pro 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hromka35 Tedy, urcite obtizna situace... Ja bych se urcite jinak rozhodla ve dvaceti a jinak po tricitce. Deti zatim nemam,ale pred par lety jsem prozila dost bolestne obdobi a vim, ze kdyz clovek chce, tak zvladne neuveritelne a najde v sobe silu. A co partner? Jak ten se k tomu postavil?
7. pro 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri Ty nas napinas... Ja bych jeste flintu do zita nehazela. Treba ovulace probehla pozdeji a na dve carky je jeste brzy. :wink:
7. pro 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri Dokud není ms, tak je pořád šance, tak nezoufej :slight_smile:
7. pro 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20
@nathy80 To je to nejhorší, že je pořád všechno možné! :grinning:
7. pro 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri No právě, tak bych zkusila test tak za dva dny znovu a uvidíš :slight_smile:
7. pro 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20
@nathy80 nic děvčata, pro tento měsíc je po naději. Mrcha je tady! :slight_smile:
8. pro 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri To je skoda. Ale zase si uzijes oslavu a pak... :wink: Co neni dnes, bude priste. :slight_smile: Takze neklesat na mysli! :slight_smile:
8. pro 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 no právě, to by bylo moc štěstí najednou! :grinning:
8. pro 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste budes s radosti vzpominat jak ses tenkrat zpumprlikovala. :grinning: Nejdriv poradna rozlucka a pak teprv tehiotenstvi, to da rozum. :grinning::wink:
8. pro 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@masotri Tak to je mi líto, ale asi se taky přidávám, od včerejška mě bolí kříže a břicho a mám to dostat ve čtvrtek a už jsem trošku i zašpinila a pak nic, ale to se rozjede, tak jsem z toho dneska byla smutná, ale co se dá dělat, tak teď už to prostě musí vyjít :slight_smile:
9. pro 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 třeba se to nerozjede..... naděje umírá poslední ;)
10. pro 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri No tím se taky uklidňuji, že naděje umírá poslední, ale dneska opět špinění a zítra mi má přijít, tak by to tak i odpovídalo, tak už přestávám doufat, že to vyšlo
10. pro 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Držím palce a myslím na tebe!
11. pro 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Taky drzim pesti a preji at mrchu zazene nejaky cap ci vrana, ktera se k vam chysta. :slight_smile::wink:
Jinac ja budu snazilka az tak za pul roku. A dr me odboural tim, ze se to muze opakovat a proto nesmim sama otehotnet. Ze nas posle do centra. Totalne me rozhodil, az jsem doma bulela. Proste me odepsal. Nechapu teda, proc bych sama nemohla. Druhy vejcovod mam, vajecniky oba. A dle pooperacni zpravy tam mam vse v poradku. Jasny dovnitr vejcovodu nevidi... Ale stejne. Hlavne mimidelozni se muze stat i pri umelem. Jsem stejne rozhodnuta, ze v lednu prejdu k jinemu dr. Tak uvidim, co na to rekne on. :slight_smile: A aby toho nebylo málo, tak zitra mozna opet nemocnice, pac krvacim. Mozna si jeste uziju revizi. :slight_smile: Kdyz uz, tak uz. :grinning: Uznejte, ze pri tomhle se pernicky delat nedaji. :grinning::grinning::grinning: Ja jsem pripad. :grinning:
11. pro 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 @masotri holky děkuji za podporu, ms zatím nic, ale cítím jí, že příjde, čekám jí dneska, tak se určitě do večera mrcha objeví :(

@nathy80 tak to je mi líto, ale změnila bych doktora a myslím, že to může jít i samo, uvidíš, co ti řekne jiný doktor. Tak s tím krvácením je to na nic, doufám, že se ti ta revize vyhne a ještě nějaký ten perník stihneš upéct :slight_smile: Budu na tebe myslet
11. pro 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Ze boli brisko jeste nic neznamena. :slight_smile: Kdyz jsem otehotneka, tak me ve dny, kdy potvora mela prijit, pobolival podbrisek. Necekala jsem, ze se to povedlo, a porad behala na zachod jestli uz. :slight_smile: Bolest tomu naprosto odpovidala a furt nic. :slight_smile:
11. pro 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 No já to tak u malé měla taky, že mě bolelo a ms nepřišla, ale teď mi to příjde takové jiné, jakoby měla přijít, spíše bych řekla, že se jenom opozdila, byla jsem nachlazená a tento cyklus jsem poprvé zkoušela nějakou tinkturu z kotvičníku, tak třeba to způsobilo to zpoždění
11. pro 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Tak uvidíš. :slight_smile: To čekání je hrozný, viď? :slight_smile: Držím pěsti. :wink:
11. pro 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 No to jo, si říkám, že pokud má ms přijít, tak ať už příjde, ať vím na čem jsem a hlavně se můžeme začít znovu snažit, tak je to na nic :( děkuji :slight_smile:
11. pro 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ráda bych se přidala mezi vás. 28.12. doberu poslední prášek z antikoncepce a pak se budeme snažit o miminko.
chci se zeptat jaké berete vitamíny? k čemu je dobrý kontryhelový čaj?
11. pro 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek