• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
@nathy80 @masotri Holky, tak nic, už dorazila, ale teda v plné síle, je mi zle a jenom ležím, takovou jí neznám a dlouho jsem takovou nezažila. Před prvním těhu mě taky vždycky při ní děsně bolelo břicho, teď co se mi půl roku začala objevovat tak mě sice břicho, ale nikdy ne tolik, tak jsem si říkala, že je po porodu asi slabší, ale teda dneska trpím jako zvíře :( Doufám, že hodlala dorazit naposledy a zase jí dlouho mít nebudu :slight_smile:
@barunka1985 Vítej mezi nás :slight_smile: Já toho brala hodně a i kontryhel a tento cyklus jsem ho vysadila a možná proto mě teď tak bolí břicho, jinak beru listovku a začala jsem brát tinkturu z kotvičníku
11. pro 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 děkuji, koupila jsem listovku kterou budu brát teď snad nevadí k antiko a pak femibion az zacnem
11. pro 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barunka1985 určitě to nevadí, má se brát už před plánováním těhu :slight_smile:
11. pro 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barunka1985 Ahoj, vítej mezi námi :slight_smile: Ať se brzy zadaří. Já beru jen listovku, brala jsem ji i u malé. Co tak poslouchám a i dr.mi říkala že pokud jím všechno, není potřeba se cpát další chemií.
11. pro 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barunka1985 Ahoj a vitej! Jsem tu take nova. :slight_smile::wink:

@zuzajda20 Teda, to je mi lito. At prestane brzy bruch nolet.
12. pro 2014 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Já jsem teď taky trpěla jako zvíře....Příští měsíc nám to vyjde ;)
12. pro 2014 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 ahoj díky
12. pro 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri Musí to vyjít, u malé jsem měla tu poslední ms, taky docela mazec, přišlo mi to jakoby se tělo pročistilo a pak to vyšlo :slight_smile: Tak teď si říkám, budou vánoce, taková pohodička, tak nám to musí vyjít :slight_smile:
@nathy80 děkuji, dneska už je to ok, jsem si včera uvařila čaj a musela si vzít prášek, ale dneska mě nebolí vůbec nic
12. pro 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 Tak aspon ze tak. :slight_smile: Ja nastesti do nemocnice nemusim, tak jsem rada.
Kolem vanoc na vas ( tebe i masotri) budu myslet a na dalku posilat pozitivni plodnou energii. :slight_smile:
12. pro 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nathy80 Tak to je super, že do nemocnice nemusíš, to jsem ráda, že to je nakonec ok a za chvíli se začneš s námi opět snažit :slight_smile: Moc děkuji, doufám, že to vyjde, už moc pokusů nemám, v dubnu nastupuji do práce :(
12. pro 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Hmmm... S praci je to pech. Mne zase v polovine pristiho roku konci smlouva. Takze buh vi co bude. Ale nemyslim na to. Bud budu za pul roku hledat praci, nebo se snazit, anebo oboji. :grinning:
Ja tu budu zatim takova stalice, ktera vas bude podporovat a fandit vam. :slight_smile:
12. pro 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 Já si to taky tak nějak říkám, že buď se mám kam vrátit a nebo ne, ale zase kdybych se kam měla vrátit, tak asi na chvíli to snažení přerušíme, abych kdyžtak stihla opět odpracovat nějaké dny a měla lepší mateřskou, tak uvidíme, snažím se spíše doufat, že nastoupím spíše na nemocenskou s prckem, ale čím víc se to blíží, tím o tom více pochybuji :(
12. pro 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Do dubna dlouha doba. :wink:
13. pro 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 @zuzajda20 tak jsem se holky včera rozloučila se svobodou a naposledy jsem se ztřískala :grinning: Příští měsíc se vdám a pojďme na ty miminka! :slight_smile:
13. pro 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nathy80 Myslíš? Já jsem si právě říkala, to mám 3 pokusy, tak jak se to vezme :slight_smile:
@masotri Na ty miminka jdeme už tento měsíc, budeš se muset už vdávat s prckem :slight_smile: Tak pojďme do toho, u mě už bude asi končit ms, tak na to musíme vlítnout, ať na nás v tom novém roce vykouknou // :slight_smile:
13. pro 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 To mi neprojde. Tento měsíc budu muset naposled doufat, že mu to ujede :grinning: Ale co, každopádně už PŘÍŠTÍ měsíc.... nevím jestli se těším víc na svatbu nebo na to, že si po ní uděláme to mimčo :slight_smile:
14. pro 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 Ja te chapu, ctyri mesice je dlouha doba. Ale pokud to clovek prepocita na pocet sanci... Ale to si nesmime takhle rikat, pac bychom se z toho asi brzy zblaznily. :slight_smile: Ja taky premyslela, ze mam vlastne jen 12 dni v roce, kdy se to muze podarit. Ale rychle jsem to hodila za hlavu. Protoze z toho by se clovek zcvokl. :grinning: Takze si hlavne nerikat uz mam jen tolik a tolik pokusu. :slight_smile: Urcite se podari. A pokud preci jen ne a do prace nastoupis, tak to muze byt zmena k lepsimu. Clovek se bude soustredit i na jine veci a vypusti. :slight_smile: Kazdopadne verim, ze mimi bude, neboj. :slight_smile: <3

@masotri. Tak hezky uzivej posledni "svobodne" dny. :slight_smile: Ty jo, ja uz si ani svou svatbu skoro nepamatuju, jak je to dlouho. :grinning: A at jsi v novem roce nejen spokojena pani, ale i nastavajici mamca. :slight_smile::wink:
14. pro 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nathy80 No je to fakt, lepší je na to nemyslet a doufat, že to prostě vyjde. Je fakt, že pak budou myšlenky asi úplně jiné, tak třeba to vyjde až nastoupím do práce a bude nějaká změna, no uvidíme :slight_smile: Tak nám to prostě musí oběma vyjít :slight_smile:

@masotri tak měsíc už není tak dlouhá doba, užiješ si svatbu, budeš plná dojmů a zážitků a šup a bude tady mimčo :slight_smile:
14. pro 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 To je jasny, ze to vyjde. :wink: Vy uz budete davno v ocekavani, nez ja teprve zacnu. A pak mi budete davat cenne rady. :grinning: Nemam strach z neotehotneni, ale spis o to, aby to do tretice konecne vyslo. :slight_smile:
15. pro 2014 v 05:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 Neboj určitě to vyjde, prostě musí a hotovo a nic jiného si nepřipouštěj !
15. pro 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Rozkaz! :D Teď jsem v klidu, ale pokud se zadaří, tak budu jako na trní. :D
16. pro 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 No to ti věřím :slight_smile: Teď hlavně klídek a pohoda :slight_smile:
16. pro 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, už jen 14 dní a jedééééém :grinning:
17. pro 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@krtecek75 jsem zvedava komu se to podari jako prvni :grinning::grinning::grinning:
18. pro 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vám to odpískám a zastanu funkci dozorčí rady a budu vás povzbuzovat. :slight_smile: Doufám, že se všechny co nejdříve dočkáte //. :slight_smile:
19. pro 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se k vám asi přidám :slight_smile:. Začátkem listopadu jsem vysadila po 10 letech antikoncepci a nyní se ještě chráníme. Ale koncem února odlétáme na vytouženou svatební cestu (v srpnu 2014 jsme měli svatbu) a tam už ochranu nejspíš řešit nebudeme a necháme tomu volný průběh :wink: . Takže se možná taky budu moct řadit mezi snažilky...
19. pro 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@babunka1 Vítej mezi námi a držím pěsti, ať se brzo podaří :slight_smile: A kam se chystáte? Tak třeba si dovezete z dovči malý dárek :slight_smile:
20. pro 2014 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 dekuju moc. Letime na Kubu a manzel vtipkuje, ze tam zadela na maleho Kubance :grinning:
21. pro 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babunka1 Tak to budete mít super, to závidím :slight_smile:
21. pro 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jeste jednou dekuju. Urcite to bude super. Padnou na to veskere penizky co jsme na svatbe vybrali :unamused:
21. pro 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek