Snažilky leden/únor 2015

Holky, je tu některá, která plánuje vysadit a začít se snažit leden příštího roku? Ráda mám vše naplánované a připravené, dohoda, kdy vysadíme je jasná, ale ráda bych udělala víc 🙂 Pro klidné těhu a tak.... je nás tu více takových? Pojďme okecat o tom, co děláte, aby sjte byly spokojené maminky se spokojenými bříšky a pak miminky 🙂
daisyjane
21. pro 2014
Ahoj maminky. Přišla jsem na začátku prosince o miminko ve 13. týdnu. Podstoupila jsem revizi a doktor na kontrole mi minulí týden dovolil snaženíčko hned. Ale tento měsíc to prý ještě nevypadá, že by se mohlo podařit, takže hlavní snažení proběhne v lednu nebo v únoru, proto jsem tu.
zuzajda20
21. pro 2014
@babunka1 to jsou krásně utracené peníze, budete mít určitě super zážitek 🙂
zuzajda20
21. pro 2014
@daisyjane to je mi moc líto, držím palečky, ať se brzo podaří a tentokrát úspěšně.
leenulka89
21. pro 2014
@daisyjane to je mi líto 😞 snad se brzo zadaří a bude všechno ok
leenulka89
21. pro 2014
Tak včera dorazila poslední MS před snažením...mám smíšené pocity...spíš strach a nervozitu...
masotri
22. pro 2014
Tak holky už je to skoro tady! 🙂 a já zrovna nedávno v práci tvrdila, jak se na mateřskou v nejbližší době určitě nechystám :-N . Všem krásné Vánoce a příští rok plný miminek x-)
nathy80
22. pro 2014
@babunka1 Ahojda, vítej! 🙂 To budete mít krásnou svatební cestu. 🙂 A mimčo se určitě brzy zadaří. 😉
nathy80
22. pro 2014
@daisyjane To je mi líto, ale neboj, příště se zadaří! Hlavně neklesat na mysli! Taky jsem si tím prošla a vím, že je to na psychiku velká nálož. Ale časem se rány zhojí. Nový rok odnese vše špatné a bude jen ve znamení pozitiv, uvidíš. 😉

Holky, já bych na to taky nejradši vlítla... Ale musím být trpělivá. Jinak na kontrole u dr je vše v pořádku. A místo snažení si masíruju jizvy. 😃 😃 😃 To šestinedělí je naprd. Kdo to má vydržet. 😃

Jinak Vám všem přeji krásné Vánoce, a hlavně ať nám Nový rok přinese jen to nejlepší! Ať už pozitivní testy, nekomplikovaná těhotenství a zdravá miminka, ale i pevné zdraví, štěstí, lásku a milující lidi kolem nás! 🙂
babunka1
22. pro 2014
@nathy80 děkuju moc, no jsem zvědavá jak to půjde 🙂
daisyjane
23. pro 2014
@nathy80 Ahoj. Jsi moc hodná. Mrzí mě, že sis tím také prošla a že jsi měla komplikace. Snad už to bude u vás lepší. A zkus i toho jiného doktora. Opravdu to může pomoci. Já jsem si už kvůli doktorům taky vytrpěla svý. Jedna doktorka mi zbytečně nutila antikoncepci, druhej mi zmrvil operaci slepáku, což v kombinaci s tou antinou provedlo embolku. A nakonec v prvním těhu mi nejlepší doktor v Brně, řekl ve 23. týdnu, že mám jít na potrat, že náš chlapeček nebude zdravý a ejhle on je. Někteří doktoři jsou andělé, ale někteří snad přesně naopak. Držím palce, ať najdeš odborníka, který ti pomůže!
zuzajda20
2. led 2015
Ahoj holky, přeji vám vše do nového roku hlavně hodně zdravíčka a ať brzo najdeme všechny 2 // 🙂 Já čekám ms v úterý, ale doufám, že nedorazí, mám takový divný pocit, že by snad ani nemusela, ale takové pocity mívám každý cyklus, tak se nechám překvapit 🙂
masotri
4. led 2015
Tak co holky, jak jsme na tom? 🙂
leenulka89
4. led 2015
@masotri já budu testovat cca za týden, 1.1.jsem měla pozitivní ovu test, v noci jsme na to vlítli a pak nic, ale manžel si věří, že zplodil dítě a ještě k tomu syna 😃 tak uvidíme...moc tomu nevěřím, že bych otěhotněla z jednoho sexu...
masotri
5. led 2015
@leenulka89 noo nebyla bys první ani poslední. 😃 Držím palce. Já doufám, že si přivezeme suvenýr z wellnessu po svatbě. Měla bych přesně v té době mít plodné dny. Do ovu testů se mi zatím nechce 🙂
jjolly
5. led 2015
Ja dnes testovala ovu a je tam slaba carka,ale dle teploty nic....tak nevim no...cemu verit
adellt
5. led 2015
@daisyjane Ahojky, ja na začátku prosince taky byla na revizi v 7tt. V nejbližší době bych taky ráda začala už ze snaženíčkem, moc se na to těším, nejraději bych hned.
marlysa100
5. led 2015
Ahoj snazilky!
Tak se jdu tez pridat k vam. Je teda pravda, ze mi uz se snazime od srpna, kdy jsem si nechala vytahnout telisko, ale az po menstruaci, tudiz jsme plodny dny prosvihly. V zari se zadarilo, ale v 7tydnu to bohuzel zkoncilo zamlklym tehotenstvim. To se mi i posunul cely cyklus a ted v listopadu to byla zase pro zmenu cysta. Plodny dny mam dle bolesti vajecniku tedkom, takze se snazime a snad se nam jiz zadari..
I vam vsem preju jiz brzy // 😉
leenulka89
5. led 2015
@masotri třeba vám to fakt vyjde a přivezete si "památku" na celý život 🙂 😉 No já doufám, že se zadařilo, nemůžu se dočkat víkendu až budu testovat :-N
masotri
6. led 2015
@leenulka89 Držím palce 🙂
hribek
6. led 2015
Ahoj holky, 9.2. jdu na vytažení Mireny a pak se rovnou pustíme do snažení. Snad se podaří co nejdřív, máme 3,5 letou dcerku🙂
zuzajda20
7. led 2015
@leenulka89 Tak to držím palce 🙂
Já dnes 1DC a to jsem tak věřila, že to vyšlo, dokonce měla i den zpoždění, ale asi si to už prostě vsugerovávám, tak pokračujeme dále, ale nějak přestávám věřit, že se nám to vůbec podaří 😞
leenulka89
7. led 2015
@zuzajda20 děkuji 🙂 ale taky tomu moc nevěřím... ale jednou to vyjít musí a rok 2015 má být dobrý, tak se nám zadaří všem snad 😉
masotri
7. led 2015
@zuzajda20 Ale no tááák, naděje umírá poslední 😘
zuzajda20
7. led 2015
@masotri jo to jsem si taky říkala, ale když už si to říkám rok a půl, tak nevím, jestli mě to ještě tak uspokojuje 🙂 Ráno jsem z toho byla zdrblá, ale teď už to nějak beru a říkám si, že tento měsíc bude ten správný 🙂
@leenulka89 no jednou snad jo, ale už by to mohlo přijít 🙂
masotri
8. led 2015
@zuzajda20 Já se tento měsíc vyjímečně modlím, ať už to konečně dostanu. Břicho mě bolí už 3. den a svatba za 9 dní. Běžně MS mívám tak 6-7 dní, takže nejvyšší čas, aby přišla. 😃 ANEBO ať už nechodí vůbec! 🙂
daisyjane
8. led 2015
@zuzajda20 @leenulka89 Děkuji holky za podporu, Vám přeji, ať se také brzy zadaří a můžem společně brzy všechny ohlásit ty dvě čárky.

@adellt To jsme na tom podobně. Dovolil vám doktor už snažení? Já pořád nevím jestli už ovulka byla, nebo ani nebude a byl to anovulační cyklus. MS nikde. Ovulka teda nevím jestli byla, ale snažení proběhlo. Jen ty testíky jsou stále negativní 😞 Co u vás?
adellt
8. led 2015
Nám řekli po 3 cyklech, ale jdeme do toho už ted po prvním. V neděli mi začala první porevizní MS takže jen čekám jak skončí, a zkusíme. Znám spoustů případů, kteří zkusili hned po první a vše dopadlo v pořádku, tady jsem četla, že někteří i dřív než přišel první cyklus a taky vše ok.
daisyjane
8. led 2015
@adellt Nám doktor při kontrole řekl po první MS a když jsem se ptala, co by se stalo před, tak říkal, že klidně teda už můžem, že jsem zahojená a v pořádku. Že to nevadí. Tak snažení proběhlo, ale asi se nezadařilo. Pořád testuju a nic. Kolikátý den cyklu po revizi ti přišla MS? Já jsem 36DC a pořád nic.
adellt
8. led 2015
Mě přesně 28
zuzajda20
8. led 2015
@masotri a test jsi nezkoušela? Tak to přeji hodně štěstí a držím palce, aby jste dostali takový krásný svatební dar 🙂