• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky leden/únor 2015

23. listopadu 2015 
Ahoj maminky. Přišla jsem na začátku prosince o miminko ve 13. týdnu. Podstoupila jsem revizi a doktor na kontrole mi minulí týden dovolil snaženíčko hned. Ale tento měsíc to prý ještě nevypadá, že by se mohlo podařit, takže hlavní snažení proběhne v lednu nebo v únoru, proto jsem tu.
21. pro 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babunka1 to jsou krásně utracené peníze, budete mít určitě super zážitek :slight_smile:
21. pro 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daisyjane to je mi moc líto, držím palečky, ať se brzo podaří a tentokrát úspěšně.
21. pro 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyjane to je mi líto :frowning2: snad se brzo zadaří a bude všechno ok
22. pro 2014 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera dorazila poslední MS před snažením...mám smíšené pocity...spíš strach a nervozitu...
22. pro 2014 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky už je to skoro tady! :slight_smile: a já zrovna nedávno v práci tvrdila, jak se na mateřskou v nejbližší době určitě nechystám :sweat_smile: . Všem krásné Vánoce a příští rok plný miminek :dizzy_face:
22. pro 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@babunka1 Ahojda, vítej! :slight_smile: To budete mít krásnou svatební cestu. :slight_smile: A mimčo se určitě brzy zadaří. ;)
22. pro 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daisyjane To je mi líto, ale neboj, příště se zadaří! Hlavně neklesat na mysli! Taky jsem si tím prošla a vím, že je to na psychiku velká nálož. Ale časem se rány zhojí. Nový rok odnese vše špatné a bude jen ve znamení pozitiv, uvidíš. ;)

Holky, já bych na to taky nejradši vlítla... Ale musím být trpělivá. Jinak na kontrole u dr je vše v pořádku. A místo snažení si masíruju jizvy. :D :D :D To šestinedělí je naprd. Kdo to má vydržet. :D

Jinak Vám všem přeji krásné Vánoce, a hlavně ať nám Nový rok přinese jen to nejlepší! Ať už pozitivní testy, nekomplikovaná těhotenství a zdravá miminka, ale i pevné zdraví, štěstí, lásku a milující lidi kolem nás! :slight_smile:
22. pro 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nathy80 děkuju moc, no jsem zvědavá jak to půjde :slight_smile:
22. pro 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathy80 Ahoj. Jsi moc hodná. Mrzí mě, že sis tím také prošla a že jsi měla komplikace. Snad už to bude u vás lepší. A zkus i toho jiného doktora. Opravdu to může pomoci. Já jsem si už kvůli doktorům taky vytrpěla svý. Jedna doktorka mi zbytečně nutila antikoncepci, druhej mi zmrvil operaci slepáku, což v kombinaci s tou antinou provedlo embolku. A nakonec v prvním těhu mi nejlepší doktor v Brně, řekl ve 23. týdnu, že mám jít na potrat, že náš chlapeček nebude zdravý a ejhle on je. Někteří doktoři jsou andělé, ale někteří snad přesně naopak. Držím palce, ať najdeš odborníka, který ti pomůže!
23. pro 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji vám vše do nového roku hlavně hodně zdravíčka a ať brzo najdeme všechny 2 // :slight_smile: Já čekám ms v úterý, ale doufám, že nedorazí, mám takový divný pocit, že by snad ani nemusela, ale takové pocity mívám každý cyklus, tak se nechám překvapit :slight_smile:
2. led 2015 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak co holky, jak jsme na tom? :slight_smile:
4. led 2015 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri já budu testovat cca za týden, 1.1.jsem měla pozitivní ovu test, v noci jsme na to vlítli a pak nic, ale manžel si věří, že zplodil dítě a ještě k tomu syna :grinning: tak uvidíme...moc tomu nevěřím, že bych otěhotněla z jednoho sexu...
4. led 2015 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leenulka89 noo nebyla bys první ani poslední. :grinning: Držím palce. Já doufám, že si přivezeme suvenýr z wellnessu po svatbě. Měla bych přesně v té době mít plodné dny. Do ovu testů se mi zatím nechce :slight_smile:
5. led 2015 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja dnes testovala ovu a je tam slaba carka,ale dle teploty nic....tak nevim no...cemu verit
5. led 2015 v 07:55  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyjane Ahojky, ja na začátku prosince taky byla na revizi v 7tt. V nejbližší době bych taky ráda začala už ze snaženíčkem, moc se na to těším, nejraději bych hned.
5. led 2015 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snazilky!
Tak se jdu tez pridat k vam. Je teda pravda, ze mi uz se snazime od srpna, kdy jsem si nechala vytahnout telisko, ale az po menstruaci, tudiz jsme plodny dny prosvihly. V zari se zadarilo, ale v 7tydnu to bohuzel zkoncilo zamlklym tehotenstvim. To se mi i posunul cely cyklus a ted v listopadu to byla zase pro zmenu cysta. Plodny dny mam dle bolesti vajecniku tedkom, takze se snazime a snad se nam jiz zadari..
I vam vsem preju jiz brzy // :wink:
5. led 2015 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@masotri třeba vám to fakt vyjde a přivezete si "památku" na celý život :slight_smile: :wink: No já doufám, že se zadařilo, nemůžu se dočkat víkendu až budu testovat :sweat_smile:
5. led 2015 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leenulka89 Držím palce :slight_smile:
6. led 2015 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, 9.2. jdu na vytažení Mireny a pak se rovnou pustíme do snažení. Snad se podaří co nejdřív, máme 3,5 letou dcerku:slight_smile:
6. led 2015 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leenulka89 Tak to držím palce :slight_smile:
Já dnes 1DC a to jsem tak věřila, že to vyšlo, dokonce měla i den zpoždění, ale asi si to už prostě vsugerovávám, tak pokračujeme dále, ale nějak přestávám věřit, že se nám to vůbec podaří :(
7. led 2015 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 děkuji :slight_smile: ale taky tomu moc nevěřím... ale jednou to vyjít musí a rok 2015 má být dobrý, tak se nám zadaří všem snad :wink:
7. led 2015 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Ale no tááák, naděje umírá poslední :-*
7. led 2015 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri jo to jsem si taky říkala, ale když už si to říkám rok a půl, tak nevím, jestli mě to ještě tak uspokojuje :slight_smile: Ráno jsem z toho byla zdrblá, ale teď už to nějak beru a říkám si, že tento měsíc bude ten správný :slight_smile:
@leenulka89 no jednou snad jo, ale už by to mohlo přijít :slight_smile:
7. led 2015 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Já se tento měsíc vyjímečně modlím, ať už to konečně dostanu. Břicho mě bolí už 3. den a svatba za 9 dní. Běžně MS mívám tak 6-7 dní, takže nejvyšší čas, aby přišla. :grinning: ANEBO ať už nechodí vůbec! :slight_smile:
8. led 2015 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 @leenulka89 Děkuji holky za podporu, Vám přeji, ať se také brzy zadaří a můžem společně brzy všechny ohlásit ty dvě čárky.

@adellt To jsme na tom podobně. Dovolil vám doktor už snažení? Já pořád nevím jestli už ovulka byla, nebo ani nebude a byl to anovulační cyklus. MS nikde. Ovulka teda nevím jestli byla, ale snažení proběhlo. Jen ty testíky jsou stále negativní :frowning2: Co u vás?
8. led 2015 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Nám řekli po 3 cyklech, ale jdeme do toho už ted po prvním. V neděli mi začala první porevizní MS takže jen čekám jak skončí, a zkusíme. Znám spoustů případů, kteří zkusili hned po první a vše dopadlo v pořádku, tady jsem četla, že někteří i dřív než přišel první cyklus a taky vše ok.
8. led 2015 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellt Nám doktor při kontrole řekl po první MS a když jsem se ptala, co by se stalo před, tak říkal, že klidně teda už můžem, že jsem zahojená a v pořádku. Že to nevadí. Tak snažení proběhlo, ale asi se nezadařilo. Pořád testuju a nic. Kolikátý den cyklu po revizi ti přišla MS? Já jsem 36DC a pořád nic.
8. led 2015 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě přesně 28
8. led 2015 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masotri a test jsi nezkoušela? Tak to přeji hodně štěstí a držím palce, aby jste dostali takový krásný svatební dar :slight_smile:
8. led 2015 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek