• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, léto 2014

25. září 2014 
Kdopak plánuje snažit se o miminko letos v létě?? :wink:
10. únor 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plánujeme se začít snažit v létě,tak doufám,že nám to vyjde.Máme doma 15měsíční Pavlínku a chtěli bysme brášku :slight_smile:
10. únor 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky plánujeme :slight_smile: a snad se zadaří...
10. únor 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky bychom chtěli druhé miminko, nejlépe kluka.. ale hlavně nějaké...a konečně mi i naskočil cyklus po kojení, tak se bude snaženíčko lépe počítat.....
10. únor 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je super.mohli bychom si tu krátit dobu povídáním..my máme doma 3 letou slečnu Viktorku.můj muž by chtěl syna a mě je to jedno. :slight_smile: chceme se začít snažit od července aby bylo nejdřív v dubnu kdyby se hned zadařilo.dcera je rozená v listopadu a tak bychom ted chtely jarní-letní miminko.. :wink: chodím od ledna zase do práce tak si chceme uzit trosku penizků a pak zase šup na rodičovskou :wink: jinak jmenuji se Marcela je mi 23 let mému muži 25 a jsme spolu 8 let.ale podotýkám že nejsme manželé :slight_smile: což nám ale neva..jeto časem taky v plánu :slight_smile: co vy holky ??
10. únor 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se k vám taky přidám :slight_smile: Ale snaženíčko je v plánu už od dubna (teda pokud se nám omylem nezadařilo už tento měsíc :grinning: ), takže spíš od jara 2014, ale i tak budu ráda s váma ve skupince :slight_smile:
10. únor 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já se taky představím :slight_smile: jmenuji se Lucka, je mi 26 a miminko zatím žádné s manželem nemáme, ale už jsem po miminku strašně zatoužila a taky mám už nejvyšší čas :grinning:
10. únor 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viktorkaa
@pavlinavesela
@spygy
@granda
Tak co, holky? Uplynuly dva týdny od založení této skupiny je tady nějak mrtvo :slight_smile: Jak se daří? Děláte už něco z hlediska lepšího otěhotnění a průběhu těhotenství? Já teda už měsíc jím kyselinu listovou, přestala jsem po nějakých 11 letech konečně kouřit a snažím se omezit alkohol, takže vlastně skoro nepiju :slight_smile:
24. únor 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe Ahojky, taky jsme koukala a je mrtvo... no ja jsem po cyklu, tak se snažíme... ale nějak jsem nastydla a mám řezouvku,, asi pujdu na gyndu, aby se mi nevrátil zánět dělohy, měla jsem minulý měsíc,,, nevím, ještě zkusím čaje a teplo a uvidíme.... jinak ja nepiju, nekouřím, antiku nebrala,,, tak spíše bych mohla zhubnout, ale nevím jak s malou...je to mazec vstává brzo a já jsem už hotová,, těším se na druhý víkend v březnu,, bude u našich a já budu mít jen pro sebe...
24. únor 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe hele kolik ušetříš peněz???? máš to spočítané???
24. únor 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe ahojky, tak já jsem momentálně nemocná, takže se snažím vyléčit, abych byla zdráva :frowning2: jinak já piju jen vyjímečně a to kouření bych teda mohla taky zrušit, ale je to těžký :frowning2:
24. únor 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe ahojky,jelikož mám zánět v zubu tak toho moc nedělám,ale mám v plánu začít polykat kyselinu listovou a a těšit se že to vyjde a brzy budu těhotná :slight_smile:
24. únor 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Myslíš, kolik ušetřím za nekouření? No, moc ne, cca 600,- měsíčně. Já jsem to už před dvěma lety hodně omezila, to jsem prokouřila cca 1500,- měsíčně a teď jsem to dva roky držela níž a už jsem s tím sekla definitivně :slight_smile:

@spygy A kdy hodláš přestat? Až zjistíš, že jsi těhu?

@pavlinavesela Tak držím palce, ať jsi brzy fit :slight_smile:

A vy už se teda snažíte? My začneme až po lyžovací dovče v Alpách, kterou máme za měsíc. Takže ještě jeden cyklus si musíme dávat pozor a pak hurá na věc :wink:
24. únor 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe no, tak chtěla bych co nejdřív, aby ty škodliviny ze mě vypadly. Dlouho jsem měla elektroniku, ale potom blbka jsem si zapálila a už jsem do toho zase vlítla :frowning2:
24. únor 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy Jej, to znám! No, já to teda ťukám, protože zatím nekouřím teprve od 1. února, ale kupodivu to je zatím dost v pohodě. Docela velký chutě jsem měla tak prvních 3-5 dnů, přesně vždy v časech, kdy jsem byla zvyklá kouřit (po obědě, apod.). No ale jak jsem to překonala, tak už mi to teď nechybí.
Namotivovala jsem se tím, že chci zdravé mimčo a chci mu u sebe v těle udělat zdravé prostředí a zázemí ještě pár měsíců předtím, než mimouš přijde a zahnízdí se :slight_smile: A docela mi ta motivace zabrala.
25. únor 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe je 600,- to je penez,,, to ja za to obliknu malou na dlouho... to pak poznáš,co se s tim da delat.. je dobře, ze jsi s tim sekla.. me to neskutecne toci, když vidim matku s cigárem a kočárek,,,,
25. únor 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe tak dneska mi vytrhla nervy ze zubu a snad to bude konečně pohoda.Zánět pořádně vyčistila,všechno chutná jako savo...masakr.
25. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem byla i na gyndě a místo snažení o druhé mimčo mi doktorka bude stěr LBS tak jsem zvědavá jak dopadnu....Holky,jen doufám,že to bude dobrý.Moooc druhé mimčo chceme.... :confounded:
25. únor 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Tak to ráda slyším, že za 600,- se dá mimču něco pořídit. Trochu se těch výdajů bojím, nemám vůbec představu. A jinak - to bych nedopustila, být těhu a kouřit, nebo mím mimouše v kočárku a kouřit. Vždy jsem chtěla přestat, ale motivace nějak nebyla. Teď je - úspěšně počít, donosit a mít zdravé mimčo, takže najednou to jde samo a chutě kouřit nemám :slight_smile:

@pavlinavesela Co je to LBS? To neznám. Ale každopádně držím palce, ať je to OK.
25. únor 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe hele ja tak mesicne za ni utratim litra a uz mam oblecky do 3 let.. ja ujizdim na minnie a tak schranuji kde se da.. hlavne bazarky,, to se naucis, ze tam najdes super kousky,,,ja jsme moc spokojena a každý chvali, jak je vymodena modelka.... a třeba boty kupuji normal,, aby byla ohebne a tvarovana stelka,, nedala bych 2 tis za boty nedala...
25. únor 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pankafe ježíši já se překlepla mělo tam být LBC tedy ThinPrep Pap test ( liquid based cytologie) test na karcinom děložního čípku :rolling_eyes: :confused: :confounded:
25. únor 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Tak to je docela pohoda, bála jsem se, že mrňous vyjde na mnohem víc. A jak je malá stará?

@pavlinavesela Ajaj, tak držím palce :-/
25. únor 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe no je na 14 mes,, tak dokupuji jen už jaro a léto a když tak lovím na delší na další rok.. hodně beru čínu aliexpress a pak bazarky na fb
26. únor 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda je pravda,že bazárky na Fb jsou super.Taky z nich mám spoustu oblečků.My jsme teď ujetí na kočičky,malá se naučila říkat čičí a tak kupuji spoustu oblečení s kočkama....

@granda i když minnie není taky vůbec špatná...to jako utratíš každý měsíc litr za oblečení pro dceru???? To je mazec,musíš mít už obrovskou zásobu :grinning: z dcery bude velká parádnice :wink: :slight_smile:
26. únor 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela jo ja jsem magor,, ale mam to fakt na hodne dlouho,, ještě ve skolce v tom bude honit kluky,,, ja uz kupuji i 110... chceme druhé, tak musim mit zasoby pro holčičku,,,jsem tedka ujeta na leoparda,, ta cervena souprava ji bude tak dva roky,,,
26. únor 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@granda je to neskutečná kočka...taky už si dělám zásoby 110.Taky moooc chci druhé škvrně.Nejvíc se těším na léto.Bude z nás velikánská parádnice :slight_smile:)))
26. únor 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@granda A na kolik tak cca měsíčně vyjde mimčo - myslím tím oblečení, plíny, nějaký mazání na tělíčko...
No a ty fotky jsou parádní, dceruška je moc krásná :slight_smile:
26. únor 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe já jsem kupovala plínky už když jsem byla těhotná,když byly v akci a pak nám to moooc pomohlo.Nemusela jsem třeba 1 kupovat pak už žádné a 2 snad pak jen jedny...Je dobré si hlídat kde co mají v akci a jít nakoupit :slight_smile:))
26. únor 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, jsem Monika, je mi 25.. Plánujeme první mimčo, rádi bychom se začali snažit někdy v létě, ale trošku to záleží na stavbě domečku.. Do měsíce bychom snad měli mít hrubou stavbu, tak se uvidí, podle toho, jak to bude dál postupovat..
26. únor 2014 v 11:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela je taky mas kocku v minnie,, to je moje uhylka.. zrovna včera jsem ulovila na bazarku mikinu a tepláky a triko puntik... tak budu zase cekat postu,,,
ja tedka ještě jedu v neonu, to shanim na leto.. v tescu ff,, mají super... cekam, zda slevni a jdu na to...
dneska siju tutu sukni a zítra ji vymodim na prochazku,,,

ja tedka hodne nakupuji i obojetne věci,, aby to když tak mohl i kluk,b tim myslim punčocháče a teplakovky,,, ale kdyby to byla holka,, jej to by bylo...
26. únor 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe hele ja kupuji tedka uz jen obyc pliny,, a to z hypernovy 150,- a je jich 50,,, odpolko uz nemá zadnou plinu,, trénujeme nocnik,,,, na noc ma pampers .... mazani mam ještě od miminka,,, tak fakt ja asi do ni nacpu 1000,- za mesic..

jidlo uz ma stejne jako mi, jen bez soli a koreni,, a jogurty podle akce,, sni mi všechno a když ne, tak ji hlad nauci..
26. únor 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvůj příspěvek