• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, léto 2014

25. září 2014 
@granda taky už teď kupuji obyč plíny z Tesca a na noc Pampers.Trénujeme nočník,tak uvidíme jak to půjde...mazání mají dobré v Rossmanu nebo používám pudr a je super.Když byla malinká tak Sudocrem....vydrží dlouho a je super....

Jídlo jí taky jako my,jogurty akce a jinak miluje Brumíka...
26. únor 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela jo ji chutná brumík???? anni k tomu čichne a dela ble,,,, ja hodne pecu,, tak mame domaci,,, ale na cestách je to super rychla svaca,, ale nemá rada marmeládu, tak to vykusuji ja a ona ji kraje,,,,
26. únor 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela hele ted jsem nafotila naší sbirku na domu do 3 let....
26. únor 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda my máme Brumíka když není zrovna nic po ruce nebo ho chce po mléce ráno....když není buchta...
a chutnají jí teda všechny příchutě :slight_smile:

nechápu jak si nafotila sbírku na dům do 3 let????? asi mi ta mateřská ubírá mozkové buňky :grinning:
26. únor 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela no me uplne materska zere mozek,,, ma tam byt sbirka na doma do 3 let... jsem tele...
26. únor 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela ja ji nekupuji cokoladove... ještě nechci aby propadla cokolade,,
26. únor 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda já dávám malý čokoládu jen Kinder a to jednou za čas.Třeba za očkování ....má ji prostě za odměnu.Ať ví,že čokoláda není normální sladkost :wink:
26. únor 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela no ja prave zatím davala jen 90% a moc se netvářila... nechci ji ucit na normalky,,, uvidim, jak dlouho vydrzim,,, ze,,,,
26. únor 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele zeny, vy to tady budete vedet,, plodne dny byvaji kdy tak?? jak se to pocita,,,od prvního dne MS a byva to uprostřed cyklu?? ja jen abych to dobře zpocita..
26. únor 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda http://www.plodne-dny-vypocet.cz/?idm=&ds=&newdz=1 tady máš super kalendář.Počítala jsem si tu dny když jsem chtěla první a do měsíce se povedla malá :slight_smile:
26. únor 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a ještě otázka,, mam po sexu chvilku lezet,,, nebo co delat,, ja to uz zapomela???? nebo muzu hnedka chodit??? to je sranda,abych to neprošvihla,, zatím to muze bavi každý den,, snad vydrzi do leta,,,
26. únor 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlinavesela no to je prca,, podle kalkultacky mam za sebou ovulaci od včera, sex byl včera i dneska i před tim,,, tka uvidíme, to by byla srnada, kdyby to tak rychle vyslo...ale me telo na to není zvykle, všechno me boli,, manza je spokojeny.. a dneska me i bolelo v podbrisku,,,,
26. únor 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela
@granda Holky, díky za ty info o plínách a tak. Asi je to finančně nejhorší darda na začátek - kočárek, autosedačka apod., žejo? Koukám, že pak už vyjde mimouš fakt na docela málo, já nemám vůbec odhad, ale tipovala jsem třeba na 5000,- měsíčně a měla jsem z toho obavy.

@granda To s tou ovulací zní nadějně, tak držím palce, aby se zadařilo :slight_smile: Já mám teďka mrchu a ještě chceme jeden cyklus počkat - za měsíc touhle dobou budeme brázdit sjezdovky a po další mrše hurá na věc, tak se těším :slight_smile:

@monunkaaa Ahojda, vítej do skupiny :slight_smile:
26. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pankafe jo začátek je strasnej,,, ja mela o kočarku jasno, sedacku jsme vzala podle ceny, ale ja mela i kupy pradla nakoupeny. jsem nakupovala ve slevach,co se mi libilo od te doby, co jsem vydelavala...tim myslim tak od 20let.. jsem to kupovala z brigad,, se mi tenkrat libil v tescu disney,,, a pak v rodinkách mely super věci, tedka to je uz horsi.... tedka je ale objednavani z aliexpressu a to je mor... to poznáš....

ale ja beru hodne z anglie prez bazarky a hodne chodim do města do bazarku,,,tam sezenu klenoty,, bundu adidas za 200,- pogumovane kalhoty na spoustu let za 50,- atd....

ja pliny pro mimi budu kupovat, jak budu vedet, ze jsem tehu,, pekne od dvojek,, po par balikach... at je zásoba a tentokrát si uhodim na tchynaky,, aby nakoupily pliny.. anni od nich dostala obleceni a toho mam hodne... a chtěla bych pak pro kluka kdyby byl klucici kocarek...
26. únor 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pankafe ja to mam první cyklus po 23 mesicích,,, tak uvidíme,,,, třeba uz telo neumi vypuzovat vajička,,,, ale nevadilo by mi hnedka tehu,, nemusim moc ms,, mam boleni v nohách, jak se mi zily stahuji a boli me zada jak při porodu,,,
26. únor 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Jakože máš první cyklus od porodu nebo jak? Já jsem před rokem vysadila po 10 letech nepřetržitého braní HA a měla jsem docela strach, jestli MS přijde a zda bude pravidelná. Protože první MS jsem dostala už v 11 a do 15, než jsem začala brát HA, jsem to celý čtyři roky měla jak noty na buben - jeden měsíc po 21 dnech, druhý po 40, pak zase po 18 třeba a pak po 35. Bála jsem se, aby se to bez HA nevrátilo. A ťukám - celý rok po vysazení to mám víceméně dost pravidelně.
26. únor 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny me ,, jdu spat,, třeba sama, nebo ve dvouch,, se tak tesim na bruch, az se tam zase bude mlet a kopat,, mi to tam moc chybi,, hlavne jsem zvedava, co na to rekne dcerka,, uz ji ucim, ze musí byt hodna na mimi a ukazuje mimi v televizi,,
26. únor 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe je od poceti,, ja to nemela, když jsem 14 mesicu kojila.. ani kapka krve,, to byla pohoda,,,
ja antiku brala cca 4 roky a uz nikdy nebudu,,,, nebylo mi dobře... a bude holt používat gumičky,,,mi zase takovy naruzivci nejsme, jen když se snažíme cilene
26. únor 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@granda No, já už se asi k HA taky nevrátím, je mi bez ní mnohem líp (jak po těle, tak po duši) a náruživci už taky nejsme, jko jsme bývali, takže gumičkama oproti HA i mnohonásobně ušetříme :grinning: Jsem zvědavá, jak se zvýší frekvence bez gumiček, až zapracujem na mimoušovi :slight_smile:
Dobrou, taky za chvíli půjdu.
26. únor 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda tak to držím palečky ať to klaplo a čekáš prcka...
taky učím malou,že musí být hodná a trénujeme to na panence a v Tv ukazuje mimi ...
26. únor 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe Je pravda,že první pořizování je fakt masakr.Já měla s kočárkem jasno.Koupila jsem si rovnou trojkombinaci což je hluboká korba,sporťák a vajíčko.Takže mi ubylo kupování autosedačky a pak kupování sportovního kočáru.Můžu jen doporučit.Pak stačí dlouho kojit a máš zas ušetřeno,ovšem vždy to nejde a fakt si kupuj plíny už jako těhotná taky ti to hodně pomůže a pak už jen oblečky....což je zase naprosto skvělé nakupováni....
Na bazárkách taky seženeš spoustu pěkných kousků,hlavně na bazárkách na Fb....
27. únor 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monunkaaa ahojky vítej mezi náma :slight_smile:
27. únor 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, moc děkuju :slight_smile: Doufám, že nám to v tom létě vyjde, a když ne přímo v létě, tak na začátku září jedeme na dovolenou.. Tam člověk vypne, tak bych byla ráda, kdyby nás přijelo o jednoho víc :slight_smile: My jsme se s manželem v kvetnu brali a už jsme měli vysazeno, ale bohužel to napoprvé nevyšlo.. Pak jsem to psychicky moc nedávala a bála se to zkusit znovu.. Tak jsme se domluvili, že počkáme, až bude baráček..
A vám všem moc přeju, ať to každé z vás krásně vyjde!!! :slight_smile:
27. únor 2014 v 07:41  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2017 (46. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa vítej.. dej sem fotečku, co stavíte za domeček,,, já to mám za sebou a jsem ráda, že už nestavíme a jen bydlíme.. kde stavíte,,,,
27. únor 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe jo me je také lepe,, fakt to musí byt svinstvo, když to je pak cejtit, ze je lip.. ja mela hrozne krecaky na nohách a tedka nic,, nozky jak 15,,
27. únor 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela hele s kočarkem jsem mela dilema jak das.. nechtěla jsem vajicko na podvozek, a chtěla jsem kočárek silver cross,,, a tak jej mam,,, a pak mam sportaka, který se vejde všude do auta,, tak ja to mam zvlast a celkem jsem se vesla do 20tis,, i s vajíčkem,, kolik jsi dala ty??? tedka prave premyslim, ze zakoupim barazovy kocerek, aby byl taky vice kombinacny...
27. únor 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Já jsem si kupovala nový kočárek.Nechtěla jsem na první mimčo mít kočárek po jiném....Mám Camarelo Evolution a jsem s ním naprosto spokojená.Jo a to vajíčko na kolečka je super.Když jsem jela do města nakupovat tak stačilo dát do auta jen kolečka a mohla jsem vyrazit,Nemusela jsem vajíčko nosit v rukách...dala jsem za kočárek 10tis
27. únor 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa Ahojky nám to taky na poprvé nevyšlo a můžu říct,že když mi pak doktorka řekla,že čekám malou byla jsem ten nejšťastnější člověk na světě.Taky je pravda,že jsem se celý těhotenství bála jestli bude vše ok...a je :grinning: mám nádhernou dceru a je to super

teď ještě to druhé,je mi jedno jestli to bude holčička nebo kluk,hlavně ať je to zdravé a já jsem zdravá.19.3. jdu na kontrolní vyšetření kvůli rakovině děložního čípku,tak se bojím,že z druhého nic nebude.Můžu říct,že jsem si nikdy nepomyslela,že bych druhé neměla.Strašný pocit...
27. únor 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela kouknu co mas,,, to je super cena... ale nevim jak by mi to proslo,, bych musela prez kluka,, ten tu dostane všechno,, holek je hodne,, ceka se na kluka
27. únor 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda koukni tohle je ono... jinak ho bohužel nafocený nemá tak snad tohle pomůže a můžu říct,že je neskutečně prostornej
27. únor 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek