• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, léto 2014

25. září 2014 
@pavlinavesela jak je dlouha korba??
27. únor 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela Já se strašně na špunta těším.. Ale jsem více méně na všechno sama, manžel je stále v práci, teď byl čtyři měsíce jen "víkendovým manželem".. Teď se chystá na změnu práce, tak doufám, že bude líp a budeme na domeček dva, abych toho neměla tolik.. Ale stejně mi okolí rozmlouvá otěhotnět teď, abych nelítala kolem zařizování s pupíkem.. Tak proto chceme počkat do léta, aby toho bylo víc hotového..

Máš krásnej kočárek a moooc kouzelnou holčičku.. Moc ti přeju, aby kontrola u doktora dopadla dobře a mohlo být druhé miminko!!!
27. únor 2014 ve 12:26  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@granda stavíme malej patrovej.. Můžu se zeptat, stavili jste při miminku, nebo jste si miminko pořídilo až po baráčku?
27. únor 2014 ve 12:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda rozměry:
Korbička: rozměry vnitřní 34x83 cm
výška dna korbičky od země: 52 cm
hloubka korbičky: 22 cm

Sportovní sedačka:
šířka sedáku 37 cm
hloubka sedáku 44 cm (po sklopení nožiček 25 cm)
délka zádové opěrky 42 cm
šířka zádové opěrky 32 cm
délka opěrky pro nohy 19 cm
Složený: 95 x 60 x 35 cm
Hmotnost: podvozek 9 kg
korbička 6 kg
sportovní sedačka 5,5 kg
autosedačka 3,5 kg
27. únor 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa taky jsem byla skoro na všechno sama.Když jsem čekala,tak jsme stavěli náš vytoužený domeček,aby až se malá narodí tak jsme bydleli ve svém.Tak vím o čem mluvíš.Je to náročné,ale pak to bydlení v baráčku s miminkem je nádherná odměna za tu samotu...
27. únor 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela To věřím, že to bude krásná odměna.. Já si v žádným případě na manžela nemůžu stěžovat, je to pro mě ten nejlepší chlap na světě.. Spíš asi převládá ten strach, že jednou už nám to nevyšlo, tak abych jako těhotná jen nelítala po stavbě.. Rádi bychom byli na Vánoce v novém.. Ale teprve teď budeme dělat střechu..
27. únor 2014 ve 13:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa mi máme také malinky patrovy.... mam něco na strese...staveli jsme hrubou stavbu samy a pak s miminkem dodělávky a chystani ,, v zaří jsme se stěhovali a ja v listopadu rodila... tka jsem si to i sama uzila... ale bylo to divne sama v tolika pokojich,,,,
27. únor 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela tak to mame hodne podobne korbičky..a celý kočárek.. mi jde taky dělat sportak, ale nelibi se mi to.. tka jsme to dělala jen když bylo vedro v lete a ještě neseděla.. pak měla sportak.. ja bych ani s nim sama nezvladla vlak, tak proto jsem si koupila lehci sportak... mam fortunu a spokojenost..
27. únor 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa mi jsme zvladli hrubou za tri mesice,, a pak zacli v breznu a v zari na vaclava jsme bydleli..byla to makacka, všichni nam pomahali, firma chodila jedna za druhou, peníze litali do světa, ale zvladli jsme to... ja bydlela u tchyne a prestehovala jsem všechno za jedno odpoledne z jednoho pokoje. manzel tam skoro zustal. nechtel jit do niceho ,ale to zbalila a sla.. tak sel taky,,do patra jsme lezla v 7 mes po zebriku.... a byly jsme bez inter dveri dole prez zimu a tedka v zari jsme udelali nahore.. jde to všechno, ale setrime jak blazni kde se da...
27. únor 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda tak to já mám hlubokej kočár jako jednu korbu a sporťák jako další korbu.Takže vše zvlášť.Je ale pravda,že se malá narodila v listopadu a a od června jezdila ve sporťáku a pak jsem si na léto koupila od Haucku normální polohovací golfky a byla pohoda....hlavně se v tom malá nepotila a já netahala velký kočár...letos už chodíme pěšky tak můžu vše uklidit na půdu :slight_smile:
27. únor 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela aha,, to ja udelam z hluboké korby sportak,,,

holky,, tedka se mi pocurala bez spodaru a tak do sprchy,, vyndam a pocura gauc,, nez obliknu,, se picnu.. letim pro suche body, sedela na nem a nez dojdu tak je namazana masti,,, to je vecer.. tedka slupla parek a zajedla eidamem.... mazec
27. únor 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@granda tak to je masakr.My jsme dnes naštěstí vykoupaly,nejedly a teď už spíme.Asi dnešní 2hoďky venku jsou znát na večerní únavě :grinning:
27. únor 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela to uz nebudes používat zadny kocarek?? to ja ještě golfky,, velky uklidim tak v květnu,, ja ho dám jen do patra, protože na půdě je hrozný teplo a třeba by mohl nějak ztratit barvu a hlavně tam mám koženku, tak aby se s tim něco nestalo....
27. únor 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel hraje Národní házenou za první ligu mužů,, tak jsem dneska spichla suken, aby mohla dělat roztleskávačku,,,,
27. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jsem zapomnela vlozit fotky
27. únor 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda sukně bomba a dcera je naprosto kouzelná :wink:
27. únor 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda no zatím chodíme všude pěšky a doufám,že nám to vydrží...pokud ne tak mám z loňského léta golfky tak je vytahnu.Myslím si,ale že to už nebude potřeba :wink: je pravda,že nám to trvá trošku dýl než kočárem,ale aspoň je malá vyvětraná :grinning:
27. únor 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlinavesela hele a co jsou ty kousky,, ja to mam do obchodu cca 600 metru a dá to tam i zpet,, ale odpolko delame velkou turu,, cca 5KM a to ji vezu a chvilku jde,, ujde asi tak 600metru,,, me desis, ze ji setrim,,,
27. únor 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela Tak to je dobrý, 10 tisíc za kočárek, zase jsem počítala víc :slight_smile: Tak ale lepší počítat víc a pak být příjemně překvapená, než naopak!

@granda To je fakt bambulka nádherná :slight_smile:
27. únor 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Nám dělala firma základy a ještě hrubou. Protože s manželem bychom to o víkendech asi stavěli hodně hlouho.. :slight_smile: A až bude střecha, tak začínáme pak už sami.. Ty jo, super že jsi to tak krásně zvládla i v těhu :slight_smile: Já bych taky ráda, kdyby mi to takhle vyšlo.. Ale asi tam je trochu strach, že poprvé to nevyšlo.. Tak ten červíček zodpovědnosti asi hlodá..
28. únor 2014 v 08:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa no ja přendávala cihly s brichem a vyhazovala vodu, když chlapy kopali kanalizici,, ale ja jsem takovej blazen, ja i plela brambory s brichem a pak na podzim jsme je pomáhala kopat a to uz byl bruch poradny.. ale stejne k porodu nepomohlo nic,, jsme 14 dní prenasela a pak to skončilo vyvolavackou a nakonec akutní cisar... tak ja zase tedka chci rodit normalne a nejradeji bych do vody,, jenze to tady u nas v HK není,,,leda ze by doma do vany :grinning: ale chtěla bych to zazit jaky to je, když vyleze a pochovas si jej spinaveho a mokrého... manzel ji první choval a ja pak v noci když nosily na prikladani,,, a druhy den jsem ji mela jen nakojeni,, jsme byla hotova, ztratila moc krve a fakt jsme si pripadala nepouzita a hlavne jsme neumela se zvednout z postele,, bricho me pekne bolelo...mela jsme ji u sebe az 3 noc.. byly jsme v nemocnici 6 dni...
28. únor 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa mi jsme si delali vse samy.. jen firma privezla beton do zakladu,,, jinak všechno samy a chlap od cihel udelal první radek a pak se jelo... byla to rychlovka,, nez jsem prisla z práce, mela jsem 3 rady a druhy den jsem mela okna... strejdova makali jak draci...
28. únor 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle jsme si staveli...teda tady se uz jen dodelava
28. únor 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda no přestěhovali jsme se na vesnici,tak chodíme po celé pěšky...do krámu to máme tak na hodinku.Tedy tam i zpět je to tak necelý km...no a pak běhá před barákem.Včera lítala 2 hodinky venku...Vlastně i když jedu do Vlašimi tak taky chodí pěšky...nějak jsme přeš zimu kočárek úplně odbouraly...jen ještě ten nočník :frowning2:
28. únor 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa taky jsme stavěli když jsem byla těhotná,ale jelikož jsem byla na rizikovém tak jsem jen vařila a vozila jídlo :slight_smile: v srpnu jsme se nastěhovali a je to naprostá pohoda...
28. únor 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlinavesela to mas domeček nekde v nove zastavbe?? mi jsme na konci vesnice a nikde nam nic nevyroste.. mame stesti,, jsme tu samy za domem lesik a před domem pole a v dalce hrbitov,, vidim tam na pribuzne... :grinning:
28. únor 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela to jste machri,, ale vy jste starsi nez mi.. ja pokud bude druhé, tak chci bez kocarku aspoň jedno.. tak taky budeme ucit chodit,,
28. únor 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave jsme te male potvůrce zase zakoupila oblečky,,, se z tech bazarku zblaznim.... a ulovila jsem mikinu GAP za 89,- a je super stav.. jsem zvedava co dojde,, jinak samozrejme mikina minie, vetsi tepláky a puntíky trika,,,
28. únor 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela jak velky mate dům??
28. únor 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlinavesela, granda .. Holky, tak to jste mě uklidnili :slight_smile: Mě každej říká, ať neblázním, že se nedá zvládat stavět a běhat s bříškem :slight_smile: Teď už vím, že dá :slight_smile:
28. únor 2014 v 11:16  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek