• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, léto 2014

25. září 2014 
@granda Úžasná pracantka :slight_smile: A jak jí to jde :slight_smile:
28. únor 2014 v 11:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa hele me honil vek a chut mit dite,, tak to slo,,, a bylo to v pohode a to jsem ještě byla od 2 mes doma.... tak zadne peníze a pohoda,, mame všechno a mame se krasne,, to ze chybi skrine a mam krabice, neresim.. je to ekologicke a moderni... :grinning:
28. únor 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda No skříně bych taky určitě neřešila, důležitý, aby to bylo obyvatelný a s krabicema to obyvatelný je.. :slight_smile: Já chci mít kuchyň, abych uvařila, místo na vyspání a záchod a sprchu, to úplně bohatě stačí.. :slight_smile: Já jsem původně chtěla do 25 první,a le to bohužel už nestihnu :frowning2:
28. únor 2014 ve 14:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda jojo,máme domeček v Načeradci v nové zástavbě a je tu i škola,školka doktor....proto jsme si to tu vybrali.Neboj taky tu máme hřbitov...ale na druhém konci :wink: máme jen nízkopodlažní bungalov

to chození také není jednoduché,ale trénujeme co to jde.Kolik vám je,nám bude 16 měsíců.Ovšem nočník..sedíme v tom není problém,ale něco do něj vytvořit to ne...pořád říká to nejde...
28. únor 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa to víš,že se dá stavět a běhat s bříškem.Musíš jen vědět co si ve svém stavu můžeš dovolit a na co se cítíš a je to pohoda... :grinning:
28. únor 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa no můžu říct,že my bydlíme od srpna a na skříně zatím nebyl čas.Hlavně že mám kuchyň a to ostatní si prostě počká.Myslím,že dřív než já velkou skříň tak uděláme dceři pokoj.Ona je vlastně jediná kdo skříně nebo komodu má.My máme takový ty pojízdný věšáky...
28. únor 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Ty jsi z HK?
28. únor 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa A kolik je ti teď? Ještě stále 25? Mně je 26 a najednou jsem posledních pár měsíců (ještě v 25ti) cítila, že už fakt přišla ta správná chvíle :slight_smile: Ale ještě čekáme, protože jedem za měsíc na hory, které máme už dlouho zaplacené, takže bych nechtěla riskovat jen lyžovat těhotná a nedej bože...
28. únor 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa mi jsme měly všude podlahy, koupelny hotove komplet,, stacilo jak padala omítka okolo dvěří,, pěkný binec to dělala, se to ani nezdálo,,, kuchyň, pak jsme měli muj stary gauc,, na nem jsme spali do rijna a od listopadu jsme měli schody do patra a postel v ložnici,, máme od truhláře a máme ji vysokou a je to pohoda a já jsme štastná, že mám konečně pořádné matrace...máme tři komody pro všechny,, zbytek sezona je v krabicich, také mam pojízdný věšák na bundy a kabáty... unor 2013 dvěře inter dole, listopad 2014 nahore,,, a je to super... konečně zavřu a neslyším nic.. už to vadilo a nebylo soukromí a hlavně všude táhlo a byt nepořádek od zdí...

vím, jak se těšíš do domečku,,, ja se taky moc těšila a je to pohoda... už bych nikdy nešla do bytu...
28. únor 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela mi jsme v Pohřebačce, Opatovice nad Labem..... taky máme školu, školku, dr... a všechno ostatní.. je to tady super.. 7 km do Hradce Králové a cca 16 do Pardubic... vlak, bus v obci.. co víc si přát!!

taky trénujeme chůzi, ale myslim, že ujde dost, ostatní děti tady z vesnice tolik nedají, co se bavíme s mamkama...

ním je 15 měsíců a 1 den.... byla jsi na očkování??? co je tedka v 15 mesích,, ta trojkombinace vakcína.... zase nevím jak se jmenuje,,, porad nejsem schopna si to zapamatovat...

mi nočníkujem od 8 měsíců,,, ráno kadí a to je teda smrádek,, musím pak dlouho větrat... a čůrá tak cca 5... odpolko, když je doma, tak nemá plínu a je tam cca po půl hodině,, a daří se,, sama si neřekne... ale když potřebuje večer kadit, tak nosí nočník a kříčí.. to se zatím stalo tak cca 4 .... jinak někdy taky do plíny..
28. únor 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe jsem a nejsem,, bydlím v Pohřebačce a jsem Hradečanda,, mezi Pardubáky se nepočítámmm,,, mám raději HK.. má lepší rozložení obchodních zón a centra...
28. únor 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda tak ten nočník opravdu závidím...kolem Vánoc jsme na nočník normálně chodily,ale pak jako když utne.Sice sedí,ale prostě z nás nic nevypadne...vůbec nevím co s tím budu dělat.Nejspíš zkusím rovnou záchod nebo budu muset mít obrovskou trpělivost....
28. únor 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe u kočárku je důležité co od něj čekáš....já jsem s tím svým naprosto spokojená.Malá se narodila v Listopadu a tak jsem chtěla hlavně prostorný kočárek a ten mám.Jinak i super jezdil ve sněhu a 3kombinace se opravdu vyplatila.Jakmile jsme vyrostly z vajíčka tak jsem koupila autosedačku 9-36kg a myslím,že mám vystaráno...
28. únor 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela je děkujji, naštěstí ji to baví a čte knížky když sedí,,, a nepřej si vidět, jaký tady dělám šašky, když je výsledek,,,,, skáčeme, tleskáme, chodíme spolu splachovat,, kabaret hadr...
28. únor 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda tak to my také čteme knížky,hraje si s plyšákama...vydrží tam sedět třeba půl hodiny.Jen se prostě nevyčůrá...to jsme koupili i hrací nočník a máme i obyč, prostě zatím nic nezabírá.Snad to přijde s věkem...
1. bře 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Já jsem totiž v HK studovala, tak mě to zaujalo :slight_smile: Jo, Hradec je krásnej.

@pavlinavesela Já se zatím v kočárcích vůbec nevyznám, ale o trojkombinaci jsem už slyšela a myslím si, že to je asi fakt dobrá věc.
1. bře 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny co je u vas nového??
3. bře 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela Tak to je paráda.. My to do školky, školy a k doktorům budeme mít trochu dál, ale i tak to je paráda.. My jsme pozemek už měli.. Akorát trochu bojujeme s firmou, co nám dělá hrubou stavbu.. Majitel firmy nám dost lže, dělají chyby.. Takže pořád máme co řešit :wink:
3. bře 2014 v 07:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Taky počítám s tím, že nebude všechno hned.. Kamarádka taky stavěla, k jedněm Vánocům si nadělili dveře ve spodním patře, k narozeninám ve druhém patře.. Prostě jak čas dovolí a taky penízky.. :slight_smile:
3. bře 2014 v 07:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe Jojo, ještě mi je 25, ale původně jsem toužila mít do 25 první.. Což bohužel napoprvé nevyšlo a pak jsem se naplno pustila do zařizování domečku.. Ještě do listopadu mám práci, pak se asi bude vracet holčina z mateřský a já bych se s ní ráda prostřídala :slight_smile:
3. bře 2014 v 07:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@granda Nového po víkendu zatím nic moc. Skončila MS, tak ještě musíme tenhle cyklus počkat a po horách hurá na věc :slight_smile:

@monunkaaa A kdy ti bude 26?
3. bře 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe Za 7 měsíců..
3. bře 2014 v 10:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda ahojky :slight_smile: tak zatím vše při starém, ale už se těším, až se to tu začne plnit dobrýma zprávama o tom, že jsme těhotný :grinning:
3. bře 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak víkend za náma....u nás byl Masopust,takže super :slight_smile:
3. bře 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monunkaaa
@pankafe
@spygy ženy, tady také vše při starém.. je se z mé dcery stává žravec.... ráno v 6,00 sunar cca 150ml, následně krupicová kaše cca 5 velkých lžic,,, v 9,00 půlka rohlíků,,,, v poledne talíř zeleninové polévky, květáková placka pečená v troubě, brambory s máslem, po spaní půl chleba s paštikou, a tedka dlabe misku samotných těstovin..obávám se že mi sežere můj zapečený chleba... už se ke mě hrne... :grinning:
3. bře 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spygy tře se dočkáme do Velikonoc!!
3. bře 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela jé masopust domácí nás tedka čeká v sobotu....
3. bře 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda tak Velikonoce jsou za pár :slight_smile: ale já mám ještě čas do května :slight_smile:
3. bře 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy
@spygy no já mám čas do června.. aby mi na sebe napojovaly mateřské,,, ale bude to bída,, méně peněz,, to bude nezvyk..
3. bře 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda a ty to máš na dva roky?
3. bře 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek