• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, léto 2014

25. září 2014 
@spygy na dva a 4 mesice,,, jsem chtěla podle penez.. a tak to vyslo, ale byla jsem to zkracovat o tri mesice...
3. bře 2014 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
taky mám rodičák na dva roky a 3 měsíce.Končí mi už v unoru,tak jsem na to zvědavá jestli to stihneme :(
4. bře 2014 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@granda To je teda fakt žrout, ta tvoje kráska :slight_smile: To jsem netušila, že malý děti jsou takhle žravý :grinning:
4. bře 2014 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pankafe no moje mala je,, dneska ale ma nejakou pauzu je ockovana, tak snad bude noc v klidu,,
4. bře 2014 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky a máme neštovice...to je bomba.Malá je celá bílá a já mám z toho opar...to by mě trefilo.Je ale dobře,že jsme je chytily takhle brzy a v tomto počasí :grinning:
6. bře 2014 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky zeny,, mame po masopustu a všechno me boli,, to je tedka pohoda a sedim....
8. bře 2014 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@granda My o víkendu ve velkém sportovali (bazén, kolo, pěší procházka), tak mě taky všechno bolí :grinning:

Zajímalo by mě, můžu v těhotenství jezdit na kole? Nebo se to nesmí, protože je to zátěž mj. na břicho?
10. bře 2014 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pankafe ty už jsi těhotná???? :grinning:
10. bře 2014 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pankafe ja jezdila celé těhu,, sice to byla makačka, ale jezdila jsem..
10. bře 2014 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlinavesela Ne-e, nejsem, to vím jistě. Ale protože jsme docela velký cyklisti a obvykle jezdíme kromě zimy celoročně, tak mě napadlo, jestli až se zadaří, budu moct.

@granda Díky, takže je to v poho? Právě vůbec nevím, co se v těhotenství smí a co ne. Můžu například malovat (v bytě myslím, ne obraz) :grinning: ?
10. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
omlouvám se, že vstupuji do diskuze..

@pankafe Jízda na kole se nedoporučuje kvuli riziku pádu, takže záleží na tobě, jak se budeš na to cítít.. :slight_smile:
10. bře 2014 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@rene_quatro Aha, takže je to podobné jako s lyžováním, že? Já myslela, jestli přímo neškodí ten typ pohybu, protože když jezdím na kole, tak mě z toho bolí břišní svaly, takže mě zajímalo, jestli ta zátěž na břicho nevadí kvůli těhu. Děkuju za info :slight_smile:
10. bře 2014 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jako u každého sportu je důležíté nejít na doraz, nejezdit závodním tempem.. v 1 trimestru může přehřátí organismu způsobit i potrat.. vybírat radši nenáročný terén atd.. o zátěži na břicho při jízdě na kole jsem neslyšela, ale myslím, že není až zas taková, že by mohla ublížit.. (dyž tak na to myslet, abych břicho příliš nezabírala..)

@pankafe
10. bře 2014 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
10. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pankafe hele ja dodělávala barák s břichem a v září jsme se stěhovala, skoro všechno sama ale nábytek mi odnosili... jinak jsme to zvládla... na kole jezdit můžeš, nepadáš a dáš pozor, to máš jako když řídíš auto, chodíš, pracuješ na zahradě....je to úplně normální fyziologický stav těla ženy,,,, ale já nejsem ten typ typické ženy.. já raději pracovat a makat na zahradě, okolo domu..jsme chodila 50 metrů do struhy pro vodu celé těhu až do října.. zalévala jsem nové stromky a záhony..
11. bře 2014 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
je tu nějaká čekatelka na MS,??? ja čekám a nejede :frowning2:
11. bře 2014 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@rene_quatro Tak dík, ten obrázek mě pobavil, až se muž ptal, čemu se tak nahlas směju, tak jsem mu to musela vysvětit a ten obrázek ukázat a smál se taky :grinning:

@granda Ty jsi teda blázen, to bych si asi netroufla, ale máš můj obdiv :slight_smile: Jinak v podstatě jsem čekatelka na MS (ale měla by přijít až za 11 či 12 dní a další cyklus už na to vlítneme, nemůžu se dočkat :slight_smile:
11. bře 2014 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, definitivně jsem se rozhodla kouřit a to od zítra!!! Te%d čtu výbornou knihu: Jak přestat kouřit od Allen Carr a velice mě zaujila, je to neuvěřitelná kniha. Chci být zdravá a chci, aby bylo zdravé i moje budoucí miminko. Je to akorát vyhazování peněz oknem a ničí mi to akorát zdraví. Prosím, podporujte mě holky a držte mi palečky, abych to hrozné období v klidu překousla a potom už byla jen a jen zdravá jako dříve :slight_smile: lituju toho, že jsem vůbec kdy začala kouřit :frowning2:
13. bře 2014 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@spygy Ahojky, já tě podporuji! Dnes je to přesně 1,5 měsíce, co jsem s tím sekla. Ušetřené penízky (cca 600,- měsíčně) šoupu na spořící účet a i když to vypadá jako pidičástka, za rok z toho bude pěkných pár tisíc, které můžu investovat třeba do něčeho pro mimouše :slight_smile:
A moc držím palce. Já kouřila 12,5 roku, hrůza a děs, když si uvědomím, co jsem si za tu dobu nastřádala v plicích nechutnýho bordelu a těch peněz! :frowning2: No ale nikdy není pozdě přestat. Počítej, že nejhorší bude tak prvních 3-5 dní, to jsem fakt na cígo myslela několikrát denně, vždy v tu dobu, kdy jsem byla zvyklá si zapálit - u kafíčka, po obědě, večer u vínka... Ale motivovala jsem se tím samým, co ty. Že chci být zdravá, mít zdravé tělo a taky zdravé mimčo. Což je motivace nad všechny :slight_smile: Takže se drž a referuj, jak ti to jde. Já už jsem po měsíci a půl v pohodě, jen si nesmím dát pivo, pak mám chutě :slight_smile: Uvidíš, není to tak strašný a těch prvních pár dní uteče a chuť bude menší a menší, až ti to už ani nepřijde.
14. bře 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pankafe děkuju moc :slight_smile: vím, že to budě těžké a už vlastně je, ale jak říkáš, těch peněž a toho bordelu v těle, fuj, hnus. Potom budu na sebe opravdu hrdá, že jsem to dokázala :slight_smile: ale jsem holka silná a dokážu to!
14. bře 2014 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
A uz teda ode dneska nekouris?
14. bře 2014 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
14. bře 2014 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pankafe jj, ale chuť je, ale to zvládnu
14. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Nejhorších je fakt těch prvních par dni. Držím palečky :slight_smile:

@spygy
14. bře 2014 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pankafe děkuju, budu to potřebovat :slight_smile:
14. bře 2014 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@spygy jo, podpora je dulezita! :slight_smile:
14. bře 2014 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@spygy Tak jak jde nekouření? :slight_smile:

@granda

A jak to jde, holky? Co víkend? Bylo pěkně hnusně :((
17. bře 2014 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pankafe tak držím se :slight_smile: včera jsem měla zátěžovou zkoušku, byla jsem na návštěvě, kde všichni kouřili a dobrý, ani mě to nelákalo, takže si myslím, že to bude v pohodě a jsem na sebe hrozně pyšná :wink:
17. bře 2014 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@spygy Tak to je super!!! Moc držím palce :slight_smile: Uvidíš, půjde to, ale krize přijdou, buď na to připravená a neusni na vavřínech :slight_smile: Vždycky, kdyby přišla chuť, řekni si, že to děláš pro zdraví svého budoucího mimča a to funguje dokonale :wink:
17. bře 2014 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlinavesela Tak jak se daří? :slight_smile:
18. bře 2014 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek