• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, léto 2014

25. září 2014 
@pankafe Neštovice za náma :slight_smile: Čekám na test LBC stěru,který se musel kvůli neštovicím přesunout na 9.4. a pak jestli bude vše v pořádku,jako že bude,tak se konečně začneme snažit o druhé mimčo.
Já už chci být těhotná!!!!!!!
Jak jsi na tom ty?
19. bře 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela Zrovna mám mrchu a až skončí, tak hurá do akce :slight_smile:
20. bře 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe tak to držím palce ať se zadaří :slight_smile:))))
21. bře 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Jééé, vidím, že se zadařilo, moc gratuluji :slight_smile:

@spygy Tak jak jde nekouření?

Jinak my snaženíčko odkládáme. Nečekaně jsem dostala bezvadnou práci mých snů, takže chci počkat, abych měla nějakou praxi a mateřskou. Navíc máme teď dost stresu, takže se do mimouše nechci pouštět, abych mu hned od začátku neškodila.

A co vy, holky? Nějak to tady spí :slight_smile:
31. bře 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe jojo zadařilo a na jeden skok,,, docela dost nečekaně.. nestihnu vybrat všechno na první dceru.. dala jsem manželovi tři měsíce limit a povedlo se hnedka.. tak jsem to musela všechno oběhnout, abych dostala co nejvíce a moc tam nezbylo... ale co.... manzel je spokojeny a ja to uz vydychala... uz mam bricho a nemuzu nosit normal kalhoty.. a nemam na nic chut k jidlu a anni nemuzu jist, je mi spatne, jen když vidim jidlo..ale snad to prejde.. a bude dobře.. jinak jsou všichni radi, ze bude druhé a zase mi to vyslo na listopad, tak jsem plodna jen v unoru :grinning:
31. bře 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pankafe jakou mas praci???
31. bře 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe Ahojky, tak to nekouření jsem porušila a strašně se za sebe stydím :frowning2: jsem hrozná!!! Takže začínám na novo, ale teď už to vyjít musí!!! Opravdu jsem sama sebe zklamala a štve mě to!
A ty jsi našla jakoupak práci, že jsi tak nadšená? Jinak gratuluji :slight_smile: není nic lepšího, než si najít práci, která tě baví, třeba jako mě :slight_smile:
31. bře 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinavesela prosim te na co je LBC ster? dcera mela asi nestovice (zhruba 20 pupinku, v hlave jeden a mela k tomu horecky), ale doktorka si nebyla jista zda je to ono. A ted jsem nasla synovi 2 pupinky na hlave cca 14 dni po ni, tak si myslim, ze to nestovice byly a druhe nas cekaji :grinning:
31. bře 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky take se přidáme, ale trochu pozdeji. Jsem 3 tydny po revizi v 14tt, takze zatim mame utrum, ale pak budu vse dohánět :wink:
31. bře 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lalida to víš, že dohoníš a třeba i předhoníš, ne vždy se to podaří hned, je to teď nějaký obtížnější, ale zase jak u koho, každopádně budu držet palečky :slight_smile:
31. bře 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@granda
@spygy Podařilo se mi získat práci v mém oboru, víc prozrazovat nebudu, nechci to zakřiknout :slight_smile:

No, spygy, já mám dneska dvouměsíční výročí nekouření :slight_smile: A mám z toho radost. Takže doufám, že to nepo... a tobě držím palce, ať najdeš vůli.
31. bře 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pankafe tak to věřím, že máš radost a závidím ti a gratuluji, doufám, že to teď už opravdu nepo....
31. bře 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcinek Ahoj to je stěr na rakovinu děložního čípku :(

Taky si myslím,že Vás čekají druhé neštovice :slight_smile: no aspoň to budete mít za sebou.Na neštovice je teď naprosto ideální počasí.Vem si,že byste je měli v létě. :(
1. dub 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, konečně téma pro mě. :slight_smile: Taky jsme to s manžou naplánovali na toto léto. V červnu ho čekají státnice, takže zatím nemá cenu to lámat přes koleno, když je ve stresu. Já mám přes léto v plánu se dát trošku dohromady po fyzické stránce - zpevnit tělo, nasadit zdravější stravu a pravidelný pohyb, ať pak může "zasít semínko do úrodné půdy". Zítra jdu na gyndu domluvit se s doktorem co a jak. A v létě to necháme na osudu. :slight_smile:
14. kvě 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zrovna dobírám nějaké prášky od gyndaře pak to mám dostat a hurá na snažení o druhátko.. to se fakt snad poprvé těším až to dostanu :grinning: akorát manžel se dneska rozhodl změnit práci a tak bude pět dní v týdnu pryč.. to jsem zvědavá musíme to stihnout do listopadu :grinning:
30. čer 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , já jsem dobrala a asi počkám na první přirozenou menstruaci a jdem na to :DDDDD :wink:
30. čer 2014 v 11:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

s dovolením se přidám. Prášky jsem vysadila minulý měsíc a zrovna tento týden čekám a vlastně se i těším, až to dostanu a budu vědět, že mám cyklus v pohodě.
Jinak jím listovku a myslím, že to stačí, nic se nemá přehánět.
No a v srpnu se na to vrhneme a doufám, že to nebude dlouho trvat.
30. čer 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
taky se přidám...my se snažíme od května a zatím nic :slight_smile: Tak snad do konce léta se zadaří. Nyní jsem 3DC :slight_smile:
30. čer 2014 ve 12:09  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už se k vám taky přidávám. Od července tomu necháváme volný průběh a jsem zvědavá, jestli se na nás usměje štěstí. :slight_smile:
6. črc 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jak to jde ženy? Měříte některá bazální teplotu? Já dneska 9DC tak uvidíme.. M. jede v neděli na deset dní pryč pak už to bude těžce o náhodě :slight_smile:
14. črc 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky se k vám přidávám jsem tu nová minulý měsíc jsem vysadila HA po 8 letech a začínáme se s manželem snažit, MS měla přijít v neděli a nepřišla jen špinění tak uvidíme jestli se dostaví a nebo nee. Test jsem si ještě nedělala vyčkávám at pak nejsem zklamana. Máte někdo také zkušenosti jen s mírným špiněním?
15. črc 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak beru druhou krabičku Inofolicu obsahuje to i kyselinu listovou a je to na podporu ovulace a upravu cyklu máte s tím někdo zkušnosti? doporučil mi to gynekolog, kamarádka to brala taky a do třech měsícu byla těhu.
15. črc 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petavan já jsem o tom slyšela že je to dobrý na srovnání cyklu nebo i posunutí pozdní ovulace.. relativně dobré zkušenosti ale osobní nemám
17. črc 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy no začínám brát druhé balení tak uvidime jestli to pomuže snažíme se teprve ted druhý měsíc :wink:
17. črc 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petavan tak snad to k něčemu pomůže :slight_smile: já mám dobrou zkušenost s tou listovkou ono prý to není na podporu otěhotnění ale především na vývojový vady ale i tak :grinning:
17. črc 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy první jsem brala jen kyselinu listovou a pak mi gynekolog řekl at si koupim inofolic ze to pomaha a obsahuje i listovku
17. črc 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, delší dobu jsem tu nebyla.. Jak jste na tom? My jsme tomu od června dali volný průběh, stavíme baráček, takže úplně jiné starosti než soustředit se na početí a bum začínáme čtvrtý měsíc.. :slight_smile: Moc všem snažilkám přeju, aby se povedlo tak rychle jako nám!!!
25. zář 2014 ve 13:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek