• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@luciejancarova Já to mám dostat až začátkem června... :frowning2: Test sem si dělala v sobotu a byla sem hrozně zklamaná :frowning2:
Držim palečky, aby se vám brzy zadařilo :slight_smile:
20. kvě 2014 v 07:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Hlásím se k vám do skupiny:slight_smile: Snažíme se od března, nijak jsem to ale nechtěla hrotit... Dneska však MS, tak se musím jít vypsat :frowning2:
20. kvě 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky muzu se také přidat? Snažíme se už rok, tak snad to nevadí.
20. kvě 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem nově příchozím, rádi Vás tu vidíme :grinning:
20. kvě 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marky8822 On člověk tak nějak tuší, že je a test brzo :slight_smile: ale stejně si ho udělá a pak je stejně zklamaný :frowning2: dneska mě pobolívá v podříšku tak uvidíme...všem nám držím palce (i na nohou) :wink:
20. kvě 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marky8822 jo Filip se mi taký líbi :slight_smile:
já si děla testík včera a to jen kvůli tomu, že mi bylo blbě, lezla na mě nějaká potvora názvem nastydnutí a protože mě čeká pracovní víken, chtěla jsem si vzít paralen. Tak abych měla jistotu..

@ladkaspackova @xvavb01 ahoooooooooooj :D
Doufá, že brzy tohle téma opustíme všichni :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Jé tak snad tě to pustí, na mě to nachlazení pěkně sedlo a byla jsem totálně dodělaná a ms už mešká od čtvrtku a nic, tak nevím, co je, do toho se mi včera udělal opar, takže úplně super na depku :(
20. kvě 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xvavb01 Baru to je mi líto, ale neboj, určitě to brzo vyjde. Já už bych zase tu ms brala. Testy negativní a břicho mě bolí už 5 dní jakoby měla přijít a pořád nic, tak mě to štve, že se to vše posune a budu muset na vyvolávačka :(
20. kvě 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova Taky mě včera k večerui pobolívalo v podbřišku... Tak jsem dneska dala manželovi za úkol skočit do lékárny pro testíky... Ale zkusím test až o víkend... :slight_smile:

@summer18 Já mám zase hrozný problémy s bolestí hlavy, takže beru dost často Ibalgin a to taky není dobrý, tak si ty testíky budu dělat radši častěji...
21. kvě 2014 v 06:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak kamarádce se v noci narodil chlapeček :slight_smile: těším se až ho pomuchluju...ale stejně se nejvíc těším na to naše (teda nejdřív se musí na testu objevit // ) :slight_smile:
21. kvě 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova moje spolužačka měla termín včera a zatím nic :/ Tak taky čekám :slight_smile:
21. kvě 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18
@marky8822 Já teď měla angínu. Snažila jsem se to nějak vyléčit, ale po týdnu jsem stejně nafasovala antibiotika. Ptala jsem se doktora, zda je to nějaký problém, kdybych třeba byla těhotná a ještě to nevěděla. Uklidnil mě, že prvních 6 týdnů není zárodek ještě spojen s matkou, tak to neva.
Jinak Ibalginem taky často zaháním bolest hlavy, tak se musím polepšit.
@zuzajda20 Zuzo, zatím to není žádná tragédie, někdo se snaží roky a nejde to (to musí být teprve na budku). Akorát mě vždycky mrzí, že holkám okolo mě to vyšlo hnedka...:slight_smile: A ty jsi brala antikoncepci?? Nebo to máš takhle rozházený normálně?
21. kvě 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xvavb01 Já teď zkouším vydržet a nebrat ho...Ale stejně, někdy se to nedá... Naštěstí už to řeším s doktorkou... Tak sem zvědavá, co mi poradí...
21. kvě 2014 ve 14:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xvavb01 já jsem z nejhoršího venku.. už mám jen rýmu. U mě je zase problém, že každá holka okolo mě rodí!
21. kvě 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy, nakukuju, jestli není nějaká nová těhule, :slight_smile:
@summer18 něco málo jsem dočetla zpátky...tak ty pracuješ v knihkupectví?? To musí být práce snů!!! :slight_smile: Já jsem děsný knihomol. Je pravda, že teď už nemám tolik času, ale i tak se snažím si ho urvat např. tím, že večer nekám na tv, ale zalezu si s knížkou, když malá spí. :wink: Spíše chodím do knihovny, jelikož ty ceny za knížky, to je tedy děs. Do knihkupectví jdu už většinou najistotu, když se mi nějaká knížka líbila a chci jí mít doma na další studium... :wink:
21. kvě 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karra ahoj, jak prcek roste?? Vše ok?
21. kvě 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara práce snů :D to sem si myslela taky :D ale věř mi že je to občas dobrá makačka kor před Vánocemi :slight_smile: Někdy je mi i blbý říct si tu čásku za knihy.. je to fakt mazec! Ale překvapuje kolik lidí nechává tisíce za knížky. Zatím největší útratu za knihy jsem měla minulý měsíc a to byla částka 11545 to si pamatuju... a pán mi na to řekl, že to čekal horší... :D chápete? :D
A jak to jde tobě? :slight_smile:
21. kvě 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xvavb01 Baru, tak se k tobě přidávám a jsem 1DC, ale jsem ráda, že dorazila sama od sebe :slight_smile: Já brala kvůli kojení ty hormonální injekce a ms mi přišla po třičtvrtě roce co jsem jí vysadila, tak jsem dlouho čekala a ještě to asi nemám upravené. No jasně, snažíme se chvíli, tak vlastně nejsem ani moc zklamaná, jsem spíše ráda, že mi přišla, ikdyž s menším zpožděním než jsem čekala, ale snad se mi to brzo upraví :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Tak to věřím, že je to občas makačka...a před Vánoci se nezastavíš...holt knížka je vděčný dárek. :slight_smile: Tak to je opravdu pěkná útrata...a jaké knihy pán kupoval?? Já kdybych nemusela přemýšlet na penězma, tak vyrabuju celé knihkupectví... :grinning:
Tento cyklus jsem začla užívat Gynex...jsem zvědavá, jestli to bude mít nějaký efekt.
21. kvě 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara nějaký filozofický a knížky.. oni byli sami o sobě dost srahé a navíc si bral ještě Káju Saudka a ten je myslim za 1200 a jednu Bibli ilustrovanou a ta byla kolem 3tis
Já neberu nic, jen kys. listovou a během ms piju kontr.čaj. Ale mám pocit, že u mě neprobíhá ovulka... když to řeknu ,,intimě" mám furt suchý spoďáry! :D Tak uvidim, když se do podzima nezadaří, začnu asi děůat ty ovu testy..
21. kvě 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 a nepociťuješ třeba bolest v podbříšku cca uprostřed cyklu? Já třeba na sobě ovulku poznám a když jsem poprvé otěhotněla, tak jsem věděla jenom přibližně z netu, kdy by mohla být a tenkrát jsem jí na sobě nepoznala, tak bych řekla, že neproběhla a ona proběhla. A teď bych řekla, že jsem měla opravdu ukázkovou ovulku, jsem si na 99% jistá že proběhla a dneska dorazila ms, tak to je pak těžké:slight_smile:
21. kvě 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Já jsem to s tou ovu měla taky tak (nebyla) pár měsíců po vynechání HA...jak dlouho jí nebereš? Asi po 3-4 měsících jsem začala ovulovat...jinak taky baštím kyselinu listovou a piju kontryhel - docela mi chutná :wink:
22. kvě 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 kamarádka pořád nic? :slight_smile:
22. kvě 2014 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 My máme víkend výletní, takže na testování nebude čas...ale slíbila jsem si, že je ještě tak 2 týdny vydržííím :slight_smile:
22. kvě 2014 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova kamarádka opravdu stále nic! :slight_smile: Ha jsem dobrala koncem března, takže dva měsíce, dnaska jsem 28dc a šíleně mě bolej prsa... :/
Kam frčíte? Já budu v práci :(
22. kvě 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no občas mě někde zabolí... ale spíš mi to přišlo jak zaražený prdíky (ach ta brokolice :D)
22. kvě 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 To já jsem dnes 30 DC a bolesti žádný (asi před 3mi dny ale taky bolest prsou jako blázen)...kéééž by to vyšlo :grinning: Každý rok jezdíme do prahy na Prague food festival, už se těším až ochutnám nějaký dobroty, pak kino a večer Beer fest :grinning: Do práce by se mi teda nechtělo :frowning2: co děláš za práci?
22. kvě 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Ahoj, dufam, ze rastie, dnes som presne 8+0 tt a v utorok mam prve echo. Normalne tu robia echo az v tom 12. tyzdni, ale kvoli tomu predchadzajucemu potratu mi urobia uz jedno echo skor. Uz sme aj prestahovani. V dome je jeden velky bordel a nic nestiham. V zahrade vsetko rastie, treba to rezat, kosit, treba uz aj v dome upratovat, vybalovat, do toho sa starat o maleho, chodit do prace. No a aby toho nebolo malo, tak na mna dosla tehotenska unava. Spala by som 24 hodin, 7 dni v tyzdni. Tak uz dva tyzdne chodim jak matoha, ked vidim, co ma este vsetko caka, tak si asi docasne najmem nejaku upratovacku :slight_smile: Predvcerom som bola u porodnej asistentky na kontrole a dala mi taku vodicku, vola sa to floradix a je to na rastlinnej baze. Obsahuje to zelezo. Uz to pijem od vcera a mam pocit, ze ta unava je trosku lepsia, ale stale by som len spala. To som pri prvom tehotenstve vobec nezazila. No kazdopadne nestracam optimizmus, robota na dome pocka a ta unava by mala po prvom trimestri ustupit. Tak este ma caka perny mesiac :slight_smile: A u vas ako? Zatial ziadne //?
22. kvě 2014 v 09:21  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova už jsem to psala jsem v jednom knihkupectví
22. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 No jó vlastně :slight_smile: zmatkářka jsem :slight_smile:
22. kvě 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek