• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
Ahoj holky. Přídávám se k vám jestli mohu. My se s přítelem snažíme o malé cca od konce února, tak doufáme, že nám to brzy vyjde. Já jsem v červnu 2012 potratila ve 12 tt ale podle doktora jsem v pořádku. Tak uvidíme :slight_smile:)
22. kvě 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. kvě 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dorazila MS :frowning2: ale hlavu vzhůru a za týden se na to můžeme zase vrhnout :grinning:
23. kvě 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 on ibalgin ani není dobrý když ženská chce otěhotnět ..
23. kvě 2014 v 09:36  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karra tý jo, tak to máš tedy pěknou makačku..věřím, že musíš být strašně unavená! To dáš..počkej, měsíc uteče jako voda. Hlavně, že prcek je v pořádku. :slight_smile: U nás zatím vše při starém. Kdyby nějaká změna, tak budu hlásit! :wink:
Krásný víkend všem!
23. kvě 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazyduck85 vítej mezi námi... :slight_smile:
23. kvě 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si včera dělala test a niiiiiiiiiiiiic :frowning2: Manžel zklamanej, já zklamaná... A tchýně doma pořád mele o tom co bude, až budu těhotná a co so všechno musí koupit... Aaaaaaaaaaa :angry:
26. kvě 2014 v 07:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 nejsi v tom sama... já jsem dnes 32DC tak jsem to taky zkusila... :( tak snad mrcha ještě dorazí! No aspoň bude další měsíc snaženíčka... to taky není na škodu :D ;)
26. kvě 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to asi beru spět... teď jsem ho šla vyhodit a příjde mi že je tam duch? Je to možný?? :D
Tak uvidíme... zíra zkusím ještě jeden :slight_smile:
26. kvě 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 Jeeee, tak uvidíš zítra :slight_smile: Budu držet palečky :slight_smile:
26. kvě 2014 ve 12:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 já si myslim, že to nebude :/ občas mě pobolívá břicho jako před ms... ale měli jste mě vidět! :D ještě že drahouš nebyl doma..a pokusim se mu to ani neříc, asi až podle výsledků. A ted jedu do drogerky :slight_smile:
26. kvě 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jé já neum psát.. prej spět!! Moc se omlouvám, byla jsem rozrušená a moc se za to stydím :sweat_smile:
26. kvě 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Už máš nakoupíno??
26. kvě 2014 v 15:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 jéé, tak to by bylo super :grinning: držím palečky snad úplně všude, to já měla ovulku v sobotu a snaženíčko bylo a i v neděli ráno, tak uvidíme za pár dnů, jestli se zadařilo.
26. kvě 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy @marky8822 ne ne nekoupila, byli jsme se projít po Praze :slight_smile: a nejlepší bylo, že jsme se bavili o tom, že mám v červnu narozky že to chci oslavit grilovačkou a on mi na to řekl, že by bylo fajn tam oznámit, že čekáme mimíse... tak sem mu to s tim testem řekla... Tvářil se jako by to bylo už hotová věc :slight_smile: tak zítra jedu nakupovat s tchýní, tak snad budu mít možnost si zajet do drogerky.. nechci aby to ona zatim věděla :slight_smile:
26. kvě 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Já mám v červnu taky narozky a manžel taky.... tak třeba to vyjde a dam mu test jako dárek... a tobě budu držet palečky :slight_smile:
je strašně nefer,že tomu kdo o miminko opravdu stoji, to nejde a lidem,kteří ho nechtějí atd. tak to většinou jde hned :frowning2: Svět není spravedlivej :frowning2:
26. kvě 2014 v 19:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 to je pravda...ale každý se dočka.. pevně tomu věřím! Navíc se snažíme druhý měsíc, kdyby to nevyšlo, bude mi to asi hodně líto, ale zkusím to doktorově řešit až na podzim, nebo v zimě.

Holky i náš čas příjde.. budu tomu věřit :slight_smile:
26. kvě 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ta moje spolužačka je od 1 hodiny v porodnici... Ale venku ještě Sárinka není :slight_smile:
27. kvě 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se taky pridavam, v dubnu jsem vysadila,tak ted cekame...boli me bricho, hrozne zada a zpozdeni mam 6dni,tak uvidime,vecer si budu delat test:slight_smile:
27. kvě 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822
@spygy
tak testík jsem si už udělala a duch nezmizel... :D
A spolužačka se před půl hodinkou stalal maminkou :D šťastný to den! :D
27. kvě 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 Jůůůůůůů.... Tak to je paráda :slight_smile: Budeš dělat zítra zase testík??
27. kvě 2014 ve 12:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 jo jo.. zkusím to!
27. kvě 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 tak to je super - gratuluju :grinning: :wink:
27. kvě 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy no to ještě je brzo.. občas mě pobolívá podbřišek.. ale je pravda, že jsem zkusila i jinej testík a taky mi vyšel duch.. tak uvidíme :slight_smile: ráno to testnu... a pak to kdyžtak nechám na pátek! :slight_smile:
27. kvě 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Jůůů to jsou super zprávy :wink: kamarádce moc gratuluju a tobě potichu takýýý :grinning:
27. kvě 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova dík, uvidíme zítra... jo a už vím i míry 3,6kg a 53cm.. takže pěknej kus ženský!!! :D

Teď jsem měla s mužem konverzaci na téma jména... bude to asi boj!! neschodli jsme se na ničem!! :D
27. kvě 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 a to jsi zjistila jak? :grinning:
27. kvě 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Tééééda :slight_smile: tak hlavně že je mimi v pořádku a mamina porod zvládla! Jaká jména se líbí tobě a jaká tvému muži?
28. kvě 2014 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy
@luciejancarova
tak kluka chce chlap po sobě, (Zděnek) nebo Karla a Viléma... mě se líbí Petr, Daniel, Kryštof a trochu Marek a Michal
Holka se mu líbí Běla, Martina, Jana Já chci Anežku, Stelu a Lindu :D
Jo ale je pravda, že pak řekl a co Štěpán... a mě se to docela líbilo.. ale jak by se na něj volalo Štěpko? To se mi nelíbí :/

Jo a testík jsem už udělala a stále je tam duch.. ale řekla bych že sílí.. tak uvidíme v pátek :slight_smile:
28. kvě 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím :slight_smile:
Jsem taková snažilka nesnažilka, v sobotu jsem dozobala antikoncepci a finito, děj se vůle boží :slight_smile:. Snažím se na to moc neupínat, ale včera jsem si koupila kontryhelový čaj a nemůžu celé to miminění vyhnat z hlavy :D
Pročítala jsem celou diskuzi, @summer18 moc držím palce!!! ;)
28. kvě 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek