• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@petralyskova Ahoj :o) To jsme na tom podobne, taky jsme tomu nechali volny prubeh :slight_smile: Ale vyhnat to z hlavy fakt nejde :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Drzim pesti :slight_smile:
28. kvě 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron Navíc pracuji v baby clubu (ale v kanceláři, né přímo s dětmi), takže tady pořád řešíme peřinky, dětské věcičky (máme i eshop) a všechno kolem :D
28. kvě 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petralyskova :slight_smile: ... to chapu, to uz asi z hlavy nejde vypustit vubec :slight_smile: Ja mam teda praci uplne mimo deti, ale zase je kolem vetsina kamaradek tehotnych nebo s malyma detma :slight_smile:
28. kvě 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petralyskova moc děkuju i já piju kontryhel a moc mi chutná. Piju ho jen v době ms a pak asi týden.. a ještě zobu kys. listovou, to se prý taky doporučuje.. hned jak se začne snažit :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky asi jsem zmagořila :grinning: V neděli mi skončila MS, včera jsem začala krvácet znovu :astonished: no adneska ráno mi bylo špatně od žaludku...dneska odpo jsem přišla z práce, sedím na wc a tak koukám na poslední nevyužitý testík, ze srandy zkouším a ono toto :astonished: jsem paranoidní nebo toho douška vidíte taky? :astonished: není to divný?

@summer18 tak mně se líbí jména spíš tvých představ :slight_smile: ale uvidíš, že se nakonec domluvíte :wink: ono vám vlastně taky nic jiného nezbyde viď :grinning:
28. kvě 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova já tam teda toho dušíka vidím taky :wink:
28. kvě 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova no určitě vyhraju já!! Budu hrozit, že mimíse pojmenuju příjmením po sobě.. to zabere!! :D Já ho vidim.. Držím palečky... tohle jsem měla v pondělí :slight_smile:
28. kvě 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakamilca Ahojky protože jsi zakladatelka tohoto tématu, tak jsem se chtěla zeptat ze zvědavosti, jak se daří? jestli miminko nezlobí? :slight_smile:
28. kvě 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@summer18 Jé děkuju. To je od tebe hezký. Mě se vždycky zobrazí kdo tady přispívá a kdo označí diskuzi jako, že se mu líbí a tak mě trochu mrzí, že se nemůžu přidat, protože jsme to naše snažení trochu uspíšili. :fearful: Momentálně jsem v polovině pátého měsíce a docela je to teď dobré období takže teď je to fajn. Malej se začíná ozývat tak je hezký o tom přemýšlet jestli to je fakt on nebo je to něco jinýho. :slight_smile:
29. kvě 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kakamilca takže nevíš co to je? A necháš si to říct?
29. kvě 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Jé copak to tady čtu za novinky? Potichounku gratuluji :slight_smile:
@luciejancarova Já myslím, že tam je určitě duch :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@summer18 Nene nevíme. Na velký UTZ ve 20tém týdnu jdeme až za 14dní tam by to už teoreticky zjistit mohli, ale rozhodli jsme se, že si to necháme jako překvápko. Manžel to vědět nechce a já si říkám, že to bude zase další motivace k porodu :sweat_smile:
30. kvě 2014 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakamilca Tak u nás je to opačně, když jsme se o tom bavili, tak přítel to vědět chce a já ne... myslim, že je to hezký překvápko. A jak ste to oznamovali rodině, pořád nad tím přemýšlím.. a nic moc mě nenapadá :slight_smile:
30. kvě 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šťastná a překvapená :D Holky ať to taky brzo nejdete :slight_smile:
30. kvě 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@summer18 omlouvám se že je to rozmazaně... klepou se mi ruce :slight_smile:
30. kvě 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@summer18 Nijak jsme to moc neřešili. Hlavně nemám moc ráda tajnosti. Takže rodičům jsme to sdělili v podstatě hned. S mamkou jsme si hodně blízké takže věděla, že se snažíme a že zjišťuju jestli ano nebo ne takže jsem jí to volala hned jak jsem to zjistila. No a manželovým rodičům jsme to řekli asi za 14dní na návštěvě, kde jsme si přitukli na zdravi a sdělili jim sladké tajemství. I tak to bylo hezké, měli oba slzy v očích. Zbytku rodin a přátel jsme to řekli nějak ve 3 měsíci. Tak různě a postupně. Já si nepotrpím na nějaká velká překvápka co se mé osoby týče a navíc. Je to jen začátek - vše má člověk před sebou... ty nejdůležitější věci ho teprve čekají :wink: Každopádně gratuluju k čárce :slight_smile: At je mimco zdravé a vše probíhá bez problémů :slight_smile:
30. kvě 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakamilca moc děkuju... já budu mít za 14. dní narozky a chci udělat grilovačku, tak sem si říkala, že by jsme si tam tak stoupli a řekli jim, že jsme se pokusili o naší genetickou mutaci, která nám vyšla a že doufáme že budem v únoru 3! :slight_smile: Jo a už ti brali krev a kolikrát?? Omlouvám, se že jsem strašně zvědavá... ale jsem z toho vykulená :slight_smile: Jestli ti to va tak dej vědět :slight_smile:
30. kvě 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@summer18 V pohodě. Nic se neděje. Nevadí mi to. Krev mi brala sestra 2x. Jednou malo, protoze se to az tolik nepodarilo a pak mi mela brat taky, ale dela se mi u toho spatne tak rikala, ze me nebude trapit a vezme mi ji az priste a to na vsechny testy najednou. Ale bylo to rychly a uz i celkem v pohode. Me spis trvalo se s tim sama srovnat. Je to takovy divny obdobi ten zacatek. Bylo mi spatne - tady na netu ve skupine Listopadovky (termin porodu Listopad) vsechny stresovaly a to mi moc nepomahalo. Je dulezity zacit se soustredit sama na sebe. Naucit se pozorovat co je pro telo nejlepsi a jak reaguje na to ci ono... Mimco je naprosto v poradku proto kdyz mi udelali testy o 3 tydny dyl nijak jsem to neresila, Duveruji doktorce a jsem v klidu. Nema cenu se nervovat. :wink: Vím, že spousty holek má problémy s otěhotněním atd., ale ty sama musíš cítit, že děláš to co je pro tebe a prcka nejlepší. Hrozně mi teď dělá radost ochutnávat různé chutě a chutná mi pivo takže když někde jsme a manžel si dá pivčo ochutnám taky. Když mám chuť na kolu tak si dám skleničku... když mám chuť na salát udělám si salát. :wink: Co se týče toho oznámení nechala bych tomu volný průběh prostě když to budete chtít říct tak to řeknete, žádnej stres :slight_smile:
30. kvě 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakamilca jééé to si napsala hezky... tak nějak to taky chci udělat. Ráda si sem příjdu pro radu, ale nejlepším rádcem jsem já sama a moje doktrorka (je to mámina sesetřenice a je ta nejlepší) Sice mi trochu lhala.. že se většinou zadaří po třech měsících a mě se to povedlo po dvou.. jsem z toho trochu v šoku :slight_smile: V pondělí jí zavolám a dohodnem co dál. Tý krve se strašně bojim.. proto nechodim k praktický doktorce. :D Co nejsem pro rodinu schopná udělat :slight_smile: Tak ať tě miminko moc nezlobí jo a cojména, máte už vybraná?
30. kvě 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@summer18 Taky jsem se krve bála, ale rychle na to člověk zapomene. Jsou důležitější :slight_smile: Nám se to podařilo hned na poprvé - tohle je u každého jiné. Žádný doktor ti to neřekne jak to bude u tebe ani ten nelepší :wink: No zatím jsme se shodli na Vojtovi a Adélce. Ale manželovo tajné přání je, aby se prcek jmenoval po něm. Nejsem toho zastáncem, ale zase si říkám, když mu to udělá radost tak nakonec proč ne... Potom by to byl Zbynďa :grinning: Tak uvidíme třeba se rozhodneme až toho prcka uvidíme :grinning:
30. kvě 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Obrovská gratulace!!!! :wink: :grinning: A držím palce, ať je všechno v pořádku a můžete se radovat :slight_smile: (plus troška tiché závisti :grinning: )
30. kvě 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakamilca Tak to jsme na tom stejně.. já bych měla mýt zase Zdendu :D Jeho tatínek zemřel a o dědečka taky přišel, oba to byli Zděndové, když jsme se bavili o jménech a on mi řekl, že už je tu s tímhle jméném sám.. docela mi to přišlo líto. Tak uvidíme, na to je ještě čas :slight_smile:
30. kvě 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak se vám musím pochlubit, včera jsem řekla miláčkovi že teda, nám to asi vyšlo!! A já dneska dostala tuhle kytičku.. není zlatej? Prej aby mě miminko netrápilo a aby na mě bylo hodný :slight_smile: Já ho prostě miluju!! :slight_smile:
31. kvě 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@summer18 Moc gratuluju :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 MOC MOC MOC gratuluju!
1. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí

@ellektron @petralyskova @luciejancarova holky, ještě není k čemu... zítra volám na gyndu a až to bude potvrzené pak tepreve přijímám gratulace :D Teď mi jen držte palečky :slight_smile:
1. čer 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 Držím všechny co mám :wink:
1. čer 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 držím všechno co mám :grinning:
1. čer 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak po duchovi ani vidu :frowning2: přišlo mi to divný :frowning2: nu což...měsíc plný snažení před námi :wink:
1. čer 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek