• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@luciejancarova jéééé, to snad ne :frowning2: tak zkus třeba ještě za dva dny, třeba se dušík zase vrátí a silnější
1. čer 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova jéé to je mi líto, třeba si to ještě rozmyslí :slight_smile:
1. čer 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Ahojky...Tak jak pokračuješ? Ještě si děláš testíky nebo půjdeš k doktorce??
Já bych to měla dneska dostat... Tak budu doufat, že to nepřijde...
2. čer 2014 v 07:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 No ani ne se neptej! Dneska jsem di chtěla udělat ještě jeden testík a pak hned zavolat doktroce, nejdřiv se mi nechtělo čurat, když se to koénečně povedlo, nemůžu najít testík, asi jsem ho vyhodila a teď se nemůžu dovolat dr.... hezky to začíná :D
2. čer 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Nervíky?? Tak buď v klídku a třeba nakonec ten testík najdeš...Taky se mi takhle ztrácí věci... A pak kouknu a najednou jsou tam, kde sem je předtim neviděla :grinning:
2. čer 2014 v 09:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 no asi si dneska koupim ještě jeden.. asi už ten silnější a zkusím ho ráno. Ale ta dr. mě štve, má tam už asi 4 zmeškaný na mobilu a 2x na pevný a nic :/ Tak snad do večera mi to jednou veme!!! :slight_smile:
2. čer 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Nemá dovču?? Moje doktorka má internetový stránky a tam má všechno vypsaný, tak jsem za to ráda...
2. čer 2014 v 11:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 ne ne už mi to vzala :slight_smile:

Tak jsem objednaná na první prohlídku a víte co je nejlepší??? Na moje narozeniny :D Takže 18.6. v 16:00 mi držte palečky :slight_smile:
Teď jsem si objednala ten digitální testík a zítra si ho udělám :slight_smile: Spíš jen pro jistku :slight_smile:
2. čer 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@summer18 Píšu si do kalendáře :slight_smile: Já jdu 17.6. k doktorce kvůli zádum a 18.6. mam dovču, tak na tebe budu myslet :slight_smile:
2. čer 2014 ve 13:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 je dekuju..uz to tam vidim 18.6. Summer18 gynda 16h :grinning:
2. čer 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Přesně taaaaak :slight_smile:
2. čer 2014 ve 14:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marky8822 Za normálních okolností, bych byla nešťasná, že už se zase ten můj den blíží, ale ted se nemůžu dočkat... už se těším, až bobíška uvidím :slight_smile: Snad se mu u mě líbí a zůstane tu :slight_smile:
2. čer 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Neboj... Všechno bude ok :slight_smile:
2. čer 2014 v 16:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 kéééž by :slight_smile: Ani nevíš jak po tom toužim :slight_smile: Taky jsem na ten popud přestala pít kafe, nedávám si horkou sprchu a jim víc ovoce a zeleniny...
2. čer 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 @luciejancarova @spygy @ellektron @petralyskova @wilburek @jara @marky8822
Tak co holky, co je u vás nového?
3. čer 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě nic :slight_smile: Právě mi končí první menstruace po dobrání antikoncepce, takže hurá na první pokus :grinning: Piju kontryhel (a moc mi chutná), od včerejška beru i listovku a rybí olej v kapslích.

A co ty @summer18 , cítíš se "těhotně"? :slight_smile:
3. čer 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petralyskova no někdy mě bolej prsa a jinak stále cejtim podbřišek... jinak nic :/ Jo a ještě mám pocit žízně a chodím pořád čůrat. To je vše... Jsem na jednu strana ráda, že mi ,,zatím" není blbě.. ale tak nějak si vůbec nepřipadám těhu. spíš jak kdyby měla za 1-2 dny příjít ms... tak uvidííme :slight_smile: teď jsem si objedanala ten digi test, takže ho zítra zkusím a bude to poslední testík asi co si udělám.. pak budu čekat na 18. kdy jdu na 1. kontrolu :slight_smile: Mám na to ještě 14dní.. příjde mi to jako nekonečná doba :slight_smile: Tak a já jdu do práce :/ dorazím až večer :slight_smile:
3. čer 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Já jsem dnes 14 DC a vypadá, že buď mám ovulační krvácení a nebo není něco ok, tohle už se mi stalo jednou a teď po druhé a předtím to bylo taky 14 DC, tak snad je to jenom ovulace a nic horšího :( To budeš mít super tu kontrolu na narozky, takový krásný dárek :slight_smile:
3. čer 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 No u mě novinky moc nejsou...Včera jsem měla dostat MS a zatim nic... Ale myslím si, že to bude jenom zpoždění... :frowning2:
3. čer 2014 v 10:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no možná se jí nedočkám... :( právě jsem začala špinit, uvidíme.. třeba je to tím, že se mi roztahuje děloha(doufám v to)... někdo to tak popisuje... zítra si zkusím testík...
3. čer 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petralyskova Ahoj...Můžu se jen zeptat, kde jsi koupila ten kontryhel??
3. čer 2014 v 10:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 Tak držím palečky aby mrška nepřišla...
3. čer 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Neboj, to může být tím roztahovaním, držím palečky, ať je vše ok
@marky8822 já ho kupuji v lékárně od lerosu, příjde mi, že je ho tam docela dost a dlouho mi vydrží a nebo si ho koupím v obchodě, kde prodávají čaje, ale ten mi většinou vydrží jenom chvíli
3. čer 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 já ho kupuku (koupila) taky od Larosu...
3. čer 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20
@summer18
Děkuji za radu :slight_smile: Koupím si :slight_smile:
JInak sem si teď taková nejistá...Miminko chci, ale před 14ti dny sem byla na krvi a zjistili špatné borélie... Tak čekám na dodatečný testy... Tak snad to bude v pořádku, protože kdybych byla těhu a měla boreliozu, tak by to bylo špatný... Mámy kamarádka to tak měla a má hluchou holčičku :frowning2: Tak budu doufat buďto v to, že jí nemám a nebo v to, že nejsem zatím těhů...
3. čer 2014 v 11:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 Normálně v lékárně, výrobce Herbex ;) Bylo to balení 20 sáčků po 3 gramy, zalívá se to 0,5 l, takže jeden sáček na jeden den ;)
3. čer 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak ja stale bolesti v podbrisku, po ranu se mi mota hlava, ms 10dni zpoždění a tri testy negativní:/ tak nevím:/
3. čer 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer u mě pořád stejné :frowning2: testík jsem naposledy dělala v neděli a duch nikde...jsem chviličku po menstruaci takže bych neměla být překvapená ale ten dušík na fotce co jsem sem dávala mě tak potěšil :slight_smile: pořád mě bolí v podbříšku...ale to bude blížící se ovulka (i když je ještě brzo)...tak aspoň, že to snažení je příjemná věc :slight_smile: a co ty? jak se cítíš? asi nedočkavě, viď? :slight_smile: už abys měla narozky a dostala ten nejkrásnější dárek!! :slight_smile:
3. čer 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 u mě pořád stejné :-/ testík jsem naposledy dělala v neděli a duch nikde...jsem chviličku po menstruaci takže bych neměla být překvapená ale ten dušík na fotce co jsem sem dávala mě tak potěšil :slight_smile: pořád mě bolí v podbříšku...ale to bude blížící se ovulka (i když je ještě brzo)...tak aspoň, že to snažení je příjemná věc emoticon a co ty? jak se cítíš? asi nedočkavě, viď? emoticon už abys měla narozky a dostala ten nejkrásnější dárek!! :slight_smile:
3. čer 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 já bud doufat, že jí nemáš!! :slight_smile:

@luciejancarova mám se teď lépe jak ráno, to jsem trochu špinila a byla jsem z toho docela vykulená.. načtěstí mám fajn dr. takže mě uklidnila :slight_smile: ale pro jistotku jsem si koupila ještě jeden testík a zítra ráno testnu.... občas mě bolej prsa... a chodím čůrat, jinak zatím nic moc... naštěstí!! doufám, že chodit zvracet moc nebudu (ale to asi doufá každá :D )
naštěstí mám v miláčkovi podporu... hned ráno jsem mu volala že se něco děje a on mi každou chvlikou posílal povzbuzujíci sms.... tak jsem ráda, že ho to taky zajímá :slight_smile:
3. čer 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek