• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@summer18 Tak k doktorovi jdu 24. Června....to je ještě dlooooouho :grinning:
5. čer 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol22 to mi povidej... já mám 13. do dr. a připadám si, jak kdybych měla už rodit... a navíc jsme si řekli s přítelem, že to řekneme až po kontrole... a pro mě jako drbnu, je to hooodně těžký!! je pravda že mojí kámošce jsem to už řekla.. ale jinak to nikdo neví :slight_smile: a je to fakt těžký! No a 28.6 bych chtěla udělat oslavu mích narozenin.. nebo spíš takovou rodinnou sešlost..a tam jim to říct, takže ještě měsíc v tichosti. Tak uvidíme jak dlouho to vydžím. Já osobně jsem zvědavá jak se budu chovat na tý 1. kontrole...asi se jí tam rozbrečím :D Jo a přítel, nebo manža už to ví? jak si mu to řekla? nebo řekneš?
5. čer 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Přítel už to ví :slight_smile: nejdřív jsem mu to chtěla říct až a fotkou z ultrazvuku ale když mě objednal až na 24. tak mi bylo, jasný že to tak dlouho nevydržím...ukázala jsem mu test :slight_smile:
5. čer 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol22 no já mu to řekla už když tam byl dušík... byli jsme na jídle a řešila jsem moje narozky a on mi řekl, že by bylo fajn, kdybych jim tam řekla, že čekáme miminko... tak jsemmu řekla, že se mu to možná vyplní,že jsem našla dušíka...ale že to nic ještě neznamená.... v pátek, když jsem už měla dálnici, tak jsem za ním přišla dala mu pusu a říkám ,,ahoj budoucí tatínku" a ukázala mu testík... a on mi řekl ,,co to je?" Tak jsem se sekla... pak ze rozesmál a řekl...,,tak to vyšlo jo, tak fajn" Víc to nerozebíral... jen večer se mě ptal na jména a ptala jsem se ho jestli on bude chtít vědět co to bude... nat to mi řekl, že určitě jo, ale já to vědět nechci :D To bude taky sranda :D Asi se na ničem neschodnem :D
5. čer 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak my to chceme vědet oba ale problém bude a jmény :grinning:
5. čer 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol22 a jaký máš ty tipy a mužík?
5. čer 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky objevila jsem výbornou těh. kalkulačku :slight_smile:
http://www.miminko.com/modules.php?name=Useful&file=schwanger
5. čer 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám asi první těhotenskou nesnášenlivost!! :D Přítel cvičí na gym. míči a ten na podlaze ,,vrže" tak dostal kartáč, at přestane,že se mi ty zvuky nelíbí... tak si povzdych a řekl ,,ach jo, budu to muset vydržet!" :D Chudák a to jsme teprve na začátku :slight_smile:
5. čer 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem přišla na to, jak to oznámíme světu :slight_smile: Až budu mít po vyšteření a doufám že dostanu fotku, tak až bude ta oslava tak si jí nalepím pod tričko na bříško... a až bude vhodná doba, postavím se a řeknu ,,koukejte co tu mám?!" To by nemuselo bejt špatný ne?
5. čer 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chtěla bych poradit uz sem tu psala, a nevim jestli mi někdo odepsal a ve správě nic nemám dekuji
5. čer 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu někdo?
5. čer 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina133 Ahojky, koukla jsem do předešlých stránek a nic jsem od tebe nenaška :(
Tak nevím s čím radit :slight_smile:
6. čer 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova
@marky8822
@spygy
Holky co je s váma??? Nikdo si tu semnou nechce povídat??? :(
7. čer 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Ahojky, já tu samozřejmě jsem :grinning:
7. čer 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy Nene vždyť jsem si tu včera, nebo předevčírem psala sama pro sebe..asi blázním :D :D
7. čer 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj summer18 psala jsem tu že sem neměla měsíčky a tenhle měsíc. Jenom spineni asi jen 3, 4dni a nevim coto znamená
7. čer 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak včera jsem tu snad ani nebyla :unamused: a dnes jsem zase pro změnu v práci, tak to nejde hodně psát, tak snad zítra bude více času, i když to bude zase hezky a budeme grilovat :grinning: jinak na tebe si samozřejmě čas udělám a vždy napíšu :slight_smile: :wink:
7. čer 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy zítra mě čeká práce :P až v pondělí budu mít celý den volníčko... už se těším :slight_smile: Tak si užij grilování a moc to nepřežeň s vínkem ať může být veselé snažení... já mám totiž pocit, že v době kdy jsme vychrupli flašku svatomartinského (ano v květnu :D ) tak jsem asi zadělali :slight_smile:
7. čer 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 hm, tak dnes by to stejně nešlo :frowning2: včera přijela tetička z červený lhoty, takže dnes jsem 2DC :unamused:
8. čer 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy Tak třeba teď se to povede... podívej na mě :slight_smile: Aspoň další měsíc snažení... za to já to teď pěkně flákám.. hrozně se sexíku bojím, takže můj drahý má chudák půst :sweat_smile:
8. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 promiň, my predelavame a tak nemam čas... jinak jsem to pořád ještě nedostala a na testu pořád jen jedna čárka... Tak nevím :frowning2: v patek má manžel narozeniny a chtela jsem mu dat testik s //
8. čer 2014 v 18:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak hlasim novinky...v patek jsem si delala test a asi za hodinu po limitu se objevil uplne slaboulinky dusik, sotva viditelny... vcera jsem to zkusila zase a dusik byl taky, porad slabounky a po limitu. No a dneska me popadla dalsi testovaci manie a objevila se slaba druha carka :slight_smile: Zkusila jsem druhy test, s nizsi citlivosti a carka je tam videt taky. Tak jsem z toho uplne vedle :grinning: :slight_smile:
8. čer 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 aha... njn to se stává :( Tak příště ju?

@ellektron Zatím nebudu gratulovat, ale palečky držím!!!! :slight_smile: Já jsem to taky tak měla.. pak jsem použila citlivější (Pepíno) a vyšla mi už dušík silnější.. ale fakt to chce testovat po dvou dnech.. (ale já to taky nedodržela :D) Tak ať sílí!!!! :slight_smile:
8. čer 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron
@summer18 ach jo, holky... Tak moc bych se k vám chtěla připojit... menstruace nikde,na testech pouze /... Asi jsem divná
8. čer 2014 ve 21:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 nejsiii, a nic nemáme ještě jistý. já mám ještě 10dní do kontolky :slight_smile: Neboj, koukni aspon na ty pozityva.. budeš mít jarňátko, a od nás budeš vědět co a jak :slight_smile: a navíc toho snažení :D :wink:
8. čer 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Diky :slight_smile: Tak uvidime... taky jsem mela Pepino test, 10 citlivost a ta carka dneska byla o neco lepsi nez na tom druhem "no name" testu s citlivosti 25. Takze by to mohlo odpovidat :slight_smile: Zkusim vydrzet dva dny a otestuju to znova... :slight_smile:
8. čer 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 Neboj, urcite to vyjde :slight_smile: A kolikaty den mas zpozdeni?
8. čer 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron Teprve týden... Ale dostávám to fakt pravidelně...
9. čer 2014 v 05:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron vsadim, se že to nevydžíš, stejně jako já :D
9. čer 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 jsem tu - na skok :slight_smile: nějak nestíhám...ségra se v sobotu vdává, takže přípravy v plném proudu, navíc o víkendu bylo tááák krásně, takže jsem vlastě skoro vůbec nebyla doma :grinning: ale aspoň se nenudím a nemám tak čas myslet na mimi...A jak se máš ty? Určitě se nemůžeš dočkat tvých narozenin :wink: jak zvládáš ty vedra?
9. čer 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek