Snažilky o mimi od dubna/května 2014

Ahojky holky je tu některá co plánuje snaženíčko okolo dubna a května? Potřebuju ty moje mateřský pudy s někým "rozkecat" nebo-li rozehnat 😃 Asi bych se cítila líp, kdybych věděla, že to co prožím tak prožívá ještě někdo jiný. Sedím u počítače a píšu eseje do školy a přitom brouzdám tady... sleduju nejnovější trendy v kočárcích a přesně vím kam půjdu pro první kousek oblečeníčka pro mimi... jestli já se z toho nezblázním 😃 😃 😃
summer18
9. čer 2014
@luciejancarova já vedra miluju... takže jsem ve svém živlu 🙂 Snad mi to ještě chvilku vydrží 😃
ellektron
9. čer 2014
@summer18 😃 ...tak mas pravdu, nevydrzela jsem to, dneska jsem si koupila dalsi testy a ted vecer je carka zase o neco silnejsi a dokonce vylezla uz v limitu 🙂 .. no stal se ze me testovaci maniak 😃
ellektron
9. čer 2014
@marky8822 ... hmm, tak to je zvlastni, ze jsou testy negativni... treba byla ovulace pozdeji a na testech jeste neni nic videt... tezko rict
jamys
9. čer 2014
@marky8822 jestli te to uklidni tak ja u prvniho tehu mela negativni test 7 fni po vynechani menzes a sla.jsem na gyndu krevni testy az ukazaly ze jsem tehu 🙂 tak drzim.palce.
summer18
10. čer 2014
@ellektron to ze mě taky, když se tam objevil duch... ted už teda netestuju, ale počítám dny ro 18. už jen 8 dní... snad už to vydržím.
Jo a včera mi v bříšku pěkně bublalo 😃
ellektron
10. čer 2014
@summer18 ...jsem si rikala, ze taky skoncim s testovanim, az uvidim peknou dalnici 🙂 A kdy jsi vlastne volala doktorce kvuli kontrole? A na kdy se objednat aby bylo neco videt? Asi az tak 7-8tyden?
No jo...kdyz clovek chce aby cas utikal, tak se to vlece a naopak 😃
summer18
10. čer 2014
@ellektron volala jsem jak se mi ukázala jasná dálnice 🙂 Jenže ta byla v pátek, tak jsem volala v pondělí a ta si mě objednala na 18.6. (na moje narozky) Podle kalendáře bych měla být 7+5 takže osmí týden... jsem na to zvědavá 🙂 Moc si jako těhotná nepřipadám, zatím mi vůbec není blbě, ale přítel řikal, že jsem dost náladová (mě to teda nepříjde) Takže ještě 8 dní do kontrloky... je to nekonečný 😃
ellektron
10. čer 2014
@summer18 ... tak to si jeste pockam pekne dlouho 😃 Uz ted se mi to vlece, natož cekat dalsi tri nebo ctyri tydny... 😃 Nahodou je dobre, ze se citis v pohode 🙂 Lepsi nez nejake nevolnosti... Mne ted prijde, ze mam lepsi cich, ale nevim, jestli jsem si to jen nevsugerovala 😃
summer18
10. čer 2014
@ellektron To asi taky záleží na dr. mě řekla na rovinu že když dorazím dřív, že tam ještě nic moc nebude... tak se prej vyplatí počkat. A protože mám výbornou dr. tak sem jí poslelchla... a navíc budu mít hezký dáreček 🙂
ellektron
10. čer 2014
@summer18 No asi jo, vyplati se spis pockat... nez je neco videt 🙂 To bude krasny darecek k narozeninam 🙂
summer18
10. čer 2014
@ellektron snad ano... bojim se aby mi neřekla, že se to nevyvíjí, nebo tak něco... :/
ellektron
10. čer 2014
@summer18 ...neboj, vsechno bude urcite v poradku 🙂 Musime myslet pozitivne 🙂
summer18
10. čer 2014
@ellektron snažím se...ale asi je lepší se i připravit na tu horší variantu,at pak není člověk sklamanej :/
ellektron
10. čer 2014
@summer18 Taky to tak nekdy mam, ze si rikam, ze se radsi nebudu moc tesit dopredu... Hlavne se ale moc nestresovat. Vsechno bude v pohode 🙂
summer18
10. čer 2014
@ellektron já se musim stresovat... muj drahý nechce nabarvit starou postýlku po neteřince na bílo!! A já jí prostě chci bílou!! 😃
ellektron
10. čer 2014
@summer18 ... barva postylky se bere jako pozitivni stres 😃
summer18
10. čer 2014
@ellektron no ono toho je víc... např.: pracovní název pro miminko je Bobíšek... tak mu řikám já a co můj drahý ,,takhle mu neřikej, je to Karel!" no nezabila bys ho! A další řikám mu, že si nenecháme říct, co to je a on že to teda vědět chce!! Tak jako jsme se schodli vždy na všem, tak v tomhle teda ne!! 😃 Jsem zvědavá kdo v tom všem vyhraje 😃
nicol22
10. čer 2014
@summer18 Bobíšek je super...my máme Myšona 😃 u nás se teď rozpoutal boj o tom, že můj nastávající je přesvědčený, že prostě udělal dvojčata 😃
summer18
10. čer 2014
@nicol22 tak to u nás naštěstí nehrozí 😃 Teda aspoň v to doufám 🙂 Nevím jestli si to sem psala, nebo ne ale už víš kdy jdeš k dr.?
nicol22
10. čer 2014
@summer18 myslím že už někde jo...ale jdu 24. 🙂
ellektron
10. čer 2014
@summer18 ... tak to jsou dobré spory 🙂 My mame "pracovni" nazev malý čumáček 🙂
summer18
10. čer 2014
@nicol22 tý jo, taky za docela dlouho... to se ještě načekáš 😃 Ted jsme zkoumali novou aplikaci v mobilu a těhu.. docela fajn 🙂

@ellektron jééé čumáček 😃 a o skutečných jménech jste se už bavili?
nicol22
10. čer 2014
@summer18 to jo, je to nekonečný...
marky8822
11. čer 2014
@ellektron
@summer18 Tak jsem si zkusila udělat citlivější testík a taky nic...Tak já už nevim... 😞 Nevim jestli zavolat doktorce nebo ještě počkat... 😞
summer18
11. čer 2014
@marky8822 To je mi líto... asi zavolej dr. 😞 Budu držet palečky 🙂

@nicol22 ještě 7 dní... už se to pomaloučku krátí 🙂
ellektron
11. čer 2014
@summer18 ... no my jsme prave jmena probirali uz kdysi davno. Celkem jsme se i shodli. Ale ted to bude chtit "poradu" znovu , kdyz uz to bude vybirani jmen doopravdy a ne jen jako 🙂
ellektron
11. čer 2014
@marky8822 ... 😞 ...asi bych doktorce zavolala a objednala se, at zjisti o co jde. Budu drzet pesti 🙂
summer18
11. čer 2014
@ellektron a pro co jste se rozhodli?? Potřebuju inspiraci 🙂
nicol22
11. čer 2014
@summer18 já už se nemůžu dočkat...mám hrozný strach jestli bude všechno v pořádku
summer18
11. čer 2014
@nicol22 To mi povídej... já už tím trpím přes týden 🙂 a ještě týden to musím vydržet 🙂