• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@luciejancarova já vedra miluju... takže jsem ve svém živlu :slight_smile: Snad mi to ještě chvilku vydrží :D
9. čer 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 :grinning: ...tak mas pravdu, nevydrzela jsem to, dneska jsem si koupila dalsi testy a ted vecer je carka zase o neco silnejsi a dokonce vylezla uz v limitu :slight_smile: .. no stal se ze me testovaci maniak :grinning:
9. čer 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 ... hmm, tak to je zvlastni, ze jsou testy negativni... treba byla ovulace pozdeji a na testech jeste neni nic videt... tezko rict
9. čer 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 jestli te to uklidni tak ja u prvniho tehu mela negativni test 7 fni po vynechani menzes a sla.jsem na gyndu krevni testy az ukazaly ze jsem tehu :slight_smile: tak drzim.palce.
9. čer 2014 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron to ze mě taky, když se tam objevil duch... ted už teda netestuju, ale počítám dny ro 18. už jen 8 dní... snad už to vydržím.
Jo a včera mi v bříšku pěkně bublalo :D
10. čer 2014 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ...jsem si rikala, ze taky skoncim s testovanim, az uvidim peknou dalnici :slight_smile: A kdy jsi vlastne volala doktorce kvuli kontrole? A na kdy se objednat aby bylo neco videt? Asi az tak 7-8tyden?
No jo...kdyz clovek chce aby cas utikal, tak se to vlece a naopak :grinning:
10. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron volala jsem jak se mi ukázala jasná dálnice :slight_smile: Jenže ta byla v pátek, tak jsem volala v pondělí a ta si mě objednala na 18.6. (na moje narozky) Podle kalendáře bych měla být 7+5 takže osmí týden... jsem na to zvědavá :slight_smile: Moc si jako těhotná nepřipadám, zatím mi vůbec není blbě, ale přítel řikal, že jsem dost náladová (mě to teda nepříjde) Takže ještě 8 dní do kontrloky... je to nekonečný :D
10. čer 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ... tak to si jeste pockam pekne dlouho :grinning: Uz ted se mi to vlece, natož cekat dalsi tri nebo ctyri tydny... :grinning: Nahodou je dobre, ze se citis v pohode :slight_smile: Lepsi nez nejake nevolnosti... Mne ted prijde, ze mam lepsi cich, ale nevim, jestli jsem si to jen nevsugerovala :grinning:
10. čer 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron To asi taky záleží na dr. mě řekla na rovinu že když dorazím dřív, že tam ještě nic moc nebude... tak se prej vyplatí počkat. A protože mám výbornou dr. tak sem jí poslelchla... a navíc budu mít hezký dáreček :slight_smile:
10. čer 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 No asi jo, vyplati se spis pockat... nez je neco videt :slight_smile: To bude krasny darecek k narozeninam :slight_smile:
10. čer 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron snad ano... bojim se aby mi neřekla, že se to nevyvíjí, nebo tak něco... :/
10. čer 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ...neboj, vsechno bude urcite v poradku :slight_smile: Musime myslet pozitivne :slight_smile:
10. čer 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron snažím se...ale asi je lepší se i připravit na tu horší variantu,at pak není člověk sklamanej :/
10. čer 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Taky to tak nekdy mam, ze si rikam, ze se radsi nebudu moc tesit dopredu... Hlavne se ale moc nestresovat. Vsechno bude v pohode :slight_smile:
10. čer 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron já se musim stresovat... muj drahý nechce nabarvit starou postýlku po neteřince na bílo!! A já jí prostě chci bílou!! :D
10. čer 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ... barva postylky se bere jako pozitivni stres :grinning:
10. čer 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron no ono toho je víc... např.: pracovní název pro miminko je Bobíšek... tak mu řikám já a co můj drahý ,,takhle mu neřikej, je to Karel!" no nezabila bys ho! A další řikám mu, že si nenecháme říct, co to je a on že to teda vědět chce!! Tak jako jsme se schodli vždy na všem, tak v tomhle teda ne!! :D Jsem zvědavá kdo v tom všem vyhraje :D
10. čer 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Bobíšek je super...my máme Myšona :grinning: u nás se teď rozpoutal boj o tom, že můj nastávající je přesvědčený, že prostě udělal dvojčata :grinning:
10. čer 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol22 tak to u nás naštěstí nehrozí :D Teda aspoň v to doufám :slight_smile: Nevím jestli si to sem psala, nebo ne ale už víš kdy jdeš k dr.?
10. čer 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 myslím že už někde jo...ale jdu 24. :slight_smile:
10. čer 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ... tak to jsou dobré spory :slight_smile: My mame "pracovni" nazev malý čumáček :slight_smile:
10. čer 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol22 tý jo, taky za docela dlouho... to se ještě načekáš :D Ted jsme zkoumali novou aplikaci v mobilu a těhu.. docela fajn :slight_smile:

@ellektron jééé čumáček :D a o skutečných jménech jste se už bavili?
10. čer 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 to jo, je to nekonečný...
10. čer 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron
@summer18 Tak jsem si zkusila udělat citlivější testík a taky nic...Tak já už nevim... :frowning2: Nevim jestli zavolat doktorce nebo ještě počkat... :frowning2:
11. čer 2014 v 07:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 To je mi líto... asi zavolej dr. :( Budu držet palečky :slight_smile:

@nicol22 ještě 7 dní... už se to pomaloučku krátí :slight_smile:
11. čer 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ... no my jsme prave jmena probirali uz kdysi davno. Celkem jsme se i shodli. Ale ted to bude chtit "poradu" znovu , kdyz uz to bude vybirani jmen doopravdy a ne jen jako :slight_smile:
11. čer 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 ... :frowning2: ...asi bych doktorce zavolala a objednala se, at zjisti o co jde. Budu drzet pesti :slight_smile:
11. čer 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron a pro co jste se rozhodli?? Potřebuju inspiraci :slight_smile:
11. čer 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 já už se nemůžu dočkat...mám hrozný strach jestli bude všechno v pořádku
11. čer 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol22 To mi povídej... já už tím trpím přes týden :slight_smile: a ještě týden to musím vydržet :slight_smile:
11. čer 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek