• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@summer18 No tenkrat jsme k prijmeni vybrali Lucku a Tomase :slight_smile: Takze klasika, uvidime co vymyslime ted a nebo zustaneme u tech puvodnich :grinning: Co vy? :slight_smile:
11. čer 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol22 ty jsi mi něco psala v 11:51? Pořád se mi tu ukazuje upozornění ale nic tu v ten čas není :(
11. čer 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 11:51 jsem ti psala ja, tady do diskuze... Ale svuj prispevek vidim, takze je divne, ze by se ti nezobrazoval..
11. čer 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
už... Lucka a Tomáš. :slight_smile: Nad Luckou jsem taky přemejšlela. Tomáš by byl taky fajn (na jeho svátek jsme se seznámili) Mě se líbí Anežka, Stela, Linda a kluci Kryštof, Daniel, Petr a teď uvažuji nad Filipem a Radkem :slight_smile:
11. čer 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Jee, taky mas pekny jmena :slight_smile: No budeme muset jeste projit kalendar a uvidime, co vyhraje :grinning:
11. čer 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron to je jasný... na to je ještě dost času :slight_smile: Ted se upínám na tu prohlídku a na oznámení rodičům... na to se už taky těším :slight_smile:
11. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ... jasne, casu mame na vyber spoustu :slight_smile: Ja asi pockam do pondeli a pokud bude carka silna, zavolam k doktorce a uvidim, na kdy me objedna. Ale nejspis zacatkem cervence... to bude dlouhe cekani :unamused: A vasim to reknes kdy, hned po prohlidce nebo pozdeji? :slight_smile:
11. čer 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky, tak nám se zadařilo, zatím je tam jen tečka, ale je=o) nicméně co mě zarazilo... doktor mi předepsal vaginární krém Dalacin, ale v příbalovém letáčku se píše, že ho používají netěhotné a těhotné ve 2. a 3. trimestru... =o/ celkem mě to zmátlo... nemáte někdo zkušenosti? Předpokládám, že ví co dělá, ale strach mám, aby to nějak neublížilo...
11. čer 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@9helenka1 Ahojky, moooc gratuluju :slight_smile: Já zatím u dr nebyla, takže vůbec netušim :/ Zkus se třeba poradit s nějakým dr. na netu, který je on-line :slight_smile:
12. čer 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellektron ahojky, přemejšleli jsem,že to řeknem na mojí oslavě narozek všem najednou.. ted jsem se dohodli, že to řeknem každým zvlášť, ať si to vychutnáme na několikrát. Oznámit bych to chtěka až dostanu průkazku... ale obávám se, že to takhle dlouho neutajim. Uvidíme kdy jí dostanu :slight_smile:
12. čer 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol22
@ellektron
Ahoj holky, víte trochu jsem přemýšlela o tom, jak to musí být pro holky stresující, když mi se tu bavíme o // čárkách, na které čekají a my už je máme.. Nezaložíme nové téma? TP leden, únor 2015? A samo sebou, tu budem holky podporovat :slight_smile: Jen tak je neopustíme, ale stejně zachvilku příjdou k nám?? :D :sunglasses:
Co vy na to?
12. čer 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 já jsem pro :slight_smile:
12. čer 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol22 a umíš založit nové téma??? Já ne :D
12. čer 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Super, jsem pro :slight_smile: Holky k nam postupne prijdou :slight_smile: Budeme jim drzet pesti :slight_smile:
12. čer 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Tak dneska budu držet palečky v 16:00 :slight_smile: Pak dej vědět, jak jsi dopadla
16. čer 2014 v 06:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak jsem si volala k doktorce...Mám si udělat ve středu test a pokud bude pořád nega, tak ihned volat....Když bude pozitivní, tak jsem objednaná na 2.7. v 9:15 :slight_smile:
16. čer 2014 v 06:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 dnes ještě néééé až ve středu :slight_smile: Budu držet palečky :slight_smile:
16. čer 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Dneska neeee?? Tak proč sem si napsala 16?? :grinning: Tak v tom případě budu držet palce až ve středu... Musím si to přepsat
16. čer 2014 v 09:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo 18. v 16 :D
Jak vůbec pokračujete ve snaženíčku??
16. čer 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Jsem nedočkavec :grinning: jak jsi dopadla u Mudry? :slight_smile:
18. čer 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Tak jdu mezi Vás :slight_smile: Anti vysazena 11/2013, s manželem jsme se po 5 ti a půl letech začátkem Května vzali a od konce Května se těšíme, až k nám zavítá naše malé sluníčko :slight_smile: Jako rána z čistého nebe mě nějak chytli mateřské pudy, dokonce už mám pro mimi něco málo nakoupeno a nemůžu s tím přestat :grinning: Jsem blázen, nebo jste to měli někdo stejně? :grinning:
18. čer 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispula19 tak to jsme dvě :grinning:
18. čer 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
uuuuf :grinning: Manžel si klepe na čelo, ale já se taaaaak těším! :grinning: jen jsem po 8mi letech s anti celá rozhozená, měsíčky nepřichází, ovulka si myslím ale že probíhá, příští měsíc se chystám pro info testovat
18. čer 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispula19 tak já prášky taky vbrala a to 10 let, ale první měsíc byl v pořádku, tak uvidíme jak to bude dál. A ovulku testuju už druhžý měsíc, ale asi toho už nechám a nechám to na náhodě a uvidí se :slight_smile:
18. čer 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já první měsíc taky o.k a pak už nic :rolling_eyes: brala sem 2 měsíce Duphaston na upravení, ok, ale bez něj už zase nic, je to cca 3tí měsíc. Proto sem ale přestala brát hlavně anti, už do sebe to svinstvo nechci dál rvát a tak bych se chtěla zatím obejít i bez dalších patáčků. Bohužel mám muže přes týden pracovně pryč a jezdí zatím jen na víkendy, ještě jsme pořád nezačali se stavbou domu a já bych hrozně ráda "Květňátko" :grinning: Tak tomu necháváme více méně volný průběh, ovulku si myslím že mám aspoň dle toho co mi povídá tělo a další měsíc se o tom chci přesvědčit pomocí testů. Tak si zatím aspoň blaženě nakupuju :sweat_smile:
18. čer 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, no dopadli jsme tak že jsem kolem tt a co víc, máme tam jedno jako bonus... ano čekáme .. dvojčátka :slight_smile: 7.3. se to rozlouskne, jestli tam opravdu budou dvě :slight_smile: Jinak jsem včera večer dostala od miláčka krásný dáreček... prstýnek, prý ho mám brát i jako zásnubní, ale že to určo do roka nebude... s tím prý ať nepočítám.. Takže třeba za dva roky ze mě bude taky vdaná paní :slight_smile: a s dvojčaty na krku :D to je teda vyhlídka :D
19. čer 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 jéé, tak to je krásné :grinning: to se jen tak nevidí - dvojčátka, tak to bude dvojnásobná radost :slight_smile: tak se hlavně šetři, odpočívej a papej za tři :slight_smile: mocinko moc gratuluju :wink: opatruj se!!!
19. čer 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak to je teda překvápko :grinning: móóóc blahopřeju :-*
19. čer 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy
@luciejancarova holky děkuju... už se z toho šoku dostávám. :slight_smile: uvidíme co nám přinese kontrola za 14.dní :slight_smile:
19. čer 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek