• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@luciejancarova No to nevím, na těhu se moc necítím, spíše bych řekla, že mi dělá problém ta ms a ten nepravidelný cyklus :( Já jsem na rodičáku, ale zároveň i podnikám s mamkou, zdědily jsme to před dvěma rokama po taťkovi, ale jsou to nervy, spíše se na to asi brzo vykašleme, za ty nervy to nestojí :( Teda tak to už si dost a kolik míváš cyklus? A zkoušela si test z ranní moči?
26. čer 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Ty jo...podnikání a ještě starost o mrňouse, to musí být stres :frowning2: a před prvním otěhotněním jsi měla taky problém s MS a její nepravidelností? Test jsem vždycky dělala odpoledne :frowning2: ráno jsem k nepoužití :grinning: ale zkusím si na to ráno v sobotu "vzpomenout" (pokud to do té doby nedostanu)...chodím na wc hned jak se vzbudím...i když...spíš ještě v polospánku :grinning: poslední cykly za 4 měsíce byly 30, 40,47,45 takže to vypadá, že se mi zkracují...
26. čer 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova No to je, tak nějak jsem to vše dohromady neplánovala, ale vyšlo to tak :( Ale zase malá byla ta jediná radost, která mě v té době potkala a díky ní to vše nějak zvládám, ale stres to je pořádný, ikdyž se snažím si to nepřipouštět :( Předtím jsem to po vysazení antikoncepce měla jak hodinky, pravidelně co 24 dní a za půl roku jsem byla těhu a to jsme se ten měsíc měli sex jenom jednou a trefili to :slight_smile: Tak zkus v sobotu, třeba to chce ranní moč, a nebo jsou ty testy na nic. A máš nějaký příznak? A co bereš na úpravu cyklu?
26. čer 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Jednou v měsíci a povedlo se? To je paráda :slight_smile: člověk na to asi fakt nesmí myslet, když oo to prostě nejde že :grinning: Máš dceru nebo syna? A jak staré? Doufám, že nejsem moc zvědavá :grinning: Na úpravu cyklu neberu nic, mám prý ukázkovou ovulaci, poznám ji i bez ovu testů...takže prý není zatím na úpravu cyklu nic potřeba...snažíme se eprve druhý cyklus takže zatím se nestresuju...na podzimm jdu na pravidelnou kontrolu, tak když se do té doby nezadaří a cyklus se nesrovná, tak si o něco řeknu...
26. čer 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova No je to fakt, že lepší na to nemyslet, ten měsíc zjistili taťkovi rakovinu a nebyla na to totálně nálada a já zjistila, že jsem těhu dva dny před jeho operaci a to byly nervy :( Mám holčičku Nelinku a měla dva roky v dubnu, tak je to takové moje sluníčko v tom všem a taková odměna, já si holku strašně přála :slight_smile: Tak to ještě dlouhá doba, ale je fakt, že když to vyjde hned, je to nejlepší :slight_smile:, ale neboj, určitě se to podaří, budou prázdniny, dovča a to jsou hned jiné myšlenky. Chystáte se někam? Já piju kontryhelový čaj. U prvního těhu super, cyklus fakt šlapal a teď ho piju asi od února a začala se mi slabě objevovat ms, tak asi taky zabírá. Antikoncepci už neberu rok a pořád se mi nesrovnala, jenže já si kráva dala po porodu antikoncepci v injekcích a to je asi ten problém :( A vy se snažíte o první?
26. čer 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Jé tak to je ještě takové mimi :slight_smile: každý říká němyslet na to, naštěstí se mi zatím daří z toho nešílet, zaměstnávat hlavu něčím jiným...zrovna plánujeme dovču :slight_smile:
Taky jsem začala přemýšlet jakou antikoncepci budu používat po dětech a zatím teda nevím...
Kontryhle je výborná věc :grinning: já ho taky piju, vždycky mi pomohl tak do 3 dnů rozjet MS, ale teď pořád nic, tak tajně doufám :slight_smile: Jo jo, snažíme se o první. Už se ti MS rozjela úplně?
29. čer 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova Nerozjela, v pátek se objevilo trošku krve, ale to bylo vše a je po ms, tak vůbec nevím, myslím, že to mám tím rozhozeným cyklem a mám tu ms teď slabounkou, takže na nic :( A ty pořád nic? A test sis dělala? A kam se chystáte na dovču? My jedeme na za 14 dní, ale ještě nevíme kam :slight_smile: Někam k moři, ale uvidíme až před dovčou jestli se neobjeví nějaký last minute a nebo pojedeme do chorvatska. Vím, že se to lehce říká, taky na to teď více myslím, než předtím, ale myslím, že to je hodně v hlavě, chce to se zabývat něčím jiným :slight_smile:
29. čer 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A test jsi nezkoušela? Já jo a je negativní, chvilkama mě pobolívá břicho jako že už přijde MS ale pak zas nic...S tou dovolenou jsme na tom v podstatě stejně :slight_smile: čekáme na nějaký last minute a když se nám nebude nic líbit tak razíme do Itálie (1 týden šmajdání po Dolomitech a 2. týden veget u moře) :slight_smile: malá už byla u moře?
29. čer 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova nezkoušela, stejně tam asi nic nebude, buď jsem dneska 27 DC a nebo 3 DC vůbec s tím mým cyklem nevím a nevím, jestli to co bylo považovat za nějakou ms :( Ještě právě nebyla, ale tvrdí mi, že k moři nechce, že bude doma s babičkou, tak se asi moc netěší :slight_smile: Loni jsme byli na kolách na šumavě tak na moře už nějak nezbylo, tak doufám, že si to užijeme letos a nějak mi právě ani nevadí, že ještě nejsem těhu, měla bych právě asi strach, jet někam pryč. A kdy jedete? My za 14 dní, tak to docela letí :slight_smile:
29. čer 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy je tám :slight_smile:)) uvidíme co zítra :slight_smile:)
29. čer 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@xmichalkax gratuluji a držím palečky :slight_smile:
29. čer 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 :slight_smile: ono se jí to bude líbit určitě :slight_smile: jé na Šumavě je nádherně, byli jsme tam loni :slight_smile: my frčíme za 3 týdny, už se tááák těším :slight_smile:
30. čer 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmichalkax Jé to je super :slight_smile: gratuluju :slight_smile:
30. čer 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy Ahojky, tak jak jsi na tom? Stále nic?
30. čer 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova nene, jestě stále nic :unamused: spíše teď už jen budu čekat na tu tetičku :frowning2:
30. čer 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova Tak já doufám, že jo :slight_smile: Tak jsem dneska došla k dr. a moc mi teda nepomohl, dal mi na upravení cyklu norethisteron, ale rozhodla jsem se ho nebrat. Už jsem ho měla jednou a moc mi nepomohl a když jsem si přečetla na něho názor a že při plánování mimi, není vůbec vhodný, tak to dlabu a zkusím ještě bylinky. Koupila jsem si jeřáb ptačí a doufám, že zabere :slight_smile: A jak si na tom? Pořád nic?
30. čer 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Já bych taky zkusila radši bylinky + ten kontryhel, než do sebe cpát další chemii - to bych brala až když už by to fakt nešlo jinak.....no....nechci to zakřiknout... :slight_smile: včera odpo a dnes ráno se mi na testu ukázal dušík :slight_smile: ale dám tomu ještě čas a další test zkusím až tak v pátek ráno :slight_smile: doufám, že tam duch zůstane a zesílí :slight_smile: ale snažím se se na to neupínat pač bolesti jako na MS mám pořád...
1. črc 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova @zuzajda20 holky děkuji :slight_smile: doktor má dovolenou tak jdu na kontrolu až 14.7. a jsem z toho nervózní ...
1. črc 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova Tak to je super, tak držím palečky ať sílí. No mě asi trefí. V pondělí jsem si večer dala ten jeřáb na úpravu ms, co jsem si koupila a nevím, čím to, ale normálně já to za 15 min dostala a mám po půl ročním špinění konečně normální ms a to 29 dc, tak nevím, buď pomohl ten jeřáb a nebo jí postrašil dr. že přišla :slight_smile:
@xmichalkax neboj, to je za chvíli, to uteče a já už se 14. budu válet u moře :slight_smile:
2. črc 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nebojte, já vás pozoruju!!
@xmichalkax moc ti gratuluju a držím palečky, at je vše ok
a ostatní holčiny, držím moc palečky!!
2. črc 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Fakt? No tak to koukám :slight_smile: mrzí mě, že to není těhu ale snaženíčko je taky fajn :grinning: a hlavně si užiješ dovču bez MS a stresu :wink:
3. črc 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova No já z toho byla taky docela v šoku, ale jsem ráda, alespoň vím, že se konečně něco děje a snad se mi to začíná srovnávat a podaří se i to mimi :slight_smile: a co ty? Zkoušela si ještě test?
4. črc 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jasně, že se mimísek podaří :wink: už se těšíš na dovču? Blíží se ti to :slight_smile: ve středu jdu k doktorce, tak snad mě potěší :grinning:
7. črc 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova tak to budu držet palečky, ale myslím, že tě určitě potěší :slight_smile: My byli dneska v cestovce, ale nakonec jsme nevybrali a jdeme ve středu znovu. Zájezdů bylo plno, ale ještě to nebylo úplně ono, tak snad vybereme a už někam vyrazíme :slight_smile:
7. črc 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20
@spygy
@luciejancarova
Ahojky, tak se k vám pomalu vracím... bohužel nám to nyvyšlo a já byla v pátek na revizi :/ Takže teď máme šestinedělí a pak zase hurá do toho :/ :slight_smile:
Snad tu nebudu sama :D
9. črc 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 :frowning2: japato? Copak se stalo? To mě moc mrzí, ale tak teď už bude lépe a na podruhé, už se zadaří :grinning:
10. črc 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy nevim,. prostě se to nevyvíjelo... ale bylo mi to tak trochu jasné už od začátku, ale pořád jsem si dávala nějakou šanci... byla jsem na 1. utz 7tt a to už by mělo být něco vidět, pak jsem byla po týdnu a zase nic a pak o další týden později to bylo stále stejný.
Dneska jsem se ptala dr. co by se stalo, kdybych v těhu pokračovala, no moc hezký by to nebylo, buď bych mohla vykrvácet, nebo bych mohla mít zánět, který by mohl vést k neplodnosti.. :/
Dnešní kontrola dopadla dobře, takže teď máme šestinedělí a po druhé ms se zase asi začnem snažit :slight_smile:
No ale na to že jsem 6. den po kyretáži, bych na miláčka nejraději vlítla už teď, ale musíme to dodržet, nechci zase nějaký prů*er :/
ufff ještě 36 dní do konce :D :D :D takhle jsem se dlouho netěšila na konec prázdnin :D
10. črc 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@summer18 to uteče jako voda a ani nemrkneš a bude to tu :wink:
10. črc 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já mám zse dnes špinění, i když to nechápu MS skončila 7. :confounded: a navíc jsem byla včera na odberech krve kvůli tomu, jak chodím na kardiologii a dnes voala sestřička, že mám špatný výsledky a musím zítra znovu na krev, tak snad too bude ok, prý nějaký zánětlivý faktor :frowning2:
@summer18
10. črc 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady uplně nová tak bych se k vám také chtěla přidat. Snažíme se s manželem o miminko ted první měsíc po vysazení HA tak uvidíme MS má zpoždění teprve dva dny :slight_smile: ale už ted jsem nervozní jak to dopadne :D
15. črc 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek