• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@marryjanew Ahojky, tak s těma bylinkama jsem na tom stejně. Už na několika forech, kde se snažej ( sleduju je tu asi 2 roky:D jsem takovej koníkofil) doporučujou kontryhelový čaj a kys. listovou. Mě teď kámarádka, co bude v květnu rodit doporučila Calibrum baby, takže si ho asi po víkendu taky koupím. Jo a co se týče toho myšlení? Nemůžu kvůli tomu už asi čtyři dny spát. Stále na to myslím. Nejsi v tom sama. Já jsem min ulý týden dobrala HA a td čekám až skončí mrcha, což by měo být dnes, nebo zítra a hurá na to! :slight_smile:
28. bře 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Ahoj, a četla jsi o Clostibegyt? Teď o tom čtu a že prej hodně pomáhá. Co si o tom myslíš? No já to mám poslední 4 měsíce pokaždý min o týden zpoždění. Dneska už to zase bude 10 dní. Snažíme se jak blázni :grinning:
28. bře 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no slyšela jsem o něm, ale nic o něm nevím! To se přiznám. My jsme zatím pouze nacvičovali :sunglasses: Snažit se budem asi od ponděli. Před tím, než jsem brala HA jsem to měla pravidelně, takže doufám, že to tak zůstane ale né na dlouho! Max do tří měsíců, pak už zešílim :D No uvidíme!
28. bře 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já teď momentálně čekám, jestli se zadařilo a pokud ne, tak se mi stává vaše téma aktuální - teda snažilka od dubna ;) to čekání je opravdu na prd, takže uvidíme, uvidíme ;)
28. bře 2014 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zrovna teď jsme se o tom s přítelem bavili a v pondělí zavolám doktorovi a nechám se objednat a zeptám se ho na to. Snad nemá dlouhou čekací lhůtu, už jsem u něj dlouho nebyla. :frowning2: Holky, já šílím už teď, kor když myslím i na to, že nejsem zrovna nejhubenější, teda do hubenosti mám fakt daleko ...
28. bře 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marryjanew držím palrčky ať to dobře dopadne! :slight_smile: Dej pak vědět :slight_smile:
29. bře 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 díky, určitě dám.... dneska mám zas bolesti jako kdyby ta mrcha měla přijít a ono furt nic.... už aby to zase tenhle měsíc bylo za mnou...
29. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se přidat? HA jsme vysadili na začátku března... Mám to teď takové všelijaké v práci, tedy ne teď, trvá to už od loňského léta a opravdu je to hodně stresové prostředí, bojim se, že právě proto neotěhotním... Přitom bych ale chtěla // co nejdříve, abych mohla jít na rizikové a tím unikla z toho pekla v práci. Zkouším Calibrum Baby.
29. bře 2014 v 19:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kecka28 ahojky. Do tech vitaminu chci jit taky. Ted jsem jeste zacala cvicit na gym.mici. A chci si jeste koupit kontryhel. Tak jsem na to vse zvedava. :slight_smile:
30. bře 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes začalo špinění :( téma se pro mě nejspíš svátá aktuálním. takže koukám, že i cvičení na míči může pomoci? ;) rozhodně ale chci zachovat nadhled a nechci to snažení ani zprotivit příteli. mám strach, že se nám nebude dařit třeba i rok, jak to tu kolikrát čtu :(
30. bře 2014 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčiny, začínám se opět snažit. nějaké rady do začátku? :confounded:
31. bře 2014 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontryhel koupen a snažení u mě začína. Jsem zvědavá, kdy sem napíšu, že už jsem se dosnažila :slight_smile:
a hlavně kdo bude první! :slight_smile:
31. bře 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lillit no myslim, že cvičení na míči pomáhá i těhulkám, takže proč ne nám a navíc je to výbornej pomocník na jarní hubnutí :slight_smile:
31. bře 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je přístup. teď si ještě zrovna čtu něco o tom gynexu a zaměřím se i na měření teplot. :sweat_smile:
31. bře 2014 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně je to zvláštní. Aspoň pro mě. Dva roky chodím ,,tajně" pozorovat jiná fora kde se snažili a pak rodili a teď se konečně můžu přidat. Sorry že sem to napsala, ale já sem musela. :wink: A já si du dát kontry. čaj snad mi bude chutnat. :slight_smile: Jo a existujou i nějaký bylinky, nebo vitamíny pro chlapa? Nevíte o něčem? :sunglasses:
31. bře 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ja zatim budu pozorovat a treba v kvetnu se budu tske chlubit, jsem 3tydny po revizi ve 14tt :wink:
31. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dala 1. kontry. čaj a je dobrej... přestal mě bolet i zub :slight_smile:
31. bře 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@summer18 hihi, tak to je zazracny caj! Holky, tak ja nevim... Neni prece normalni ze clovek jen tak rano zvraci - treti den po sobe... Ale zas ze bych uz po tydnu od oplodneni mela nevolnosti to se mi taky nezda. Test je negativni. To telo mi dava pekne hadanky...
31. bře 2014 ve 20:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kecka28 a nemůžeš bejt třeba nemocná? Nebo nějaká alergie?
31. bře 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám namixovaný kontryhel s maliníkem. není špatný. obecně mám ráda bylinky ;)

Kecko, na test je určo ještě brzy, ale kdo ví? že bys skórovala? ;)
31. bře 2014 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ráda bych se přidala, začali jsme se snažit trošku sice už v únoru první měsíc, ale nakonec to necháme až na duben nebo květen...:slight_smile: Budeme mít teď na konci dubna svatbu, tak jsme si řekli, že bude lepší počkat až na tu svatbu (aby mi třreba nebylo špatně, kdyby se zadařilo už teď v březnu nebo v únoru.) :slight_smile:
31. bře 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, které už máte aspoň jedno mímo. Kdy se začnou projevovat klasické těhot. příznaky. Hned jak se vajíčko oplodní? Nebo až se začne vyvíjet? Jo a ještě jak se počítá ta ovulace? Je to den kdy začíná MS, nebo kdy končí? A popř. když se zadaří a já bych našla // na Těh. testu, mám zajít hned na gyndu, nebo k obvodní? Jo a kdy se bere krev a kolikrát? Z toho mám největší hrůzu!! To sou otázky co?! :D
1. dub 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, snažíme se druhý měsíc, ted mám po MS, tak snad to klapne napodruhé. Piju kontryhel a nosifol na PCO. Tak uvidíme.
1. dub 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@serenna30 Ahojky, jen pro osvětu začínám a vůbec netuším co je to PCO? povíš mi to? :slight_smile:
2. dub 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy , snažíííme se ovulaci sme prosnažily a ted čekáme co bude další ms má být 14,4 tak uvidíme ale mám už vsugerovaný všechny nevolnosti :slight_smile:))))) tp bych měla mít na 24,12 tak kéééééž by :slight_smile:)))
2. dub 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 jde o polycistické vaječníky. Máme hodně vajíček ale nedozrávají. Akné, padání vlasů, chloupky na obličeji, obezita....Tyhle vedlejší příznaky má jenom někdo. Já jsem jak lunt, ale třeba vlasy mi celkem padaj a i akné se zhoršuje .-/
2. dub 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@serenna30 aha, tak doufám, že se to brzo vylečí.pokud to jde a samosebou držím palečky při snažení :slight_smile:
2. dub 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podle výpočtu by mi měla začít dnes ovulka, tak uvidíme :slight_smile: Co vy jak na tom jste? Nějak to tu vázne :/
4. dub 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Jojo, jednou se to rozjede a potom je na pár dnů ticho jako po pěšině :slight_smile: tak snad se zadaří a podaří :slight_smile: já mám ještě jedno platíčko na dobrání a potom se začneme snažit i my :slight_smile:
4. dub 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy ani nevím, jestli chci aby se povedlo hned první měsíc. Nechci aby se mimís narodil v prosinci :D Tak jsem na to taky zvědavá a k mojí ,,smůle" se zadaří :D
4. dub 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek