• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
Ahoj holky, tak jak jste na tom? Co dovolená, ještě si užíváte nebo pracujete? A co snaženíčko? @summer18 @spygy @zuzajda20
11. srp 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova Tak já dneska přišla z práce o dosti dříve... včera mě bodla včela a já mám nohu jak bambuli, takže ležim a nohu hore :D Jinak 23. odlétáme do španělska... už se těšíme a pokud tot am nedostanu,asi se tam budem i trochu snažit :slight_smile:
11. srp 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova Ahojky, tak tetička odjela už před pár dny a dnes jsem 9 DC, tak uvidíme, ovu si měřit nebudu, nechám to náhodě a už jí stejně poznám, tak je to jedno :slight_smile:
11. srp 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Zááávidíím :slight_smile: tu dovču, ne to bodnutí včelou :grinning: my jsme si plánovali super dovču - hory pak moře...nic z toho nebylo, pač dneska mi konečně MUDr. potvrdila mimi :slight_smile: ještě MS nedorazila jo? Tak třeba ani nedorazí :wink: nebo si dovezete Španělátko :slight_smile:
11. srp 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy Taky jsem neměřila pač jsem jí poznala, ono to je asi i lepší se na to neupínat...že člověk musí, když má ovu...
11. srp 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciejancarova jéé tak gratluju :slight_smile: At vám to vydrží :slight_smile:
11. srp 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Doufáme, že u nás mimi zůstane :slight_smile: už se můžete snažit nebo ještě čekáte?
11. srp 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova čekám na ms... stále nedorazila :/
11. srp 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 to už je doba :frowning2: tak snad dorazí ještě před dovčou ať si jí můžete jak se patří užít :grinning:
11. srp 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciejancarova No tak to je krásná zprávička, moc gratuluji :slight_smile: Já vlastně ani nevím, jsem 15 DC a vůbec netuším, jestli ovu byla nebo ne. Snažení jsme moc nedali, malá byla nemocná, tak spala s námi, takže asi nic, tak snad to vyjde příště :slight_smile:
@summer18 Zuzi a nezkoušela si třeba ten jeřáb ptačí? Je to na urovnání ms a já ji po něm dostala a už jsem jí měla dva cykly, tak se to i srovnává, což jsem ráda. Tak to budete mít super, si pěkně odpočinete, načerpáte síly a ono to určitě vyjde :slight_smile:
11. srp 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 a kde se to dá sehnat?? To je nějaká bylina jo??
11. srp 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 je to tinktura z bylin a koupila jsem ho u nás v obchodě, kde mají čaje a bylinky, stál kolem 100,- http://www.jsemfit.cz/produkt/140-21032-serafin--jerab-ptaci--tinktura-z-pupenu-rostlin-50-ml.aspx
11. srp 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 díky, pokusim se ho sehnat :slight_smile:
11. srp 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Myslím, že určitě seženeš, já myslela, že to u nás ani nebude a nakonec jsem to koupila hned v prvním obchodě. A jinak přeji vše nej k svátku :slight_smile:
11. srp 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 děkuju, tobě taky :D A v jakých obchodech? Drogerka? Nebo asi spíš přes ty byliny co?
A vyvolá mi to MS?
12. srp 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 děkuji :slight_smile: Je to v obchodě s čaji a bylinkami. Jako MS to podle mě přímo nevyvolává, ale srovnává, já ms neměla a když jsem si to vzala, tak mi přišla, ale mohla to být i náhoda, že se najednou objevila, ale beru to pořád a ms se dostavuje
12. srp 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi ms je zde...
13. srp 2014 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahhojky holky, je tu něco nového? Nějaká nová těhulka nebo někdo, kdo bude v nejbližší době testovat?
17. srp 2014 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zensky, tak dnes // :slight_smile:
18. srp 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak moc gratuluju!!! Držím palečky, ať je vše ok :slight_smile:

@spygy
@zuzajda20
@luciejancarova Ahojky holky, tak jsem přijela z dovči. Bylo to tam super. Kdyýž jsme tam dorazili, domluvili jsem se s miláčkem, že to tam budem ,,pouštět"na ostro a doma si zase dáme pozor.... uvidíme jestli jsme si přivezli suvenýr... každopádně dneska a včera mě chvilkama bolel podbřišek a dneska se mi chce šíleně spát, ale na nějaký přiznaky je to asi velice brzo... (vrátili jsme se v sobotu) dneska jsem 18DC tak uvidíme.... a co vy?
1. zář 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak snad dopadnete jak my :grinning: my to zjistili po dovce :grinning:
1. zář 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Tak tfuj tfuj, budu držet palečky, třeba se zadařilo :slight_smile: já jsem dnes dostala výsledky ze screeningu - vše v pořádku, ještě v pátek ultrazvuk, nemůžu se dočkat až prďolku zase uvidím :slight_smile:
1. zář 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak to držím palečky, aby jste si dovezli suvenýr :slight_smile: Já ani nevím, jsem si zakázala to tento cyklus řešit, tak ani nevím, který DC jsem. Piju jenom kontryhel a beru inofolic a uvidíme, snažím se to teď neřešit, třeba to bude lepší :slight_smile:
1. zář 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no obávám se, že ne! Myslím, si, že teď si na mimi počkáme! :/ Když to předtím šlo tak rychle... raději budu doufat v neúspěch.. ať je zklamání menší :/
2. zář 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Neboj, určitě to vyjde brzo, ale je to asi lepší, já si teď myslela, že to možná vyšlo a nic, tak mě to mrzelo a asi bude opravdu lepší na to vůbec nemyslet a pak člověk není z toho smutný :slight_smile:
2. zář 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 to jo, ale stějně ve mě převládá, co kdyby?!!
2. zář 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 to i ve mě, toho se prostě asi nejde zbavit :slight_smile:
2. zář 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Tak já nevím, dneska jsem 25DC a pořád cejtim podbřišek, ale jinak vůbec nic, přemýšlím, jestli to má cenu testnout... Obávám se, že další týden to asi nevydržím :/ Ale minule, když jsem čekala bobíše, tak to bylo jinak takže se bojím, že si to jen namlouvám :/ A když by se mi ukázáal neg. test, tak bych se aspoň uklidnila... a čekala na ms..
Co myslíš?
7. zář 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si testík udělala, a nic... takže sme si asi španělátko nepřivezli :/
9. zář 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Zuzi, ještě to tak být nemusí, dokud nemáš ms, tak přeci pořád může být šance, ne?
9. zář 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek