• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@zuzajda20 no obávám, se že už bych měla nějeké příznaky ne? Bolení prsou, zvýrazněnej nos... a pod. Nebo aspoň minule jsem to tak měla :/ A ms se má dostavit v pátek.
10. zář 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Tak jak tu u vás vypadá? Už jsi byla u dr.?
10. zář 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ahoj, naposled 2.9. a to mi nic moc neřekl. Jinak jsem na nemocenské, mám hodně nízký tlak a celý den se mi motá hlava. A v práci jsem celé dny stála, tak to nebylo dobré. Jinak 30.9. jdu znovu k doktorovi a to bych měla mít už i 1. poradnu a dostat průkazku. Tak doufám, že bude vše v pořádku. Jinak dost mě bolí prsa, už jsem přibrala kilo a 10 cm přes břicho :-/ jsem děsně nafouklá. Jinak injekce zvládám bez problémů, naučila jsem se ledovat callippem :grinning: A jakpak se tobě daří?
10. zář 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel No už jsem přešla šestinedělko po revizi, a jeli jsem na dovču, tam sme si řekli, že by jsme to mohli už zase zkusit, ale vypadá to že bez výsledně... v pátek bych měla být 28DC a že by byli příznaky těhu, to ne... i testík byl negat. Takže trochu zklamaně.. navíc jsem se včera dověděla, že moje nadřízená je v 6. týdnu, má kamarádka už v 8tt a známá kolem 10tt takže je to na prd s psychykou (nevím, jestli mám dobře í/ýčka :D ) Ale jede se dál... je to teprve první měsíc po revizi, nemůžu čekat zázraky. :slight_smile:
10. zář 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 vsak ono se urcite brzy povede :wink: na testik je stejne jeste brzy, tak co ty vis :wink: ja zadne priznaky nevnimala a najednou to bylo :slight_smile: jinak zrovna nedavno jsem cetla,ze tehotenstvi je jak vir. Siri se vsude po okoli. Tak at na tebe koukaji ten bacil prsknout :slight_smile:
10. zář 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Zatím to ne mě asi nikdo neprsk... no, člověk musí myslet pozitivně... aspoň další kolo snažení :sweat_smile: :slight_smile: a to mě přeci bavííí :slight_smile: :D
10. zář 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 to je skvělý přístup :slight_smile: však to je příjemné období :slight_smile:
10. zář 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel no jéjé!! :D
10. zář 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 klidně nemusíš mít žádné příznaky, já u malé neměla vůbec nic, kdybych to nevěděla od dr., tak bych to snad zjistila, až bych měla břicho :slight_smile: Takže ještě pořád šance je :slight_smile:
10. zář 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no uvidíme, víkend to rozlouskne... pokud to přes něj nedostanu, v pondělí testnu znova.. to bych měla být 31DC.. ale tím, jak jsem ,,hnusná" to spíš typuju na tu mrchu!! :/

a co ty @spygy stále nic??
10. zář 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ahojky, nene, já stále nic :frowning2: teď o víkendu čekám ovulku, tak snad se tento měsíc zadaří, abych měla krásný dárek pro babičky k Vánocům :grinning:
10. zář 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy :slight_smile: Budu na tebe myslet!! :D
10. zář 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 děkuju :wink: a ty jsi na tom jak?
10. zář 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy zítra by měla asi dojít ms. :/ Pak už jdem na snažení ofiko :D Tenhle měsíc, jsme si měli dávát pozor, ale nějak jsme to porušili :D :D
11. zář 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 Ahoj Zuzi, tak jak ms? Myslím na tebe, jestli to nevyšlo a držím palce :slight_smile:
18. zář 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 včera jsem udělala další testík...a zase negat. a ms opět nikde, už jsemz toho fakt na nervy :/ Ve středu asi zajedu na gyndu, jestli mi píchne vyvolávyčku. Zítra se naložím do vany a dám si vínko... tak uvidíme :/ A co ty?
18. zář 2014 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Já nic, teď se snažím na to nějak nemyslet, tak ani nepočítám DC a ms by měla dorazit někdy příští týden, tak uvidím, ale už mě začíná bolet břicho, tak soudím, že brzo dojde
18. zář 2014 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 já to minule taky tak řešila... jen jsem počítala ty dny...abych byla v obraze a dlabala jsem kys. listovou a přes ms pila kontryhel... A povedlo se na podruhé.. Teď se obávám, že bude trvat déle. :/ Když už víme, že to jde :(
19. zář 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 neboj nebude, jednou to šlo, tak to půjde určitě i znovu. U mě to dneska vypadá na ms, tak doufám, že dorazí v pohodě a bude konečně normální, abych věděla, že to všechno k něčemu bylo :slight_smile:
19. zář 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20
@spygy
Tak jak holky, co je nového?? Já si na womenzone založila kalendář, abych věděla co a kdy :D Tak jsem na to zvědavá!!! Jinak čekám asi ovulku příští týden. Co vy?
29. zář 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Zuzi, já si taky založila kalendář, ať mám přehled, ale mám největší chuť nebrat vůbec nic a nic nesledovat, alespoň jeden měsíc a pak zase znovu začít, tak uvidím, jestli to dodržím nebo ne :slight_smile: Ale ovulku bych asi měla mít taky příští týden, v so skončila ms, tak to tak tipuji :slight_smile:
29. zář 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to jsme na tom podobně, mě skončila v pátek :/ uvidím tenhle měsíc a pak to udělám asi podobně. Možná se pokusim najít nějaký koníček, ale nic moc mě nenapdá :/ Tím že dělám v práci krátký, dlouhý týden a doma jsem v půl desátý večer, tak nemám chut pak ještě někde trajdat po kurzech, nebo tanečkách!! :D Tak nevím no :slight_smile:
29. zář 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Já jsem si říkala, že se asi zaměřím na sport a že zhubnu a pak budu mít pěkné bříško, to je dobrá potivace, ne? ale z mojí pevnou vůli, se mi to asi nepodaří :slight_smile: Tak musím vymyslet něco jiného :slight_smile: No já už totiž nevím, beru toho plno a stejně mi příjde ta má ms divná a slabá, tak to nechám tak a bude a až nastane ten čas, tak to příjde :slight_smile:
29. zář 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 já dlabu a korát listovkou... sport?? To je pro mě sprostý slovo :D Já spíš bojuju s nočním žraním, vždycky, když příjdu z práce, ještě si něco dobrýho dám. Dneska to jsou korbáče :D Zhubnout bych chtěla, ale nějak mi to nejde, nebo spíš, nemám trpělivost!! :/ ale někdo mi řekl velké moudro ,,Chceš-li býtí štíhlá v pase, kruť se denně na ocase!!" Něco na tom bude :D : D
29. zář 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ahojky, tak mě se teda oproti minulým měsícům trošičku posunula pozitivní testík jsem měla dva dny a snaženíčko bylo jako blázen, každopádně (už můžu říci včera :slight_smile:) měla dorazit MS a zatím nic, ale to já mám pokaždé zpoždění jednoho dne, takže čekám dnes příjezd tetky, jen doufám, že nebude tak bolestivá jako minulý měsíc :frowning2:
30. zář 2014 v 01:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy budu doufat, že ti dorazí až za 9 měsíců :D
30. zář 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 kéž by :slight_smile: no uvidéme, ještě nedorazila, tento měsíc si dává nějak na čas :unamused:
30. zář 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy ono to může být i tím počasím :/ Vždycky, jak se mění zima a teplo, tak se mi to ,,pokurvánkuje" :/ Ale tobě držím pěsti, ať to tak není :slight_smile: ;)
30. zář 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 To si na tom s tím sportem jako já, ale co jiného vymyslet, abych se tím zabavila a přestala na toho prcka myslet? Nic jiného mě nenapadlo, než zhubnout, ale třeba se budu řídit tím heslem a zhubnu a ještě se dočkám prcka :slight_smile:
@spygy Tak to držím palce, ať nedorazí :slight_smile:
30. zář 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 tak budem sportovat spolu :D Asi zkusím 30ti denní výzvu, co ty na to??
30. zář 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek