• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@summer18 Dobrý nápad a kde to najdu? :slight_smile:
30. zář 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20
@summer18 Tak holkyy, hlásím dnes 1 DC :frowning2: ach jo, tentoo měsíc mě to nějak moc vzalo :frowning2:
2. říj 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy Tak to je mi líto, ale neboj, určitě to brzo vyjde, nám všem tady a pak si budeme psát o těhu nevolnostech. Mě to taky minulý cyklus vzalo, jsem si tak nějak vnitřně myslela, že to vyšlo a pak nic, tak už si raději nic nemyslím a snad mě to pak tak nevezme
2. říj 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no, právě, že já jsem si taky myslela, že to tentokrát už vyjde :frowning2: njn, nedá se s tím nic dělat, jedem dál... a v jaké fázi teď jsi?
2. říj 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy Víš, že ani nevím, skončila mi minulý týden ms a nechci to teď vůbec počítat a hlídat. Ovulku bych řekla, že bych mohla mít někdy příští týden. Už na to dlabu, se tím jenom stresuji, dobírám posledních pár inofolicu a kapky gynex a tím končím a už nebudu brát nic. A ty něco bereš?
2. říj 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy jééé tak to je mi taky líto :/
2. říj 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 nene, neberu nic, nechávám to náhodě, ze začátku jsem brala lisovku, ale tu jsem používala jak jsem si zrovna vzpomněla, takže pak jsem se na to vyprdla úplně
2. říj 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy taky se na to chci právě vybodnout, tak si to pořád hlídám a myslím na to a tak to chce změnu a začínám s @summer18 cvičit s Jill, nechceš se přidat?
2. říj 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ale jo, to je dobrej nápad, ale ještě musím počkat 14 dní, potom můžu začít cvičit, měla jsem ted zákaz cvičení na 3 měsíce, tak to mám do 21., tak ještě musím počkat pár dní
2. říj 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy Tak s k nám potom přidáš, ikdyž já to hned dneska ošidila a necvičila, ale zítra se na to vrhnu :slight_smile:
2. říj 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 já začínám dneska.. už mám vše změřeno, horší je váha... já jí nemám doma, takže se budu jen měřit :D Po 9h se asi do toho vrhnu :slight_smile:
3. říj 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak jak si dopadla? Já se chystám až večer, až dám malou spát. U mě váha 82 kg :( což je teda dost a ještě se musím změřit
3. říj 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky jsme natom stejně my se snažíme od dubna a pořád nic,,sjíždí na netu různe rady a taky kočárky,vím jak vám je
3. říj 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzibuzi Ahojky, vítám tě mezi námi, a nechceš se s námi přidat na cvičení? Ať příjdeme na jiné myšlenky? Já se dneska chystám začít a chci zhubnout, alespoň pak budeme mít krásné bříška :slight_smile:
3. říj 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 tak já cvičila kolem 11h mazec!! Musim si koupit novou sportovní podprdu... to skákání je na prsa šílený :D jinak ok. Akorát mluví anglicky a tím, že umím akorát yes, no, ok :D tak mi to, co říká dost jde těžko pochopit :D uvidíme zítra... pro jistotu, jsem si mázla nohy kefrovou mastí... pomáhá mi na bolení nohou :slight_smile:
3. říj 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Teda tak to jsem na to zvědavá, jak to zvládnu. Jsem si na tom womenzone začala značit i míry, když tu bazalku nakonec neměřím, abych pak měla přehled a viděla rozdíl, snad nějaký bude :slight_smile:
3. říj 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 já si udělala tabulku v excelu... snad ji vypním celou :slight_smile:
3. říj 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Aha, to mě nenapadlo, ale na tom womenzone to taky není špatné a můžeš si to dát i do grafu a vidíš rozdíl, teď to jenom všechno vyplnit :slight_smile:
3. říj 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 A jenom k té Jill, dala našla jsem si ten první level a chápu to dobře, že se to cvičí pořád dokola 30 dní a pak jdeš na další level? děkuji :slight_smile:
3. říj 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to jo, to jsem taky pochopila, ale jde tam o to, že můžeš něco cvičit špatně a třerba si i ublížit... takže si musim pořídit větší zrcadlo a koukat na sebe a na ni... jinak nevim no :/
3. říj 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 aha, tak to mě nenapadlo, no já odcvičila jenom 15 min, déle jsem nevydržela, no jo, chybí mi kondice, ale příště už to bude určitě lepší :slight_smile:
3. říj 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 teda dneska jsem vyřízená... čekala jsem, že me budou bolet nohy, ale víc mě bolej ruce.. mám chuť si dát do čaje brčko.. ten hrnek prostě nezvednu :/
4. říj 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak já jsem v pohodě, ale je fakt, že jsem to asi pěkně ošidila, se musím polepšit a cvičit pořádně :slight_smile: Tak dneska odpočívej, co druhý den cvičit by mohlo stačit, ne? :slight_smile:
4. říj 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 tak jak jde cvičení? a hlavně snažení??
@spygy co ty?
Holky jak dlouho se vlastně snažíte?
9. říj 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Zuzi, upřímně? Dost blbě, jak jsem začala, tak jsem zase skončila, teď mi malá marodí, tak na to není ani nálada ani chuť, venku nádherně a má horečky, tak sedíme doma a válíme se v posteli, ale chci zase začít, jenom co se to trošku urovná, tak se hned vrhnu. No a snažení? nějaké proběhlo, ale vzhledem k tomu, že vůbec netuším kdy mám ovulku, tak nevím, jestli to bude k něčemu :slight_smile: Ale tak ještě do ms daleko, tak třeba ještě nějaké úspěšné snažení proběhne :slight_smile: A co ty? Jak to jde?
9. říj 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no já takyne cvičím... ale je to k vůli práci... už máme v práci frmol vůči Vánocům a tak jsem ráda, když se doma natáhnu... musim asi vymyslet něco jiného :/
9. říj 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 No já doufám,že se k tomu vrátím, jsem hrozná, podívám se do zrcadla a nadávám si jak vypadám, ale že bych pro to něco udělala? K tomu mám problém se dokopat :( Máš nějaký jiný nápad jak přijít na jiné myšlenky?
9. říj 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No napadlo mě, nějaká brigáda domů :D Jinak nevim.... jsem v tom až po uši. Příjde mi, že všichni kolem mě jsou těhotný, nebo už maj doma malýho broučka a já už začínám mít depky... je to hrozně dlouhý, ten měsíc čekat, jestli jo, nebo ne.
Teď mě druhej den obačas pobolí podbřišek, ale jinak nic jo a podle kalendáře na womenzone jsem 19 DC a podle toho jsem měla v pondělí ovulku a na pondělí mi tam vyjde ta Jonášovka... ale nepřipadalo mi to tak. Možná, že příští měsíc zkusím ty ovulační testíky, jen abych věděla, jestli nějaká je :slight_smile:
9. říj 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 co co já? Já jsem ve stádiu čekání snad na ovulku a jinak snažíme se od května :unamused:
9. říj 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek