• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@summer18 No já se rozhodla změnit život, včera jsem si nakoupila nové hadříky a chystám se nechat ostříhat, alespoň nějaká změna, poslední dobou sebe nějak zanedbávám, tak se na sebe znovu zaměřím :slight_smile: Tak jsem na ten kalendář taky koukla a jsem podle toho 17 DC a měla by být ovulka, ale příjde mi, že je to blbost, nic necítím, tak nevím, ale dlabu na to, jednou to určitě vyjde. Tak mě to nebaví pořád na něco čekat. Nejdříve na ms, pak na ovulku a pak zase na ms a pořád dokola :(
11. říj 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy takže stejně jako já... já asi ovulku prošvihla... tím, že jsem 12h v práci, a jsem utahaná jak pes, nemám na nějaký tulení čas, nebo spíš chuť a myslim, že včera byla... nevim jestli se to dá ještě zachránit :slight_smile:
Měla jsem včera pěknou depku :/
11. říj 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Tak já si myslím, že zachránit by se to ještě dalo :wink: já bych dneska do toho tulení šla, co ty víš, třeba se to povede :slight_smile:
11. říj 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy jenže to by muselo nějaký tulení bejt... naposledy bylo ve středu. To je už dlouho :/ Nechci chodit do postele jen s tím, že chci mimi.. ale asi už nad tím tak uvažuju a to mě štve :/
12. říj 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 musíš chodit do postele s tím, že se chceš vyspinkat :wink: ne fakt, pro mě je to taky těžký, člověk si myslí, že se zadaří hned a ono prd, půl roku skoro už se snažíme a stále nemám ty (( na které tak netrpělivě čekám. Už si i říkám, že je někde něco špatně a nevím kde. V září jsem tomu dávala největší naděje a opět nic :frowning2: já už taky nevím, člověk se snaží a nejde, nesnaží se a nejde to, tak já už nevím co dělat jinýho :unamused:
13. říj 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy taky mi to příjde na nic... a některý si jednou štrejchnou a je to :D No uvidíme, třeba pod stromečkem se nějaký čap objeví... teda spíš do Vánoc :D
13. říj 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak graf vypada zatim dobre. Uvidime jak to dopadne :slight_smile:
13. říj 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 jojo, taky bych byla moc ráda, kdyby mi byl pod stromečkem darován malinký Ježíšek :grinning: tak uvidíme, ještě na to mám 2 měsíce, ale to uteče jako voda :confounded:
@teenyel tak jen tak dál, jen aby vypadal co nejlépe :wink:
13. říj 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spygy moc dekuji :slight_smile: snad se tobe se podari jezisek :slight_smile: to by byl krasny darecek pod stromeckem :slight_smile:
13. říj 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel držím palečky..

@spygy :slight_smile:

Kukám, že už jsme tu zbyly jen mi tři snažívé dívenky.... :/
13. říj 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 tak se nam snad musi brzy povest...a nejen to, ale dospet k uspesnemu konci...
13. říj 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 j, už to tak vypadá :unamused:
13. říj 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem byla tu kamárdky, která čeká třeťátko a spatřila jsem ten odposlech na miminka... tak jsem si poslelachla mimi v bříšku, bylo to užasné. Když jsem šla domů, tbyla jsem z toho dost přepadla.... normálně ji závidim :/
Holky asi mě trochu pálej prsa.. ale bude to spíš psychikou... nic jiného necejtím :( jo a dneska jsem 24DC Takže v sobotu bych to tak nějak mohla dostat :/
14. říj 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Zuzi, neboj taky se dočkáš. Já mám těhotnou kámošku a kdykoliv s ní jsem, tak jí taky závidím a je mi to líto, ale jednou to bříško budeme mít taky :slight_smile: Tak to držím palečky, já ji čekám až příští týden, kéž by nedorazila :slight_smile:
14. říj 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 kéž by... :slight_smile: Já jí to přeju, ale stejně mě to hryže :slight_smile: :D
14. říj 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 To asi každou snažilku :slight_smile:
14. říj 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 asi jo...
holky? Co letos kupujete na Vánoce svejm polovičkám?
14. říj 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Já vůbec nevím, my si většinou kupujeme jenom takové drobnosti, jako oblečení, kosmetika apod. a pak si koupíme nějaký větší dárek domů. A co kupuješ ty?
14. říj 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 mě právě nic nenapadá. Asi si něco vybere on sám :slight_smile:
14. říj 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 to je asi nejlepší řešení, ale na to mi řekne, že nic nepotřebuje :(
15. říj 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jo jo to jsme už taky párkrát zaslechla... loni jsem mu koupila trenky Stix, streašně po nich toužil. Ale letos... o ničem nebásní :/
15. říj 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Tak trenky bych taky mohla koupit, zrovna včera večer jsem slyšela, že opět žádné nemá :slight_smile: (no jo, tento týden jsem zatím ještě neprala, tak to bude asi tím :slight_smile:
16. říj 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 v klidu já taky... ale ty Stixáče jsou fajn.. hrozně si je pochvaluje... ale jeden kus 350,-
16. říj 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 To není tak hrozné, jako dárek by to šlo, ale teď potřebuje nějaké do práce na dílnu a tam bych jich byla škoda :slight_smile:
16. říj 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 tak dnes jsem podle kalendáře 27DC, má cenu testnout, když zítra mrcha nedorazí? Jo a minule jsem to dostala kolem 35DC
17. říj 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Já bych ještě vydržela, já čekám ms příští čtvrtek a pro jistotu nemám doma ani jeden test, ať mě to neláká :slight_smile:
18. říj 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 já si ho ráno udělala... páč jedem večer do hospůdky, tak jestli si mám dát donosu.... a můžu :/
18. říj 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ale ještě tam nemusí být nic vidět :slight_smile: Ale určitě mu neublížíš, ikdyž tam prcek bude. Já dneska začala špinit, tak ms dorazí asi dříve :(
18. říj 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 třeba je to uhnizďování :slight_smile: ;) U mě to asi nevyšlo... rozhodně si těhotně nepřipadám :/
19. říj 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 to by bylo sice krásné, ale tomu moc nevěřím, nebylo to jenom špinění, ale i krev, tak jsem si myslela, že dorazila ms, ale dneska vůbec nic, jenom mě teď navečer začalo bolet břicho, tak si myslím, že dorazí a jenom mám opět rozházený cyklus :( Včera jsem si objednala nějaké čaje na srovnání, co mi tady poradila jedna paní, tak snad zaberou a už se mi to srovná. Mě ani tak neštve, že nejsem těhu jako to, že mám tak debilní cykly :( Já si u prvního těhu nepřipadala ještě v 9 měsící, tak kdyby mi nerostlo břicho, tak o tom ani nevím :slight_smile: A kdy budeš testovat?
19. říj 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek