• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@zuzajda20 já už testovala... a nic :D Uvidíme.. pokud se nedostaví do soboty, tak to ještě zkusim... ale moc tomu šance nedávám. Já to mám asi taky rozházené. Uvidíme. Mínule jsem do dostala až 36DC... :confounded:
20. říj 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Zuzi, tak já jsem asi 1DC, pokud už mi ms nezačala v sobotu a nejsem 3DC, v tom se tak nějak ztrácím, protože jsem špinila i s krví, včera nic a dneska není nijak extra silná, tak se v tom nemůžu nějak vyznat, počkám ještě listopad a jdu na gyndu, ať mi na to něco dá, ať se to srovná. Třeba je ještě pořád brzo, ještě vydrž a budu držet pěsti, ať ti nedojde.
20. říj 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ke mě asi teta Irma taky přijede...dneska mě pobolívá podbřišek :/ Netušim od kdy to počítat... nedavno mi někdo řekl, že se do toho nepočítá špinění.. a já ho vždy počítala :D
21. říj 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Já právě taky vůbec nevím, já špinila i s krví, pak jeden den nic a teď ms, tak jsem buď 2DC a nebo 4DC, ale vůbec nevím :( Třeba nepříjde, a jenom se ti roztahuje děloha :slight_smile:
21. říj 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no podle toho,jak jsem hnusna,to tipuju na mrchu!!
21. říj 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak jak to vypadá? dorazila nebo ? u mě už vypadá že bude asi i končit, tak se můžeme začít znovu snažit a tak si říkám, že by to mohl být hezký dárek pod stromeček, ne? :slight_smile:
22. říj 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 já furt nic :/ Ale podle kalendáře by měla dorazit zítra..
23. říj 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 aha, tak to má ještě čas a test si ještě zkoušela? Nebo čekáš až pokud nedorazí?
23. říj 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekám.. pokud po víkendu nedorazí, testnu.. ale spíš si myslim, že dorazí :/
Včera jsme měli s miláčkem diskuzi a dohodli jsme se, že na jaře, nebo v létě by jsme na tři týdny letěli do Kanady :slight_smile: Ale že uvidíme jak na tom budu já :slight_smile: Takže ani nevím, jestli chci aby se zadařilo hned :D
23. říj 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ty?? @spygy stále nic :/
23. říj 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak pocitově mi je nějak divně, mám nějakou žravou nebo naopak divné chutě a přijde mi, že mám divný břicho, ale to už mám asi z toho blouznění vidiny :unamused: takže to spíš přikládám předmenstruačnímu syndromu :frowning2: dnes jsem si zkoušla dělat testík a byl negativní, i když je to teda brzy cca 8 DPO a test byl 24kovej, místo 10kovej, kterej je lepší a hlavně ten tes byl nějakej divnej, vůbec se nechtěl nasáknout, ale čárka byla jen jedna
23. říj 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy budu doufat, že to bylo fakt tím testíkem :slight_smile:
23. říj 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 no uvidíme za pár dní :wink: každopádně mě dnes moc nepotěšila tchýně :unamused: přeje mi k zítřejším narozkám a jako dodatek napíše, že být mnou, tak ať na miminko nespěchám :angry: to je teda povzbuzující :cry:
23. říj 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy to chápu... u mě zase mrzí, že za celou dobu, co tu jsme se mě nezeptala, jestli ho neplanujem... vůbec žádnej zájem, na jednu stranu je to super, ale na druhou.... a moje mamča je zase opak... kdykoliv volám, první její věta... a co to miminko??
Přemýšlím, že pokud se zítra ms nedostaví, možná zkusím testík to budu 34DC ale minule jsem to dostala přesně na 34dc.. tak vidíme :slight_smile:
23. říj 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 máš nějaké delší cykly :unamused: mohli by být kratší, že? A nejlépe, kdyby žádné už nebyly (nebyla potřeba)
23. říj 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy to jo taky si řikám... možná by bylo fsjn, kdyby už nedorazila... ale čím víc je pokročilej večer, tím více se mi ozývá podbřišek... takže asi zítra přijede Irma :/
23. říj 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 nesmí !!!
23. říj 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy asi jo :/
24. říj 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy @zuzajda20
Ahojyk holčiny, máme v práci šílenej frmol... jsem ráda, když dorazim domu a osprchuju se. Takže to teď tady budu flákat :/ Tak na mě trošku myslete... já budu myslet na vás :-*
25. říj 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 Neboj Zuzi budeme na tebe myslet a snad se to brzo uklidní a příjdeš zase za námi :slight_smile: A co mrcha? Dorazila?
25. říj 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. říj 2014 v 07:49 • nellyverca
@zuzajda20
@spygy
tak co je nového? Čekala, jsem, že bud dočítat několi stránek a ono nic :/ Jak se vám daří??
2. lis 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak v současně době marodím s antibiotiky - angína :wink: ale už je to dobrý :slight_smile: antibiotika zabrali rychle. No a jinak už mám dnes 4. den zpoždění, ale to bude asi tou nemocí, tak uvidíme, kdy mrška dorazí, ale už druhý den mám bolestivá a citlivá prsa a to je u mě novinka, tak uvidíme, co se z toho nakonec vyvrbí.
2. lis 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo bych ti přálá mimi, ale bojím se vůči těm antib. aby to nebylo špatně :/ nechci tě strašit!
2. lis 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Ahoj Zuzi, tak u nás nového nic, teď někdy bych mohla mít ovulku, ale nevím, testy nedělám a zkoušela jsem měřit teplotu a neměřím jí ráno ve stejnou dobu, mám tam cca půl hodinky rozdíl a pořád je 36,5, tak je mi divné, že je denně stejná, tak tomu taky moc nerozumím :slight_smile: A co ty?
3. lis 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy Držím palečky, ať to není antibiotiky, ale ať tam jsou dvě čárečky :slight_smile:
3. lis 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 No mě ms nedorazila :slight_smile: 11.11. jdu na 1. kontrolu :D
3. lis 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 mě taky MS nedorazila a ani už nedorazí :grinning: včera objeveny // a na 1. kontrolu jdu 19.11. :grinning:
3. lis 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18
@spygy holky, tak to jsou krásné zprávičky, tak už jsem tady zůstala sama :( tak na mě poplivejte těhu bacilky, ať se brzo přidám a vám moc gratuluji :slight_smile:
3. lis 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 keeeeejch keeeejch tfuj, tfuj :grinning:
3. lis 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek