• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@spygy tak snad na mě přeskočily, nebo ze mě za chvíli nebude snažilka ale zoufalka :slight_smile:
3. lis 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 he he he hepčíííííííííí.... ještě ti můžu poslat můj kapesník :D :D
3. lis 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 he he hepčííííííí !!!
Snad se připojíš... strašně bych ti to přála!!
5. lis 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 děkuji za kapesníček, už ho mám schovaný :slight_smile: No já doufám, že tady nebudu trčet dlouho sama, když už jste mě všechny opustily :(
5. lis 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Neboj, já tu s tebou budu... :slight_smile: a nebo tě hodím k nám do soukromé skupinky těhulek, ale nechci tě tím nějak nervovat :(
5. lis 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Zuzi, ty jsi hodná, co tady se mnou se zoufalkou :slight_smile: ty si teď užívej těhulkování a já se k vám snad brzo přidám :slight_smile:
5. lis 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 já si to ještě neužívám, ještě to není potvrzené! Ty si užij snažení.. my co jsme se to dověděli, tak si moc neužíváme :/ Nějak na to nemám chuť :sweat_smile:
5. lis 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 to věřím, já to u prvního měla stejné. Nejdříve jsem měla strach a pak mě přešla i chuť :slight_smile:
5. lis 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele možná tě to trochu povzbudí: Moje kamarádka mi dneska plakala na rameni. Netvořejí se jí vajíčka a jediné co má, tak dvě zamražené (přišli na to asi před rokem, tak jí je odebrali)... takže pokud to vyjde, bude to super... ale šance je tak 20-30% že se správně rozmrazej a hlavně udržej... na přirozené početí to nevypadá vůbec.
Buď ráda, že máš doma aspoň jednoho trpaslíka. :slight_smile:
5. lis 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak to víš, že jsem za to moc ráda, to si taky říkám, že jednoho miláčka mám, někdo nemá ani to, ale i tak bych chtěla to druhé, ale prostě s tím nic neudělám, buď se nám podaří a nebo ne :slight_smile:
9. lis 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 Ahojky, tak co je u tebe nového? :slight_smile:
24. lis 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Ahoj Zuzi, vůbec nic :slight_smile: asi čekám na ovulaci, ale vůbec nevím, jestli je nebo ne, zkusila jsem to přestat řešit a zatím se mi to docela daří, tak snad mi to vydrží, ikdyž je to těžké na to nemyslet. A co vy? Jak se vám daří? Doufám, že si to užíváš a že je vše v pořádku.
24. lis 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Ano zatím je vše v pořádku, dneska jsem dostala už průkazku :slight_smile: Štve mě, že se ti nedaří :/ Možná zkus nějaký koníček, to prý pomáha. Tak ať se brzo zadaří :slight_smile:
24. lis 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 to by bylo dobré si něco najít, ale nic mě nenapadá :slight_smile:
24. lis 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Tak to je super, že už máš i průkazku, tak si to užívej, docela rychle to uteče :slight_smile:
24. lis 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 nevím co, co si pořídit psa :D
24. lis 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 taky zkoušíme od května a pořád nic, snažím se na to nemyslet, ale taky jsem z toho trochu nervozni... myslela jsem, že na vánoce už budeme 2 a půl a nic no...
24. lis 2014 ve 21:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olsett ono je to na nic, já si to taky plánovala, že bych do dubna mohla i porodit a zatím budu ráda, jestli budu vůbec těhu, ale už se snažím na to nějak nemyslet a neřešit to, prostě to asi ještě nemělo přijít, ikdyž je to těžké, ale co nadělám. A brala jsi předtím HA?
24. lis 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 toho jsme museli před 14 dny nechat utratit, byl nemocný a starý a týden na to nám přejelo auto kočku :( takže teď sice máme nové koťátko, ale pejska až na jaře, tak to musí ještě chvíli počkat
24. lis 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 aha... to je mi líto. :/
24. lis 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jj, deset let jsem brala Yadine.. Je mi 26 let tak jsem si myslela, že to bude pohodička a nic není tak ideální...
24. lis 2014 ve 22:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 no je to na nic, tak teď máme kočku zavřenou doma a ven asi hned tak nepůjde :slight_smile:
24. lis 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olsett No já brala HA v injekcích a rozhodilo mi to snad úplně vše, na poslední injekci jsem byla loni v květnu a ms se mi začala objevovat teprve nedávno :(
24. lis 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Je pravda, že mi HA taky pěkně rozhodila cyklus :/ měla jsem to vždy pravidelně před HA a po vysazení se cykly pěkně prodloužili :/
25. lis 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Já předtím brala klasické prášky a po vysazení úplně super, klapalo to stejně jak s práškama a za půl roku jsem byla těhu a teď prostě celé na nic :(
25. lis 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, snad vam nebude vadit,ze se k vam pridam. :slight_smile: Jsem tu nova a teprve se rozkoukavam. :slight_smile: S pritelem jsme se rozhodli pro miminko na zacatku roku a uz za tri mesice jsem koukala na pozitivni t.test. Bohuzel to nedopadlo... V 10tt zamlke tehu, revize, dva mesice zanet male panve, zakaz otehotneni. A ted jsme odhodlani se do toho opet pustit. Po celou dobu od revize ukazkove cykly,bazalni teplota... A jako naschval, ted kdyz jsme "pilne pracovali", uprostred cyklu spineni (coz jsem nikdy nemela :astonished:) , ovulacni testy pet dnu silne pozitivni. Vse je to nejake divne...
1. pro 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 tak co tak co?neco noveho? :slight_smile:
11. pro 2014 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel dneska jsem 27 DC a čekám na ms, většinou mívám cyklus 26 a už dva dny jsem lehce jenom tak na papír zašpinila a dneska zatím nic, ale myslím, že dorazí, předevčírem mě bolely neskutečně kříže a břicho, tak si myslím, že se chystá a jenom se zdržela. A jak se cítíš ty? Nějaké těhu nevolnosti?
11. pro 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 moc drzim palce at ta mrcha nedorazi! :slight_smile: a kdy chces testnout?? :slight_smile: me je jak kdy...chvili spatne, ale nezvracim, chvili lepe....a uz se tesim za tyden na kontrolu :slight_smile: to budu dle utz 8+5 a dle MS 9+1 :slight_smile:
11. pro 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel No asi až v pondělí, nemám doma pro jistotu ani test, aby mě to dříve nelákalo testovat, ale spíše si myslím, že dorazí. Teda toto letí, už bude 10 tt :slight_smile:
11. pro 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek