• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@zuzajda20 no....uz se tesim,az mine 13tt a snad polevi ten nejvetsi strach :slight_smile: a ja budu napjata...az do pondeli....pani, nechces koupit a testnout drive? :grinning: pokud uz MS meska, mela bys neco videt :slight_smile: kdy byla ovu?
11. pro 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel Myslím si, že ovu byla 27. nebo 28.11., ale ověřené to nemám, to si jenom myslím a oba ty dny jsme se snažili, tak uvidíme. No možná bych stihla skočit do lékárny zítra pokud se neobjeví ms, ještě uvidím, ale chtěla bych to vydržet, nechci být pak zbytečně zklamaná :( To uteče jako voda a za chvíli budeš rodit :slight_smile:
11. pro 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ty taky, drzim palce, ze to vyslo :slight_smile:
11. pro 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. pro 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 testni a dej vědět :-P netrpelive cekaaam :grinning:
11. pro 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak nic :( Už dorazila, ale takovou jí teda neznám, z ničeho nic mě začalo bolelo břicho a přišla v plné síle a tak zle mi dlouho nebylo, bolí mě břicho a všechno, takovou silnou jsem jí měla naposledy, než jsem otěhotněla, tak třeba se mi konečně vrátila zpátky, ale jsem teda totálně nepoužitelná :(
11. pro 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 tak snad je tak silna proto,ze bude na nejakou dobu posledni :slight_smile:
12. pro 2014 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel taky se tím tak uklidňuji, že doufám, že nehodlá už minimálně rok znovu přijít :slight_smile:
12. pro 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to teda :slight_smile: tak snad :slight_smile:
12. pro 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak mě 4dny mešká mrška a to je pravidelná na den ,na testu nic, jinak BT 37,3-37,5.Břicho jen popichává a mírný tlak. :confounded: tak ještě počkáme ,snad se dočkáme :slight_smile: držím Vám pěstičky :wink:
10. led 2015 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 ahojky, tak jak v novém roce?? Jak se daří?
@mikulilinka držím palečky :wink:
10. led 2015 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 Zuzi, tak u mě nic nového, ms měla den zpoždění, tak jsem si říkala, že by to mohlo vyjít a nakonec dorazila, tak pokračujeme ve snažení i v roce 2015. A co ty? Jak se daří?
@mikulilinka držím pěsti, ať nedorazí :slight_smile:
11. led 2015 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Ale jo docela to jde... blbě mi naštěstí není, už jsme pomalinku v půlce (no až za měsíc :grinning: ) jsem unavená, hádává, bolí mě furt hlava. Takže paráda!!
11. led 2015 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Teda toto letí, za chvíli už budeš mít prcka u sebe :slight_smile: A necháte si říct co to bude?
11. led 2015 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 No nevíme... kvůli tomu se hádáme :grinning: Já nechci a přítel chce... ale asi i zvědavost u mě bude mít přesilu. Příští týden by se to už mohlo vědět, tak se musíme dohodnout :grinning: No uvidíme :grinning:
12. led 2015 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ¨tak to je oříšek, my byli naštěstí zajedno, tak jsme tohle nemuseli řešit :slight_smile:
12. led 2015 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Ahojky, tak jak se máš?? Moc gratuluju k těhu :slight_smile: Tak povídej, jak ti je? :slight_smile:
3. čer 2015 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 Ahoj Zuzi,moc děkuji:slight_smile:mi není vubec nic,vubec si tehotne nepripadam:slight_smile:a co ty?uz se ti to krátí,mas vse nachystane?
3. čer 2015 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Tak to je dobře, taky jsem měla začátek suprovej, pak to bylo trochu horší, ale jinak Ok :slight_smile: No krátí se to pěkně, hrozně to utíká :slight_smile: Dneska jdu prát poslední věcičky a hlavně povlečení a pak si už dám jen lehárko!! :slight_smile: Pokud mi to bude dovoleno :slight_smile: Jsem zvědavá, jak to vše bude probíhat.
Už víte co to bude? Nebo aspoň jména? My stále nemáme jasno.. což už mě pomalinku nervuje :grinning:
3. čer 2015 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak to máš super a ted hlavně pořádně odpocivej,pak uz se moc nezastavis.my pohlavi nechceme vedet,tak to bude prekvapko a jmena budou problém,vubec netusim jake,my to snad budeme vybirat az na sale a vy asi taky co?a mate nějaké tipy?
3. čer 2015 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 no kluka pro kluka máme šimona a holka se pořád mění... chcilku je to Verča, pak Anežka, Andrejka.. atd :grinning: Takže asi to taky necháme až na sál :slight_smile:
3. čer 2015 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 jj to je nejlepší,tam uz neco musíš napsat,mi by se libila ta Verca:slight_smile:
3. čer 2015 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jo to mě taky, ale v kombinaci s příjmením to bude docela dlouhéé :frowning2:
3. čer 2015 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak to mas skoro vsechny,tak potom nejake kratke,ja mam první Nelu a ted budu vybirat asi taky nějaké krátké pro holku
3. čer 2015 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Nelinka se mi líbí,ale už jsou u nás ve vsi tři :unamused: Takže to nechci.. no jsem náročná! :grinning:
3. čer 2015 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 takk to je potom těžké,pak mě ještě napadá Nina,Ema,Nora,Sofie tu budeme mít asi ve výběru my:slight_smile:tak jsem zvedava jake nakonec vyberete:slight_smile:
3. čer 2015 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 a nebo Stela,tu ma kamoska a moc se mi libi,takove skoro nikdo nemá:slight_smile:
3. čer 2015 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Stelu jsem chtěla, ale u přítele mi neprošla :grinning: a pak se mi líbíla Alenka.. ale máme neteřinky, které k nám docela často jezdí a ty se jmenují Helenka a Lenka.. no mít do toho ještě Alenku, tak jsem jak v blázinci :frowning2: Emičku sem taky navrhovala, ale když jsem zjistila, že kamarádka je těhu a bude mít onu Emču, tak mě to taky přešlo. Dneska co jsme se bavili, tak se nám zalíbilo nové jméno Nikča! Je jich sice dost, ale tady ve vsi jsou to tak 15ti letý holky :slight_smile: Tak uvidíme :slight_smile:
3. čer 2015 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Niki mám neteř,tak to je taky hezké,ony jsou vsechny jména hezká,když se pěkně řeknou,jenom je těžké vybrat:(
3. čer 2015 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 přesně.. jsem nečekala, že to bude až tak těžký! :angry: :grinning:
3. čer 2015 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek