• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@summer18 právě proto, taky čekám, aby bylo jarňátko :slight_smile:
4. dub 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já stále čekám, kdy dorazí první ms po revizi, zítra je to pět týdnů a zatím nemám pocit, že by měla začít! Pak počkáme ještě do té další, protože mi v květnu konci smlouva a chtějí mi ji prodloužit, ale kdybych byla na neschopence tak nevím,no.Takže v květnu začneme, pokud teda ta mrška dorazí :slight_smile: Jinak piju kontryhel a beru femibion, zatím jen obden.
7. dub 2014 v 07:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lalida Tak snad se budem chlubit spolu!
7. dub 2014 v 07:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jednoho prcka už máme - bude jí rok a půl - a teď už se cítím i na další, takže jsme se do toho opřeli od tohoto měsíce. :slight_smile: Jinak všem přeju pohodové těhotenství. :slight_smile:
7. dub 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karra Ahoj, koukám máme podobný osud...jedno dítě ve stejném věku, také potrat minulý rok (já v 8tt, v červnu)..jak dlouho jste čekali na první dítě? Jo, a ještě ke všemu stejný věk! :slight_smile:
7. dub 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Ahoj, nam sa celkom rychlo podarilo prve, cca po 3 mesiacoch snazenia :slight_smile: To druhe tiez asi tak isto rychlo ako prve, bohuzial to dopadlo, ako to dopadlo, teraz sa uz snazime asi 2 mesiace, dufam, ze to zase nebude dlho trvat. Vy ste ako dlho cakali?
7. dub 2014 v 08:38  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karra Tak to šlo rychle! My jsme si docela počkali...4 roky! Napodruhé to vyšlo hned...myslím, že jsem potratila proto, protože tělo ještě nebylo připravené na dalěí těhu - kojila jsem, váha 48kg, vytlučená po porodu, unavená..abych byla upřímná, celkem jsem byla i ráda, jak to dopadlo, fakt jsem se na další těhu ještě necítila...
7. dub 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bych se k Vám ráda taky přidala. Možná jsem blázen, protože v srpnu mám svatbu, a místo abych si ji v klidu užila, tak už vymýšlím mimčo :slight_smile: Ale mám to podobně, jak kecka v práci náročné a nevím, jak dlouho to ještě zvládnu, tak by to pro mě byl příjemný způsob útěku. Prášek jsem dobrala v sobotu poslední, tak uvidíme jak rychle se zadaří...
7. dub 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ester34 ahojky, taky se chceme začít snažit v květnu, tak se nám to třeba podaří nastejno :slight_smile:

@kubikubi ahojky, tak to přeju, aby se tedy zadařilo co nejdříve :slight_smile:
7. dub 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů tady se to rozjelo :slight_smile:
8. dub 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 jj a doufám, že se to rozjede ještě více, nějak to tu pokulhává :frowning2: a člověk si nemá s kým hodit řeč
8. dub 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny potřebuji radu. je to teda takový divný, ale jak se zbavíte myšlenek na mimčo při ehmm tom. :slight_smile: Vždycky jsem byla v pohodě a poslední měsíc myslím na mimíse... je to děs. chci se toho ,,zbavit" ale nejde to.
Rada typu "nemysli na to" prostě nejde. Takže milé snažilky. otázka zní: jak při snažení nemylset na mímo? :angry: :sweat_smile:
8. dub 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 toť otázka :slight_smile: taky se toho bojím, za měsíc doberu prášky a bojím se přesně jako ty to tak máš, že na to budu myslet a tím pádem to prostě nepůjde. Opravdu miluju ty holky, co píšou, tak na to nemysli, ale ono to tak jednoduchý není, na to nemyslet :unamused: jediné, co b asi mohlo zabrat, tak začít přemýšlet o ničem jiným, třeba my teď řešíme plot a zahradu, tak se prostě na to upnout a nemyslet na mímo, jinak prostě nevím :unamused:
10. dub 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zatim cekam, zda se dostavi MS... Ted dodelavam Bc a jdu ns navazujici, mate nektera zkusenost se studiem ing a mimcem? Diky
10. dub 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy :D no myslet při tom na plot... nevim, nevim :D je pravda, že se snažim věnovat mému koníčku, ale i tak to moc nejde.. asi je to silnější, nejhorší je to večer, když jdu spát. Myslim na to jak to všechno bude a nejde mi zabrat!! Tohle mám tak 3x do týdne! Jo jo bude to ještě boj :slight_smile:
10. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 já taky kolikrát přemýšlím, dokonce mám už pár věciček doma, ale to jsem taky hodně dostala po sestře, která mi to vysloveně dala, že to nechce a ať si to vezmu nebo to prodá, tak to by byla škoda a vzala si to. Ale myslím na to rovněž, kor když jak říkáš, večer před usnutím, no, je to těžké, nevím taky, jak na to nemyslet :frowning2:
10. dub 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy já už mám po švagrový schovanej kočárek, vajíčko a spousta věcí po holčičce.. horší je že by se mi zamlouval klučina. Ale hlavně, že to bude zdravé! :slight_smile:
Abych na to myslela míň, tak si ani nepočítám ovulku, těma papírkama, a ani nemám nakoupený těh.testy a vitamíny žádný zatim taky nemám, jen občas piju kontr. čaj a zítra si koupím kys. listovou.
A nejhorší je, že si řikám, že ani echci aby to tenhle měsíc vyšlo, ale stejně to chci.. asi se v sobě nevyznnám! :D sem děsná... jaká já budu matka?! :D
10. dub 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 nejsi děsná! Tak já taky beru listovku, ale teď jsem to trochu zanedbávala a nebrala pravidelně, ale už budu muset. Tak my se začneme snažit opravdu opravdicky od května, ale musím se taky zbavit své velké neřesti a to je kouření :frowning2: je to hnusnej zlozvyk a musím se ho zbavit chtě nechtě už jen kvůli zdraví
10. dub 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy tak já nekouřim.. a sem asi jediná která vživotě neměla cigaretu v puse! :D Já mám zase trošku nadváhu... nebo spíš bříško by chtělo dolů.. takže zkusim se upnout na to! :slight_smile: nebo možná na výběr koberce do nového obýváku.
My jsme (teda já) vysadili docela neplánovaně. Chtěla jsem zajet do lékárny a můj drahý mi řekl, že už by bylo fajn je nekupovat, že to zkusíme. Tak jsem nikam nejela. Dobrala jsem zbytek platíčka a už jedu 14dní bez... je to divný ráno vstát a nic nezobat! :D na to jsem si ještě nezvykla :slight_smile:
10. dub 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laucha nemám, zatím ani s jedním :D :sweat_smile:
10. dub 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak to já beru večer, takže když si už brát nebudu, tak to zase tak hrozný nebude, ale tak když budeš brát tu listovku, tak to nahraď tím a nebude ti to připadat jiné :slight_smile: jinak závidím ti to nekouření, já se opravdu tý neřesti musím zbavit co nejdříve a potom budu spokojenej člověk :slight_smile: jinak já se svou váhou spokojená taky nejsem, nemám sice nadváhu, ale trápí mě boky :frowning2: ale ty už mám dlouho a asi s tím už nic nenadělám a nejsem zase typ člověka, kterej by pravidelně cvičil, vždy u něčeho zůstanu, to mi vydrží tak dva týdny a pak už mě to nějak nebaví, ale pokud plánuju mimí, tak to už nějak nehrotím
10. dub 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy někde jsem četla, že baby s širokýma bokama lépe rodí... tak nám to aspoň půjde :slight_smile: Já teď začla cvičit na gym. míči... je to docela fajn protahovačka. Horší je to s jídlem.. klidně si dám v 10 večer sůšu, nebo chleba se škvarkama (mňam!) a pak jen sedim a fňukm! :D
10. dub 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 jo, tak to znám :grinning: pořídila jsem si teď CD na cvičení s míčem, tak už jen koupit míč a můžu začít taky :slight_smile: a i kámoška mi říkala, že se mi bude lépe rodit, že mám široké boky, tak jsem na to zvědavá, jestli to na to bude mít vliv :slight_smile:
10. dub 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy já si většinou pustim nějaký písničky a do rytmu se nějak na míči kroutim.. :D myslim, že kdyby mě někdo viděl, asi by se zasmál! :D ale mě to ba!
10. dub 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 :grinning: jj, není nad to cvičit a tančit jen podle sebe a když tě nikdo nevidí :grinning:
10. dub 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy to mi povídej, právě koukám na přítele jak poctivě cvičí!! Je to švanda, ale nesmim se smát.. aby ho to nepřešlo. Cvičí chudák na záda! :slight_smile:
10. dub 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 jo, to bych měla taky, prej mám křivý záda, tak mi doktorka dala cviky na cvičení, ale je divný, že můj obvodní doktor mi nic ohledně křivých zád neřekl :unamused:
10. dub 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy drahýho to drží už dlouho, v práci tahá těžké věci a jednou za čas se úplně vyhrbý v pase.. obvodačka mu na to doporučila jen nějaký obklady. Tak začal chodit na masáže a nic, teď k nějakýmu čínskýmu ,,šamanovi" a stále ho to bere a bohužel stále častěji. Takže jsem mu řekla, ať opět zkusí naklusat k obvoďačce a řekne mu co to teda má a jak co to způsobuje a at mu předepíše nějaký rehabko. Tak konečně po 3 letech tam dochází. Tak co se tam naučil, teď každý den předvádí doma. Vůbec mu to nezávidim, ale snad už mu to pomůže. Tak koukej taky cvičit, ať to takhle taky neschytáš :slight_smile:
10. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy
@summer18 čau holky, teď vás tu čtu a musím vás vyvést z omylu. Já mám vyloženě hubenou postavu, boky žádný, 48kg..a porod bezproblémový a rychlý. Ptala jsem se na to i Dr. a říkal, že je to kec, že ženské s plnějšími tvary rodí lépe. Tak nevím, jestli jsem vás potěšila...
10. dub 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k vám přidat? Jsem staronová snažilka. V dubnu, teda spíš teď v sobotu si jdu pro mrazáčka. Minulý rok jsem podstoupila IVF. K ET nedošlo až pak na KET. Po něm jsem otěhotněla, ale potratila jsem. Další KET také nevyšel. A teď jdeme do třetího. Nedávno jsme také podstoupili přímou adopci. Je tu některá, která bude také podstupovat "umělé" ?
10. dub 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek