• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@summer18 jj, budu muset začít, abych se ve stáří vůbec hnula :slight_smile:
@jara hm :unamused: tak to jsi mi ani říkat neměla.....ale tak uvidíme, uvidíme...
10. dub 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav ahoj, tak to je mi moc líto, že to nevyšlo...kam jezdíš na IVF? Já se na umělko nechystám, ale už mám taky něco za sebou...Držím moc palce!! Co znamená přímá adopce?? A kolik je ti let, jestli se můžu zeptat?
10. dub 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Jezdím do Brna do Reprofitu k MUDr. Machačovi. A přímá adopce znamená zjednodušeně přímo od matky, která dítě nechce. A je mi 22 let.
10. dub 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy chodila jsem na předporodní kurz a snad první větu, kterou jsem tam slyšela byla, že porod je v hlavě! Takže boky hoď za hlavu... :wink:
10. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikolav Aha..a co máte za problém, že to nejde přirozeně? A jak dlouho čekáte na mimčo??
10. dub 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara ahojky, těhotenství mě začíná pomalu děsit! kofein, plesnivé sýry, horké vany (tři věci které miluju!) - se prý nesmí! Injekce!! děs!!!
Tak jsem si řikala, že aspoň něco je kladný... a zase nic :angry:
:grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara jj,to mi je jasný, já jen, že jsem to slyšela už od spousty lidí, kteří mi říkají, že budu mít snadný porod, ale mám kamarádku, která má nadváhu a rodila dlouho :frowning2:
10. dub 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav držím palečky ať vše dopadne dobře!! :slight_smile:
10. dub 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Já mám za sebou všechny možní testy. Proč jsem potratila nevědí. A problém jsem měla s MS a ovulací. A to defakto pro nedostatek bílkovinových nosičů androgenů. Jinak nenašli nic. A snažíme se víc jak dva roky.
10. dub 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 :grinning: :grinning: Proč děsit? Né to jsou samé pozitivní věci!! injekce? Kofein jsem pila i tak )snad krom prvního trimestru, ale to mi kafe nechutnalo) a plesnivé sýry jsem jedla )samozřejmě rozumně)
@spygy přesně...taky jsem to slyšela od spousty lidí, takže jsem si říkala...ajéje, tak to jsem v háji..ještě jsem si chtěla nechat od Dr. nechat změřit pánev, ale už jsme to jaksi nestihli, jelikož do příští návštěvy jsem raději porodila... :grinning:
10. dub 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Děkuju tobě taky to snažení.
10. dub 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav To není zase tak šíleně dlouhá doba...jsi mlaďoučká...co zkusit lázně?? Nedoporučoval ti je Dr.?
10. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Injekce nesnesu (jsem děsná hysterka) toho se zatím bojím nejvíc! řikám, že jsem divná místo abych se bála porodu (jako většina) já se bojim injekcí :D Minule jsem byla na odběru a nedala jsem jim ani kapku.. :D až pak na druhej pokus! (Taky z toho byla modřina)
10. dub 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Nedoporučoval. Ale nastolila jsem si denní režim a musím říct, že mi pomáhá. Takže uvidíme :slight_smile:.
10. dub 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 To dáš! Vlastně si ani nevybavuju, kolikrát za těhu mi brali krev...
10. dub 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Denní režim?? Jaký? A ty lázně tě nelákají??
10. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu do hajan, dočtu vás asi až v pondělí (jedeme zítra s malou přes víkend do Prahy na návštěvu)...
@nikolav v sobotu hlavně žádné stresy...ať ti to dobře dopadne, držím moc palce!
10. dub 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara No mám doma tři psy, takže ani nemůžu :slight_smile:. A nedokázala bych bez nich tak dlouho být. Bohužel jsem závislačka :-/. A můj denní režim co jsem si sestavila dle toho co by mi mohlo pomoct. A je fakt, že mi to pomohlo k MS a ovulaci, kterou jsem měla snad poprvé v životě. No minimálně za posledních 6 let určitě.
10. dub 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj děvčátka, tak se k Vám přidávám i já. S budoucím manželem jsme se začli pokoušet o miminko... Prášky neberu asi tři týdny... Svatbu máme 6. září Tak uvidíme jestli se nám doté doby zadaří,,,Řekli jsme si, že není na co čekat...Když vidím kolik kamarádek se rok po svatbě snaží otěhotnět a nic... Rozhodli jsme se pro tuto variantu :slight_smile:
10. dub 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jara Díky moc. A hezký víkend.
10. dub 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, tady se každej vdává, nebo bude vdávat. :( já chci asi taky! :slight_smile:
11. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav
@xmichalkax
@jara
@spygy
Tak co je u vás nového??? :sunglasses: :sunglasses:
U mě zatím nic.. je teda pravda, že už asi třetí den mě starašně bolí bradavky a občas pobolívá podbřišek..ale to si myslím, že je to tím jak jsem vysadila HA, nic méňě přítel si myslí že se už zadařilo :D :grinning:
14. dub 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 U mě je to, že jsem po KET :grinning: a jinak jsem se nedávno dočetla jedno moudro, že když máš příznaky je to jen stres. A za mě je to pravda - potvrzeno osobní zkušeností.
14. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Ahoj, ahoj. U nás vše při starém. Měli jsme tu teď návštěvu a nechce se mi ještě do hajan, tak čučím na koně. No vidíš, tak třeba má přítel pravdu. A kdy to máš dostat? Víš vůbec, jak dlouhé máš cykly??
14. dub 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Ahojky já se připravuji na 2 ivf tak uvidíme čekám MS a těším se jak to pak bude vše utíkat jsem zdravá i manžel ,ale proč se nedaří a potratila jsem to neví nikdo jsem z Kroměřížska a jezdím do Zlína
14. dub 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tj dobrý znak já prožívala tyto přáznaky když jsem zjistila že jsem těhotná tak držím pěsti zajdi si kdyžtak na krev
14. dub 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše embryjko :grinning:
14. dub 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renda12 Já jsem relativně zdravá a také jsem potratila. A také jsem z kroměřížska, ale jezdím do Brna.
14. dub 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Ahojky, tak u mě není zatím nic nového, vše při starém...jinak třeba má přítel pravdu :wink:
14. dub 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara No je to první po vysazení HA takže netušim, jak dlouho mám cykli, ale před tím, než jsem je brala (asi 5let) jsem to měla pravidelně. A snad po 28 dnech.. A pokud to chápu dobře a dostala to naposled 24.3. tak teď jsem 23DC .Teď bych to měla dosatat na Velikonoce :( Na to že jedeme na výlet, se těšim. :unamused: :unamused:
@renda12 moc tomu nevěřím, že by to šlo tak rychle... na jednu stranu bych byla ráda, kdyby to hned vyšlo, ale na druhou stranu bych chtěla aby to vyšlo za 1-2 měsíce.. kvůli práci aa by se narodilo spíše na jeře :D
15. dub 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek