• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@summer18 Tak to máme stejné..také bych to měla dostat někdy kolem Velikonoc. A proč chceš kvůli práci, aby to vyšlo tak za 2 měsíce??

@renda12 Ahoj, držím palce, ať vše probíhá hladce!
@nikolav Jsi doma na neschopence nebo chodíš do práce?

Dneska mě ve městě potěšila jedna paní...strašně se jí líbila malá...byla z ní úplně unešená, jaká je prý hodná a hezky hačá v kočárku...taková dámička to byla, ale strašně příjemná..prý se moc těší už na vnoučátko, ale zatím jsou prý kluci na vejšce (no, na babičku moc nevypadala, spíš na super čuper mamču) :grinning:
15. dub 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara kvůli smlouvě... aby mi byla prodloužena a i kvůli penízkům. Já taeda nevim jak by to bylo ale koncem července mi končí smlouva a kdybych byla v jináči a nebyla mi prodloužena co pak? Na pracák? Vůbec nevim... teda já se ani nevyznám v těch mateřskejch..
Nejhorší je že dělám krát. dlouh. týden 12ti hodinovou prac. dobu a tam celou tu dobu stojim. Tak nevim, jestli mi to nebude nějak vadit.
15. dub 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Aha, tak to by jsi měla lepší chvíli počkat a smlouvu prodloužit...vůbec netuším, jak to pak je, když se smlouva neprodlouží a ty jsi těhotná... :confused:
Ty 12-hod směny...no uvidíš, až jak ti bude...ale myslím, že by jsi toho měla plný brejle.
15. dub 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara neschopenku nemám, ale jsem doma. Mám dovolenou. Vybírám starou.
15. dub 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Aha...a v práci to vědí, že máš za sebou ket? Nebo nikdo nic netuší?
15. dub 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara neee ještě ne, ale chci být informována předem jak to chodí.
15. dub 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Ne nevědí nic. Už tak o prvním KET bylo drbů a drbů. A navíc máme s tchýní stejného zaměstnavatele a nestojím o to aby něco věděla. Po tom všem co řekla atd. Navíc se s ní nestýkám. Navíc jsem byla na pohovoru na jinou práci. Takže pokud nevyjde KET, tak půjdu i jinam.
15. dub 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Ahoj, to vypadá nadějně, já měla uplně stejný příznaky. Hodně citlivá prsa a cítila sem, že každou chvíli ms přijde jak mě bolelo břicho. Týden po vynechání sem si udělala test a hned to tam bylo. :grinning: a jak si psala s tím zaměstnáním, tak to mám stejně, taky mám poměr na dobu určitou, v červnu mi dojde smlouva a vůbec zatím nevím, co pak budu dělat. No nic, držím palce, at to vyjde :slight_smile:
15. dub 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si k obědu dala kyselý rybičky :D Že by?! :D
15. dub 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Omlouvám se jsem nevzdělaná! Co je to KET? J

@iwurosima nevim, myslim si že si to spíš vsugerovávám! :slight_smile: To by byl fakt gól! :D
15. dub 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 I já myslela, že to mám vsugerované, protože sem na dítko hodně myslela. Pak když sem objevila dvě čárky na testu, tak sem tomu nemohla ani uvěřit :grinning:
15. dub 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 KET je kryoembryotransfer neboli transfer zamrazených embryí.
15. dub 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Achoj no u nás noc nového :D je teda pravda, že mám poslední dobou citlivější pradavky, strašně mě bolí vaječníky(nejvíce teda ten pravý) a jsem pořád unavená. Ale myslím si, že je to jen tím, že jsem vysadila prášky. Přece se to hned na poprvé nepovede :D
15. dub 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmichalkax taky se s tím potýkám a taky si to myslím. No uvidíme!

@nikolav aha, něco podobného měla podstoupit kamarádka, ale nakonec se jim poodařilo přirozeně otěhotnět.. a už má krásnou holčičku, tak ať to dobře dopadne! :slight_smile:

@iwurosima To se přece nemůže povést hned takhle na poprví.. i když je pravda, že při mé smůle! Nechci to tiž mimíse v prosinci a lednu.. :D Příjde mi, že jsou to dva nejhorší měsíce. :D
15. dub 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Děkuji.
15. dub 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 přesně jak říkáš uvidíme... na test je ještě brzo.. Tak buď ta červená karkulka přijde...( jak tomu říká můj budoucí manžel :grinning:) nebo se nedostaví a já budu hledat příčinu... Byl by to tedy gól :D
15. dub 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo zatím se nic nového neděje čekám MS a zatím nikde,ale mám takové pocity jako by měla dojít a nic už bych hctěla zahájit injekce.jinak máme adoptované na dálku dva černoušky:slight_smile: tak to nás alespon těší můžem jim psát dopis a posílatbmalé dárečky:slight_smile:
http://www.bezmamy.cz/dite/43-chrinton_c_richard-cs.html
http://www.bezmamy.cz/dite/63-donaldia_ipyana_maluka-cs.html
15. dub 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám taky přidávám...ještě 5 dní do (ne)očekávané MS...jsem sice optimista ale na // po prvním pokusu moc nevěřím :slight_smile:
15. dub 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vam pridavam, ted v dubnu mame cyklus s clostikem protoze prirozene neovuluju. Trochu sme to jeste posilili inseminaci, chlapa mam v poradku. Ted me jen ceka dalsich 10 dni, nez se budu moct otestovat, jestli to pomohlo. Takhle to budeme zkouset az do zari a pokud nic, tak ivf. No, nejradsi bych na to sla hned, jsem uz hrozne netrpeliva protoze se rok zkoumalo co se mnou je.
15. dub 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 No hele, člověk míní, život mění. Taky bych nikdy neřekla, že budu rodit v listopadu. nechtěla sem miminko do zimy, hned od malička navlékat do čepiček a do zimního fusaku. A navíc, komu se bude chtít chodit na procházky v zimních fujavicích, žejo.... no a vidíš to. co udělám :grinning: Teď už mi to ani tak nevadí a moc se těšim, však ono se to nějak udělá! hlavně, abysme byli zdravý oba dva
15. dub 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 Já bych zase miminko v lednu moc chtěla. Hodně členů naší rodiny je v lednu. Ale pokud by se teď KET povedl, tak bych měla termín v prosinci. A to jsem nikdy dítě v prosinci nechtěla! Asi je to náhoda no :slight_smile:
15. dub 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikolav Tak sme na tom stejně!!! Chtěla sem spíš jarňátko a hned chodit hodně ven, a koukni.. rodim v listopadu :slight_smile: Ono to pak ve výsledku stejně neni vůbec důležitý, kdy se to narodí, hlavně, že se to povede a že bude zdravoučké. Moc držím palečky, aby se to povedlo jak tobě tak i ostatním snažilkám :slight_smile:
15. dub 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwurosima No aspoň už víš kdy máš termín. Já ani nevím jestli KET vyšel. Ale jestli ano a půjde vše dobře, tak bych měla mít termín 28.12. No sice se děsím představy narození 31.12. :grinning:, ale co už. A nejhorší datum, které jsem nechtěla bylo a je 24.12. ale tak co bych nadělala. Nechtěla jsem dítě v prosinci a už vůbec ne okolo vánoc. Ale když to tak už je, tak co naděláme. Hlavní je, že bude :slight_smile:.
15. dub 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Přesně tak, hlavní je, aby bylo :slight_smile: třeba by ses pak dočkala i v tom lednu...a nebo rovnou novoročňátko, kdo ví. :slight_smile: Taky bych nechtěla okolo vánoc a už vůbec ne 24. prožít to celé v nemocnici. I když s miminkem, ale přece... když všechno dopadne dobře, tak my budem mít už měsíčního prcka pod stromečkem :slight_smile: hrozně se těším až mu oblečem nějakej vánoční obleček :slight_smile: všechno je taaak daleko, ale hrozně se těšim :grinning:
15. dub 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwurosima Taky už bych se chtěla tak těšit :grinning:. Já byla teprve v sobotu na KETu. A není mi nic. Jen mě bolí podbříšek. Ale tak to nemusí znamenat nic. Ale poučila jsem se z minulého KETu, že čím víc se člověk sleduje a tak, tím je to horší a přijde mi, že ty příznaky jsou jen a jen z psychiky a vsugerované. No taky bych nechtěla na Štědrý den, ale co bych nadělala, že :grinning: a Nový rok by mi nevadil. Je to leden a znám asi tak 5 lidí co jsou narození 1.1. :slight_smile:. Ale kdyby se zázrakem povedli dvojčátka, tak si myslím, že by se narodili dříve. No jo už aby to bylo.
15. dub 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Držím všechny palce, co mám, ať to vyjde :slight_smile:)))) určitě vyjde, posílám ti spoustu pozitivní energie!!!
15. dub 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwurosima Děkuju a nějaké těhu bacily :grinning:
15. dub 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav já to beru tak že když se to narodí v prosinci, tak se ochudí o dárky, příbuzný přijedou a řeknou, to máš k narozkám i k vánocům. A v lednu po vánocích, člověk taky neví co dávát.. takže mě by se líbil březen a vejš... únor by mi tolik nevadil, ale přeci jen. já jsem v červnu a přítel v květnu, a je to fajn, když si člověk může udělat venku posezení a nemusí být v hospodě.. nevim no.
Samo sebou že když se zadaří tak se zadaří, hlavu si trhat nebudu! :slight_smile:
@iwurosima to si nevybereš, buď nakoupíš zimní těhotenský věci, nebo mimísi čepičku. :slight_smile: tak třeba druhý se ti vyplní
@eviks ahojda... vítám tě a držím palečky :slight_smile: Podle toho co píšeš, se asi snažíte už delší dobu co? :/
15. dub 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Tak to já taky ne. Po prvním KETu, kdy jsem otěhotněla jsem měla termín 11.2. a při druhým KET , kdyby se povedl tak bych měla 1.9. no a teď teda 28.12. Takže asi tak. Ale hlavně, že to vyjde. Já jsem v říjnu a neměnila bych. I když babička s dědou jsou červen a červenec a miluju když jsme na dvoře a grilujeme a tak. Každý měsíc má něco. A to, že bych jezdila v zimě mi až tak nevadí.
15. dub 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Děkuji moc, víceméně se moc nesnažíme, teď vlastně první pořádný cyklus s lékama. Sice to řešíme už od minulého března, ale věděli sme, že bez léčby stejně neotěhotním, takže sme to za snažení nepovažovali. Až teď je to opravdu naostro:slight_smile: Kéž by vyšel ledňáček, byla bych nějšťastnější na světě:slight_smile:
16. dub 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek