• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
Včera jsme se bavili s mužem o mimísi a já mu řekla, že chci aby se mímo jmenovalo příjmením po mě! To ste měli vidět jak reagoval... :D že přej v žádným případě, že jestli to myslím vážně tak ukončuje výrobu! :D Hodinu semnou nemluvil, pak si nechal vysvětlit, že to bych děcku neudělala, aby se jmenoval tak jak já. :D Zkuste to taky!! Docela zábava!
Jinak v sobotu jedem na delší výlet do Ratibořic, budem tam do úterka. Nejhorší je, že to mám v pondělí dostat to budou super Velikonoce :D Co u vás?
17. dub 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ahojky, tak by u mě nevyšlo, když jsme už manželé :grinning: jinak já jsem v pondělí v práci a tetička už včera odjela, dnes si beru poslední platíčko, takže už jen 20 dní a můžeme vesele se pustit do VÝROBY :grinning:
17. dub 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy to asi ne..
Tý jo, já bych to asi nevydržrla..a zahodilaho už teď! :D
Já dostala od doktorky recept, ale ten už jsem neuplatnila... :D
ještě se musim donutit koupit tu listovku! :D
17. dub 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak je to těžké, ale chci to dobrat, květen je měsíc lásky, tak chci začít zrovna tento měsíc :slight_smile: a listovku mám koupenou, ale nějak jsem to teď zanedbávala a nebrala :unamused:
17. dub 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy chápu. já s tím bojovala rok! Před rokem v únoru na jedné procházce jsem řekla drahému, že bych chtěla mimi, on mi řekl že on taky... a stále nic. Vždy když jsem dobírala, tak jsem se ptala jestli poslední. Rekonstruovali jsme byt, proto jsme to oddalovali. Po letošním novém roku jsem si jela k dr. pro prášky. Tentokrát je u sebe neměla, tak mi dala dva recepty, jeden s datumem a druhý bez. Koupila jsem si jen jedny.. když mi docházeli, chtěla jsem opět navrhnout jestli už. Pamatuju si to do puntíku. Koukali jsme večer na Simpsnovi a byl díl kdy se měl Bárt ženit, udajně musel :D a u toho mi drahý řekl, jestli to už zkusíme. Já se na něj podívala a řekla jsem mu že jsem mu chtěla říct, že mám poslední tři prášky, jestli si je mám kupovat! on my řekl, že už ne. A je to :slight_smile: Čekala jsem až mi dá souhlas, nechtěla jsem dělat nějaký habaďury a vyplatilo se.. :slight_smile: Teda zatím :slight_smile:
18. dub 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 jj, tak to chápu, my jsme kupovali novej domeček - respektive nám ho stavěli, takže o miminku jsme ani nemluvili, než se nám postavil, tak byla svatba a pak se jen čekalo, až bude domeček hotov, potom byla práce vevnitř na vybavení a teď už jen dát do pořádku zahradu a plot a bude to, ale to už se může dělat i za doby, kdy budu těhotná - přece si kluci poradí i beze mě :slight_smile: takže teď už jen doprat těch posledních pár prášků a potom hurá do snažení a jen doufat, že nebudu čekat tak dlopuho, jako ty holčiny tady některý, který čekají rok, dva :unamused: to bych asi nedala...
18. dub 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy v to taky doufám, mě by se líbil květen červen :D (kéž bych si to takhle mohla určit :slight_smile: ) Doufám, že my všichni tady na foru a i jinde, se brzo zadaří :slight_smile: A sejdem se ve foru termínu porodu :D
18. dub 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska už jsem nevydržela a udělala si test :grinning: k mému velkému překvapení jsem našla ducha....tak klepu na dřevo abych to nezakřikla
19. dub 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, my už se snažíme nějaký ten pátek (cca prosinec 2013), ale pořád to nějak nejde, no asi se na to moc soustředíme, potřebovali bychom dovolenou :slight_smile: Teď jsme nasadili Femibion 800 a pro mužskýho Selzink plus, takže čekáme, kdy vitamíny začnou fungovat. je to divný. Dřív jsem byla plodná až hanba, a teď...... ach jo. Ale plány jsou hezký a sexíkování taky :slight_smile:
19. dub 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol22 ahojky tak jak?

@enalga držím palečky, nad tím femibionem jsem taky přemýšlela. jéé ty už máš zasebou 3 děcka... tak to tě zároveň obdivuji, že jdeš do dalšího. :slight_smile:

Tak já jsem o Velikonece pryč, tak si užíváme o stošest! Šampíčko, výlety, sexík. tak uvidíme. Řikala jsem si že tady na to myslet nebudu, ale chyba! Když se procházíme po Babičině údolí a vidíme všude kolem malý děti jak se držej mezi maminkou a tatínkem.. :cry: .. Možná příští rok to budem my! :slight_smile: snad...

Jinak všem přeji krásné Velikonoce!!! :slight_smile: :-*
21. dub 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer18 ahojky, bohužel falešňák... :-/ ale tak na poprvý to vyjde málokdy :slight_smile:
22. dub 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol22 to mi povidej... měla jsem to včera nejspíš dostat a stále nic. Tak uvidíme, ale myslim, že je to příjde dnes, nebo zítra.. občas mě pobolívá břicho. Takže uvidíme co bude...
22. dub 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 no já už čekám čtvrtý den a nic...ale test byl dneska negativní...tak nevím...ještě počkám do zítřka a zavolám doktorovi
22. dub 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim jestli si dělat testík.. příjde mi to brzo a je to i tím, že žádnej doma namám :D .. tak asi zatím určo ne.. počkám do zítra zda příjde mrcha.. :slight_smile:
22. dub 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky ja uz konecne po menstruaci a ted počkat jeste jednu a sup sup.. příští tyden na kontrolu ke gyndari a pak :wink:
22. dub 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
taky začínáme :slight_smile:
22. dub 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky u mě mrcha nějak vázne... že by? Jestli to počítám zprávně tak teď mám 30DC to už by měla přijít ne? Vždycky mě trochu bolí podbřišek a pak se to zase ztratí.. a včera a dnes mě bolej prsa :/ asi si na zítra ráno koupim testík :slight_smile:
23. dub 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@summer18 ty jo, tak to budu držet pařátky aby to vyšlo :slight_smile:
23. dub 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga obávám se že asi je poplach, teď mě trochu začíná bolet břicho... tak uvidíme... ráno zkusím testík :slight_smile: Pak dám vědět :slight_smile:
23. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga Tak jsem si ráno udělala první testík v životě.. a negativní... asi jsem i ráda :slight_smile:
24. dub 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 pročpak ráda?
24. dub 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy no protože by se to narodilo v prosinci :D už jsem to někde psala :slight_smile:

Včera jsem šli s přítelem na chvilku do hosůdky na zahrádku... a on mi ani nedovolil malý rumíček do coly... prej co kdyby náhodou! Že až si udělám testík, tak pak se uvidí! :D Hrozně se mi to líbilo, jakou měl najednou péči. :slight_smile: Nejhorší bylo, že tam přišli jedni známý, který jsem už dloooouho neviděla a ta paní nám tam oznámila, že je v 5. měsíci... byla jsem z toho taková smutná. A bylo tam sousta kočárků... to hrozně působí na psychyku.. to je děs :(
24. dub 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes začíname znova :slight_smile: Konečně mě přišla navštívit :slight_smile: Teda, ani nevim, jestli se mám radovat?! :D
26. dub 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara ahoj, dlhsie som tu nebola, trochu sme dovolenkovali a o dva tyzdne sa stahujeme, tak balim a balim.. Mne nedorazila menstruacia, tak este par dni pockam a otestujem, ze ci sa podarilo, alebo nie.. A vy ako?
28. dub 2014 v 11:26  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karra ahoj! To vypadá moc nadějně!!!! :slight_smile: Jsem napnutá, musíš pak nahlásit, jak jsi dopadla! Já už mám po ms..přišla tuším 24.DC (mám krátké cykly)...tentokrát ovulka byla hodně bolestivá, to jsem snad takhle ještě neměla. Ty máš rodičovskou na jak dlouho?? A můžete si také vybírat z různých variant - 2, 3 nebo 4 roky?? Krásný den a pohodové balení.
29. dub 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Vždyť jsi říkala, že by jsi stejně nechtěla, aby to přišlo tak brzy...tak tě Vesmír vyslyšel. :wink: Užívej ještě sladké nicnedělání...kolikrát si vzpomenu na ten havaj před dítětem..tolik času sama na sebe už rozhodně mít nebudeš!!!
29. dub 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara ono se to ve mě strašně rozdvojovalo... najednu stranu jsem byla strašně smutná, že to nevyšlo.. a na druhou ráda.
Nejhorší byl včerjšek. Jedna známa, stejně stará holčina jako já, včera porodila zdravou holčičku a mě strašně přepadla závist... chudák to odnes můj miláček... nevim co to bylo, v životě jsem to neměla, připadala jsem si, jak kdybych měla depresi. A dneska? Sešla jsem se se spolužačkou, která má za měsíc termín porodu... tak jsem taková smutná, že to ten první měsíc hned nevyšlo... ale ted jsem zase v poho :slight_smile:
Jednou mi možná bude taky někdo závidět :D
29. dub 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Je tu některá co se bude snažit ke konci května? To znamená pi 25.5.?
Jedeme na dovolenou a tam se chcem snažit :slight_smile:
29. dub 2014 ve 23:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se pridavam. Vysadila jsem v polovine dubna a ted nekdy bych mela dostat ovu. Nejhorsi je,ze nevim, jak dlouhy budu mit cyklus, takze predbezne pocitam, ze pokud se ovu tento mesic uraci dostavit,tak by mela prijit mezi 1.-6.5. :slight_smile: jinak 18.5. mame vyroci svatby. Sice to nevyjde urcite hned, ale kdyby nahodou,byl by to krasny darecek k vyroci :slight_smile: zacala jsem po vysazeni pit 2x denne kontryhelovy caj (a moc mi chutna, zboznuji bylinky), beru femibion 800 a na milovani jsme si poridili misto bezneho lubrikantu conceive plus :slight_smile: a milovat jsme se zacali denne, coz je prijemna zmena :grinning: takze spojeni prijemneho s uzitecnym :slight_smile: omlouvam se, jestli pisi s chybami, jsem na mobilu a hrozne blbe se tu pise a kontroluje :slight_smile: a jeste abych dodala, taky z toho magorim a nejsem shopna myslet na nic jineho. Puvodne jsme chteli vysadit az v zari, ale situace v praci me nakoply, ze vlastne proc cekat, stoji to tam za houby a pulrok stejne uz neni takovy rozdil. Takze by to byl krasny prijemny a chteny utek pred sefem, kteremu ruplo a neda se s nim vydrzet.
30. dub 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek