• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@roxy23 ahojky, tak úplně na konci to nebude, ale zhruba v polovině, jelikož dobírám prášky a poslední menstruaci bych měla mít kolem 12., tedy končit by měla cca 15. :slight_smile:
30. dub 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara ahoj.. ja mavam tiez kratke cykly, tak okolo 25 dni :slight_smile: aspon sa mozme castejsie pokusat :D Ja zijem v NL, a tu je materska dovolenka iba 16 tyzdnov. Takze ja som sla do prace, ked mal maly asi 4 mesiace. Funguje tu neplatena rodicovska dovolenka 6 mesiacov, ale vyberam si ju po jednom dni v tyzdni, kedy som doma s malym, jeden den mi chodi varovat svokra a jeden den je doma manzel. No a potom tie dva zvysne dni je maly v jasliach. Zvlada to tam dobre, kedze je rad s detmi a je "spolocensky" typ :D No ale moc na vyber nemam.. Zajtra rano budem testovat, MS stale nedorazila, tak potom dam vediet..
1. kvě 2014 ve 12:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy tak pak napiš jak si dopadla:slight_smile: já už se mooc těším :slight_smile:
1. kvě 2014 ve 13:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karra Fíííjo, 16 týdnů mateřská?? To je tedy síla...nedokážu si vůbec představit, jít do práce, když by bylo malé 4 měsíce. A v jeslích je o malého dobře postaráno? Malá je také hodně společenská..když vidí děti, tak k nim hned utíká a dělá jim nyny. :slight_smile: Je to kouzelný. Tak dej zítra vědět, jak jsi dopadla...hádám, že na testu vykouknou čárky dvě. :slight_smile: Držím palce. Krásný večer!
1. kvě 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxy23 jasně, že jo a ty samozřejmě taky :grinning: už aby by to bylo - moooc se těším :wink: :grinning:
1. kvě 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy tak sem se rozhodla, ze to nakonec uskutečníme kolem 9 před dovolenou.. Já doufám, že se zadaří a když ne tak život jde dál :slight_smile:) Jinak jak se na to připravuješ? Myslím po fyzucký i psychycký stránce?.. Neotevřem si svojji diskuzi? Já to ale neumím, musíš ty:slight_smile:
1. kvě 2014 ve 22:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxy23 Tak zatím nijak, pouze beru listovku a to je asi zatím tak všechno, zatím to nechám tak a pokud se nezadaří, tak začnu na sobě více makat :slight_smile:
1. kvě 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara ahoj, tak som dnes testovala a zadarilo sa :slight_smile: nechcem sa ale nejak moc dopredu tesit, zvlast po tom predchadzajucom potrate, budem vela oddychovat, zdravo jest, v praci sa nestresovat a dufam, ze to tentokrat dopadne lepsie.. Presne o tyzden dostaneme kluce od domu, tak nas caka stahovanie, ale to uz je z mojho pohladu taky prijemny stres :slight_smile: Az na to upratovanie, ale po kuskoch to zvladneme, ved casu je kopec..
2. kvě 2014 ve 13:30  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@karra Jéééé, gratuluju! Určitě to tentokrát vyjde, věřím tomu!!! Mám strašnou radost s tebou!!! :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karra moc gratuluji! :slight_smile:
ja ted cekam, kdy prijde ovu...a 11.DC a zatim porad nic. Nejhorsi je, ze po vysazeni nevim,jak dlouhy budu mit cyklus a kdy to teda muzu cekat. Kolikaty DC vam dosla ovu?
2. kvě 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karra gratuluju :slight_smile: To je rychlovka :slight_smile:
4. kvě 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teenyel ahoj, ja mam asi 26-dnove cykly, tak ovulku by som mala mat tak na 12. DC. Nikdy som to ale nemerala, ani teplotu, ani testy. len tak zhruba 5 dni pred predpokladanou ovulaciou do 1-2 dni po ovulacii sme sa vzdy intenzivnejsie snazili. A vzdy sa nam podari otehotniet asi na treti cyklus :slight_smile: Nestresuj sa, ze kedy pride ovulka, len si kazdy druhy den vecer uzite, a mozno sa vam podari ani nebudes vediet kedy.. Drzim palce
6. kvě 2014 v 09:21  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jara Dakujem, objednana som k porodnej asistentke az na 20. maja (kvetna :slight_smile: ), a potom este na echo ani nie som objednana, tak este si par tyzdnov pockam, kym sa nieco dozviem.. ale zatial sa citim dobre, tak dufam, ze je vsetko ok.. A u vas ako?
6. kvě 2014 v 09:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karra prisla, ale chut je chut, tak to nebylo ob den ale denne :grinning:
6. kvě 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karra To je super, že se cítíš dobře. Měla jsi nějaké těhu příznaky ještě před testem? U nás dobré, někdy začátkem příštího týdne bych to měla dostat, tak jsem zvědavá. Ale čas na sebe-pozorování rozhodně mít nebudu, neboť jedeme asi ve čtvrtek na chalupu, kde budeme dělat další část střechy. se těším na změnu prostředí. Máme tam velikááááánskou zahradu, která končí u lesa, božské ticho a svěží vzdoušek. Malá se vyřádí. Má tam houpačku, skluzavku, pískoviště a nekonečný prostor na kraviny :grinning:
6. kvě 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Priznaky som nejak moc nemala, ale prvy krat som si u mna vsimla implantacne krvacanie, bolo to asi 5 dni pred ocakavanou menstruaciou, najprv som si myslela, ze mi dojde menstruacia skor, lebo vzdy den dva pred nou trochu spinim. Tak som bola trochu sklamana. Ale bolo to velmi malo vsimla som si to len trosku na toaletnom papieri a hned to prestalo, keby som sa tak nepozorovala, tak si to ani nevsimnem :D Ale to som si dala do suvislosti s tym implantacnym krvacanim az potom, co mi menstruacia naozaj ani v normalnom termine neprisla. No a ja mavam este jeden tehu priznak, ze mi niekedy trosku brnia konceky prstov. Trva to len chvilku, po par minutach to prejde. Zatial som to mala pri vsetkych tehotenstvach. Ale len fakt v uplnych zaciatkoch sa mi to par krat stalo, teraz uz nie, asi to je nejakeho hormonalneho povodu, ako sa zacina uvolnovat HCG, tak asi na to telo nejak reaguje..
To je fajn, ze mate chalupu, kam mozte na vikend vypadnut do ineho sveta. My sa teraz stahujeme do domu, tak budeme mat aspon trosku vybeh, pieskovisko a tak, lebo doteraz sme boli v byte.
6. kvě 2014 ve 12:28  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co myslíte? Byla ovu 15DC?
7. kvě 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se... od včera jedeme na ostro... Anička nám trvala ve výrobě 3 měsíce... tak jsem zvědavá, jak to bude u druhého... :slight_smile: Všem přeji // :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dlouho jsem se neozvala... a to záměrně... nechci sem moc líst, myslim, pak jen na to. A to já nechci!
Dneska za náma byli příbuzní.. přišli minulý rok o dítě (rok a půl starého chlapečka) v době kdy se to stalo měla v bříšku druhé o to přišla... :( :cry:
ted se tu objevili i s bříškem (za měsíc rodí) !! :slight_smile: mám za ně strašnou radost! Zaslouží si to! Ale ty otázky typu a co vy dva? A já dělám drahoty, že je čas! Je hrozný!! Strašně jim to přeju, ale závidim jim :slight_smile:
Musela jsem to napsat... Tak uvidíme, teď by asi někdy měla bejt ovulka... tak uvidíme :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak to je mi jich líto, to je moc smutné :frowning2: , ale hlavní je, že budou mít opět novou rodinu a šťastnou, ale stejně je mi to líto - je to smutné :frowning2:
jinak jsem holky dobrala včera poslední prášeček, tak hurá do snažení, ale myslím, že stejně se zadaří až po menzes, tak držte palečky, stejně jako držím palečky já vám :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy tý jo! Ten první měsíc byl pro mě očistec... pořád jsem na to myslela, ale teď si to snažím užívat. Proto jsem nechci tolik chodit. Snažím se víc jezdit na kole a věnovat mému největšímu koníčku (létíní) takže 24. jedu do Jaroměře, 31. 5. do Nynburka a 7.6 chci jet do Choceně na letecký dny... takže se teď těším na něco jinného :D Docela to funguje :D

Bylo to hodně těžký.. ale už je mnohem lépe.. bála jsem se, aby se nerozešli, ale vydrželi to a to o něčem svědčí. když vydrží spolu tohle, pak už vše! Vždycky, když rěšíme nějakou blbost,tak si na ně vzpomenu a řeknu si, že oni museli řešit mnohem horší věc! Ale snad už je vše na lepší cestě :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? My se začali snažit od dubna, předtím jsem cca třičtvrtě roku čekala na MS po vysazení hormonálních injekcí a až teď po pití kontryhelového čaje jsem se jí dočkala, tak doufám, že už bude moje tělo opět pracovat tak jak má a že se brzo podaří. Minulý týden mě docela zaskočilo asi ovulační krvácení, tak čekám, co z toho bude, to jsem nikdy nezažila, tak doufám, že bude vše ok.
@karra moc gratuluji ke // :slight_smile:
@summer18 Já to tak měla u malé, jsem si řekla, že na to nebudu myslet a začala jsem držet dietu a jíst zdravě a skončila jsem hned po prvním cyklu, protože jsem byla těhu, nějak jsem to vypustilo a šlo to samo a to jsme se ten měsíc milovali jenom jednou, tak vím, přesně na den, kdy se podařilo :slight_smile: Ikdyž je to těžké, ale asi je to nejlepší řešení na to zkusit nemyslet
8. kvě 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 tak co? Jak to s tebou vypada? Bylo to ovu krvaceni? Ja jsem ted 3DPO, tak cekam a cekam co bude dal..
9. kvě 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel No ještě nevím, čekám MS až příští čtvrtek, nic na sobě nepociťuji, ale u malé kdybych neměla břicho, tak o ni nevím do 9 měsíce, tak se tím moc řídit nemůžu :slight_smile: Ale pokud byla ovu, tak jak si myslím, tak jsem 8 DPO
9. kvě 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 drzim vsechny 4 palce do mam! :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Já tobě taky a snad nám to vyjde, bylo by to super, když ta ovulka tak pěkně proběhla :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 to teda :slight_smile: takove ucebnicove priklady :grinning: to musi vyjit.
9. kvě 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Tak já doufám a když ne, tak doufám, že taková ovulka bude každý měsíc a není možné aby se nepodařilo :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 jojo, presne tak :slight_smile: tenhle mesic by to byl super darek k vyroci svatby. Ale kdyz ne, tak se nebude dat nic delat a snazeni bude pokracovat :grinning:
9. kvě 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Přesně tak, já si zase říkám, že bych asi měla moc štěstí, kdyby to vyšlo hned první cyklus, ale řekla jsem si, že to nebudu půl roku řešit, stačí mi, když budu těhu, jak malá bude slavit 3 roky a to mám ještě rok čas, tak to do té doby musí vyjít :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek