• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@zuzajda20 to ja si rikala taky, ze na to pujdu pomalu a intenzivne az od zari. A po tom, co zacali vymyslet v praci bych byla nejradeji, kdyby to vyslo hned. :-/
9. kvě 2014 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel Neboj, já myslím, že to za chvíli vyjde, zase když budeš řešit práci, tak nebudeš mít čas myslet na těhu a dříve se podaří :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 to nepomaha, myslim na to porad. :-/ jde spis o to, ze sefovi ruplo v hlave a ze dne na den zacal byt na vsechny protivny, porad rype, do vseho se mota. Me nevyhovuje jeho styl prodeje, pritom mam vetsi procento nez ona,ale vse je blbe. Kolegyne taky. Hlavne ze on z tebe udela absolutniho debila, kdyz se na neco zeptas, ale sam je schopnej volat kdyz mam dovolenou,abych mu rekla,jak se dela tohleto a tamhleto! Uz je to tu k nevydrzeni. Takze cim driv se povede, tim driv pujdu na nemocenskou a pryc odsud. Nema cenu si hledat jinou praci, kdyz planujeme mimco. Jinak bych nevahala a uz by byla vypoved na stole. :-/
9. kvě 2014 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel No to jo, to by bylo blbé hledat novou práci a hned třeba odejít, navíc pokud máš na dobu neurčitou, tak je to škoda a co bude až se vrátíš po mateřské, je ještě daleko :slight_smile: Neboj, určitě se brzo povede a třeba to vyšlo už teď nebo bude léto, nějaká pěkná dovča a třeba se podaří právě tam :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 no mam na dobu urcitou. A jsem za to rada, protoze si ani neumim predstavit,ze bych se sem musela vracet....
9. kvě 2014 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel Tak při těhu je jedno a pak si najdeš něco lepšího, kde tě nebude nikdo prudit :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 tak primerene prudit bude vsude nekdo. Ale tohle je uz fakt neprimereny a uz mi z nej tecou nervy a mam pocit, ze se zacne schylovat k vrazde :grinning: ne to sice ne, ale uz rezignuji a kdyz neco rika, tak uz jen cumim do kompu a nechavam ho vykecat. Delam ze posloucham, kyvu hlavou a jen cekam, az ho to prestane bavit.
9. kvě 2014 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel to je dobrý přístup, myslet si své a ať se vykecá :slight_smile:
9. kvě 2014 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 tak co jineho delat, to bych ho musela jinak vazne kopnout :grinning:
9. kvě 2014 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teenyel no to jo :slight_smile:
9. kvě 2014 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 ale to cekani, nez budu moct udelat test je desny :grinning:
9. kvě 2014 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel musíme vydržet, za chvíli to uteče :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzajda20 pak dej vedet :slight_smile: kolikateho budes delat testik?
9. kvě 2014 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel Počítám, že až po příštím víkendu. Pokud bych to tak měla přesné, tak bych MS měla dostat ve čt, tak si dávám chvíli na to, jestli nedorazí později a pak bych testovala. Jsem si u malé řekla, že nebudu testovat dříve než si budu jistá, že tam něco je a opravdu jsem si první test udělala až za půl roku a předtím mě to dříve ani nenapadlo :slight_smile: Teď už to asi tak dlouho nevydržím a budu asi testovat častěji :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 tak to bych nevydrzela :grinning: no ja to mam dostat 19.nebo 20.5. a kdyz to nedostanu, vyzkousim test 25.5. A uvidi se :slight_smile:
10. kvě 2014 v 06:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel No vidíš, tak to taky musíš vydržet, když čekáš až na 25.5. to mám narozky :slight_smile: Já si právě předtím říkala, že to poznám, tak nemusím testovat a když jsem si byla skoro jistá, tak jsem si ten test udělala a jenom si to potvrdila :slight_smile:
10. kvě 2014 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzajda20 ja poprve vyzkousim 18.5. i kdyz vim ze je to brzy. Ale kdyby nahodou se zjevil duch, tak by to bylo krasne vyroci :slight_smile:
10. kvě 2014 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@teenyel Tak to držím palce, ať to vyjde pěkně na výročí, to byl opravdu hezký dárek :slight_smile:
10. kvě 2014 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 ta pravdepodobnost je uplne minimalni, ale co. Za zkousku dam jen jeden pouzity test :slight_smile:
11. kvě 2014 v 01:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
11. kvě 2014 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata...Přidávám se mezi snažilky od května a moc držím palečky všem, kteří si přejí miminko :slight_smile:
12. kvě 2014 v 16:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@marky8822 Ahojky, vítám tě tu, taky se snažím od května a doufám, že se zadaří co nejdříve a to samé přeji jak tobě, tak i všem tady :slight_smile:
12. kvě 2014 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, připojuji se k Vám :slight_smile: Před týdnem jsme se s manželem brali a teď plánujeme mimi :slight_smile: Už rok neberu HA ale "dávali jsme si pozor" a teď mi manžel řekl, že by rád mimi :slight_smile: Takže se od svatby snažíme, je to teprve kraťoulinká doba ale moc si přeju aby to brzy vyšlo :grinning: tak nám holky držím všem palce :grinning:
12. kvě 2014 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ja takyyyy. od začátku dubna / 19. jsme se brali / :slight_smile:
držím všem holkám palce, ať co nejdřív zapadnem :sunglasses:
12. kvě 2014 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
týýý jo já tu jsem snad jediná bez manžela!! :/ asi mu budu muset říct, že holky na koníku jsou už vdaný a já ne aby si mě vzal!! :D
Jinak u mě nic nového dnes měl můj miláček narozeniny, tak jsem to pořádně ,,oslavili" :sweat_smile:
Jinak jestli to dobře počítám jsem 20DC tak uvidíme kdy se dostaví mrška... nemám zatím pocit že by se zadařilo. Nejhorší je, že všichni píšou jak rozeznají ovulku, ale mě příjde že jí nemám, nebo asoň necejtim :( Tak doufám, že to nebudu muset řešit nějakýma práškama :/
14. kvě 2014 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@summer18 taky nevím, jak zjistit ovulku, proto asi zkusím testíky, asi to bude jistější :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@summer18 Neboj, já myslím, že nejsi jediná co ovu nepozná a určitě jich spousta otěhotněla i bez toho aby jí poznaly :slight_smile: Já na sobě třeba pozorovala, že jeden cyklus ta ovu byla silnější než druhý, to asi záleželo na vaječníku, ale moc jsem se na to nezaměřila, většinou mě v půli cyklu pobolívá břicho jako na ms, tak podle toho soudím, že je to ovu, ale jestli to je nebo ne, to netuším :slight_smile: Třeba u prvního těhu mi na netu vyšlo, že mám ovu 4. a v ten měsíc jsme s manželem spolu spali jenom jednou a to 1. a byla jsem těhu a ovu jsem toho 4 rozhodně nepoznala, ale asi jsme to dobře trefili :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@spygy mě se do těch papírků moc nechce... už mi to příjde jako honba na mimíse... a to já nechci. Stačí mi, že se snažim ,,nemyset" (ha ha ha) Uvidíme, když se nic nestane do konce léta... asi něco zkusím.. Snažíme se druhý měsíc.. nemůžu chtít zázraky :slight_smile:

@zuzajda20 Je pravda, že minulý měsíc jsem cejtila takový píchání v podbřišku... ale spíš mi to přišlo jak zaražený prdíky :sweat_smile: a tenhle měsíc nic moc, jednou nebo dvakrát mě trochu podbřišek bolel, ale ne nijak výrazně.
No vidiš, já se to snažím řešit, že spolu spinkáme, kdy se nám chce.. ale minule mě miláček hladil na břiše a řikal ,,plujte mršky ať mám pěknýho synka :D" To mě zabilo :D třeba je povzbudil.. uvidíme :slight_smile:
15. kvě 2014 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@summer18 my to taky tak máme, že spolu spíme kdy chceme a ovu nějak neřeším, ale je fakt že u prvního těhu jsme spolu takhle spali půl roku a nic a pak jsme to stihli jenom jednou, protože mi onemocněl vážně taťka a nějak chyběla nálada a byla jsem hned těhulka :slight_smile: Já na ty ovu testy taky nejsem, říkala jsem, že tomu půl roku nechám volný průběh a pak se na to třeba zaměřím a zkusím i ty testy. Tak to je od pěkné, třeba je povzbudil a máš v bříšku pěkného synka :slight_smile:
15. kvě 2014 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzajda20 jo a předpokládám, že se jmenuješ Zuzka... máš tedy moooc pěkné jméno :D Mě ho rodiče taky nadělili :D
15. kvě 2014 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek