• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
@summer18 Předpokládáš správně, tak to mě těší :slight_smile: Nejdříve jsem se jménem moc spokojená nebyla, ale nakonec bych řekla, že je opravdu docela hezké :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já jsem s ním chvilku bojovala...a le říkám si, že bych mohla dopadnout i hůř :D např. Takovou Helenou. Jmeno je to hezká ale ta představa Moje babi, máma, tchýně, švagrová, neteř, teta... to by byl blázinec už tuplem :D
15. kvě 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 No tak to jo, to by bylo na nic, já bych nikdy nechtěla jméno po rodičích, ani dítěti bych nedala. Každý má mít své jméno. Teď už mi příjde docela pěkné :slight_smile: A jak si na tom s MS? Kdy jí čekáš? a snažíte se o první mimi?
15. kvě 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 Já po rodičích taky dávat nechci! Ale ten můj drahý se prostě zabejčil (jak jinak, když je býk :D ) že ho chce kluka pojmenovat po sobě.. Děda mu umřel před rokem a jeho tatínek asi před 12ti lety, tudíš on je jediný nositel jména.. tak mi trochu s tim hraje na city. Tak uvidíme! Třeba najdem ještě jiné, které by se mu líbilo :slight_smile:
S MS ani nevím, snažíme se druhý měsí,c ten první jsem měla MS až 33DC, tak uvidíme teď! teda pokud nějaký teď bude :slight_smile:
Jo jo snažíme se o první.. jsem z toho taky pěkně vykulená.

Jo a abych nezapoměla, asi jsem tu psala o naší známé, která před crokem přišl a děcko :( Minulý týden u nás byli, že je v 8 měsíci :slight_smile: Tak dneska porodila zdravého kluka. Jediný co vím je že se jmenuje Toník :slight_smile: Mám za ně radost! Moooc si protrpěli!
15. kvě 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Jé tak to s tou známou je krásné :slight_smile: A jak se manžel jmenuje? Tak třeba budeš mít holčičku a nebude se muset jmenovat po manželovi :slight_smile: No já s tou ms mám taky na nic, nejdříve dlouho nic, pak se párkrát po měsíci objevila, tak jsem jí čekala dneska a nic, tak skočím zítra koupit asi test a uvidím, jinak už se chystám, že s tím jdu k dr. ať mi to nějak srovná :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 manžel :D (kéééž by) no právě že to není nic světobornýho a dokonce jsem někde četla že toto jméno by se vůbec nemělo dávat, že přináší smůlu. Jmenuje se Zdeněk :slight_smile: Já jsem bojovla za Daniela a Petra.. ale neprošli :/ Ale to budu na 100% řešit až to bude aktuální :slight_smile:
A o jakých jménech uvažuješ ty?
15. kvě 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Tak Zdeněk není nejhorší, ale jsou i hezčí :slight_smile: Tak třeba si to do té doby ještě rozmyslí a vyberete nakonec úplně jiné :slight_smile: No já chtěla u prvního Nelu, tu jsem měla jistou od začátku a bojovali jsme dlouho s klukem (celou dobu jsem si myslela, že čekám kluka, tak jsem holku neřešila) no a po dlouhých debatách, jsme se den před porodem shodli na Sebastiánovi a nakonec s námi vypekl a máme Nelu :slight_smile: A to jsem s holkou vůbec nepočítala a řešila jenom toho kluka :slight_smile: Tak teď by asi u kluka Sebastián zůstal a budeme přemýšlet nad holkou, což bude teď oříšek :slight_smile: Vůbec netuším. Líbí se mi: Klára, Aneta, Vanesa, ale nějak jsme se o tom ještě nebavili. A jak by se jmenovala holčička?
15. kvě 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 holčina?? Líbí se mi Ema a Anežka a pak jsem ještě uvažovala nad Alenkou, ale má švagrová má doma Helenku a Lenku a k tomu ještě Alenka? To by byl šílený... nevim, líbila se mi i Eliška, ale to dává skoro každý :/
15. kvě 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Alenku mám tchýni, tu bych nedávala :slight_smile: Ale taky se mi líbí Ema, ale tu už mají 2 kámošky, tak to padá a s tou Eliškou máš asi pravdu, ale je to moc pěkné jméno :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 u nás ve vsi se teď zase narodila dvě Nelinky.. :slight_smile: Tohle asi opravdu budu řešit až to bude aktuální.
Tak zatím dobrou noc... ráno vstávám, musím do Prahy na veletrh knih (njn ani knihkupec to nemá jednoduché) :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 to je fakt, na to ještě je zatím čas :slight_smile: Já si šla už lehnout a ve 3 mě probrali policajti, tak jsem strávila noc v práci, tak super :(
16. kvě 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 proboha, co děláš za práci, že tě buďej policajti :confused:
16. kvě 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 S mamkou podnikáme a vykradli nám jednu provozovnu. Nedávno jsem si říkala, že je nějak dlouho klid, že se dlouho nic nestalo a tady to mám :slight_smile:
16. kvě 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 jak bylo na veletrhu? taky v praze tak prší?
16. kvě 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 nečekala jsem, že tam bude toliklidí... ale jo bylo to docela fajn. Akorát jsem si žádnouknihu nekoupila :/ Ty co se mi líbili máme u nás na prodejně.. tam je většinou měli s 20%slevlou a já mám v práci 25% takže si to raději koupim u nás :slight_smile: Teď musim pracovat na otázkách, který nám pan šéf zadal... takže makám i doma :slight_smile: děs dát cdohromadi 100 titulů, který nemáme na prodejně je děs! Ale co mám dělat...

Jen tak mimichodem mi můžete s jednou otázkou pomoct :sweat_smile: Co by se vám, jako zákazníkům líbilo v knihkupectví? (a nepiště mi, že do knihk. nechodíte!! :D )
16. kvě 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 tak to nevím, co bych ti na tu otázku odpověděla :slight_smile: Já tam chodím jenom občas a nic jiného bych tam kromě knížek nehledala :slight_smile: Což jsem ti asi moc nepomohla :slight_smile: A jaké tam máš ještě otázky?
16. kvě 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
napsat 100 titulů, kterí´é na krámě nemáme, jaký nakladatele, nebo dodoavatele by sme měli mít a proč a co vylepšit v knižním a neknižním sortimentu.
K jakýmu knihkupci chodíš?
16. kvě 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky, jak ste na tom?
17. kvě 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ahojky, tak tuleníčko jsme měli teď dva dny, ale jsem teprve dnes 7DC, take ovulka bude pravděpodobně až příští víkend, jak bývá většinou v půlce cyklu, takže čekáníčko na příští víkend :wink:
17. kvě 2014 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spygy tak tulení není nikdy dost... :D
18. kvě 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 No tak na to se mě neptej, chodím do knihkupectví u nás v kopřivnici a je to myslím pohoda, ale to fakt netuším :slight_smile:
No já ms ještě nedostala, čekala jsem jí ve čt, když ne ve čt, tak v sobotu a nic a dneska už jsem 31 DC a pořád nic, jenom mě bolívá břicho, testy bílé a jsem pořádně nachcípaná, malá měla laryngitidu, tak jsem to asi chytila od ní, tak si myslím, že asi proto ta ms ještě nedošla :( A co ty? jak si na tom?
@spygy Ono to asi ani není jisté v době ovulace. Já bych řekla, že jsme na 100 % trefili ovu, soudím podle slabého krvácení, hlenu a bolesti v podbříšku a vypadá to, že těhu nejsem
18. kvě 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 většinou, když jsem nemocná, tak se MS opožďuje, nebo i když se mění počasí! Já bych jí měla asi očekávat příští týden ve čtvrtek.
18. kvě 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 Já si právě myslím, že to asi bude tím a že dorazí později, no tak snad, ať nemusím na vyvolávačku
18. kvě 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 jéžiš.. tak snad se tý vyvolačky nedočkám. To bych asi nedala :D Zkus se napít červeného vína.. prej to pomáha :slight_smile:
18. kvě 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nastávající maminky,
Ráda bych se k vám přidala. S přítelem se snažíme o první mimi. Ha jsem vysadila před 3 týdny tak doufám, že se nám brzy zadaří. :slight_smile:
18. kvě 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolab20 Ahojky, to doufáme všichni :slight_smile: Tak hodně štěstí :slight_smile:
18. kvě 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 to bych mohla zkusit a snad to pomůže, na tu vyvolávačku se mi moc nechce, tak snad dorazí sama od sebe
18. kvě 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. kvě 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, musím vám říct, že se ze mě asi stává magor :grinning: Začali sme se snažit začátkem května a já sem takovej magor, že bych si nejradši dělala těhů testy každý den... :grinning: Ale zatím sem si dělala teda jeden... Protože jinak by si manžel myslel, že jsem blázen...
Jinak jsem tady zahlídla, že řešíte jména... Mě se pro kluka líbí Filip, Samuel, Sebastian, Šimon...A pro holčičku Amálie, Ellen, Matylda, Nela, Nina... Nejvíc se mi teda Líbí Ella, ale bratránek má Emu, tak by se to pletlo :frowning2:
20. kvě 2014 v 06:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky8822 Hihi :slight_smile: já jsem na tom úplně stejně :slight_smile: test jsem si dělala asi před 5ti dny (negativní) a dostat bych to měla ideálně dnes ale jelikož to mám po vysazení HA nepravidelné a někdy jsem měla cyklus i 47 dní tak nevím :frowning2: ale v sobotu bych to viděla na další test :slight_smile: samozřejmě pokud to nedostanu...
20. kvě 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek