Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažilky od 09/2014, případně od léta

lusiana125
15. únor 2015

ahoj holky, zakládám diskuzi abychom si vyměnovaly rady....atd...s manželem se snažíme od září 2014 a zatím se nám nedaří...jak jste na tom vy? ted jsme začala pít čaj z kontryhele...a manžel z kontvičníku zemního..do toho ještě bereme Macu...cyklus mám docela pravidelný 28 dní...jednou se mi to zkrátilo...a jednou jsem 2 dny meškala...ale nebylo z toho nic..jak jste na tom vy?

dasara
22. srp 2016

@antonie87 tak to je super zprava! Gratuluju moc, at jste zdravi🙂

karlos12
22. srp 2016

@antonie87 nemáš zač, hlavně ať jste v pořádku a si pískej, brzy to přijde, už čekáme docela dlouho ;) děkuji. Doufám že budeš podávat hlášení o růstu

antonie87
23. srp 2016

@dasara moc dekuji 🙂

antonie87
23. srp 2016

@karlos12 snad bude vsechno v poradku... je jeste moc brzo a stat se muze cokoliv, ale s azim se na to nemyslet 🙂....... chapu te... taky jsem nesnasela ty utesovaci reci typu "brzo to prijde a musis myslet pozitivne, atd.." ale na velikonoce jsem byla taky na prvnim IUI.... nezdare em, pak dalsi nezdarene, mesic pauza kvuli dusevnimu vycerpani 🙂.... a ted dve //, stejne tomu porad nejak nemuzu uverit 🙂

karlos12
23. srp 2016

@antonie87 jen tomu věř a užívej si to . Tak já zatím držím , měla jsem bdobí kdy to nebylo nic moc , ale furt ne tak hrozný .Asi mi vážně pomáhá ta zahrádka 😉

pitris77
1. zář 2016

Ahoj holky, tak jsem dnes objevila tuhle skupinu... Snažíme se od 9/2014, ale koukám, že už tu moc lidí není :-O No to mi teda moc na náladě nepřidalo 😎 Ale já jsem snad optimistka, tak to hodím za hlavu 🙂 Chtěla jsem Vás pozdravit 🙂 Je nás čekatelek určitě ještě více, jen tu nechodí, tak jako já doteď 🙂 Hezký den a moc moc štěstí ve snažení!!!!!

karlos12
1. zář 2016

@pitris77 ahoj , držím pěsti .Také sem občas kouknu a občas ne . Snad už se to brzy povede 😉

pitris77
1. zář 2016

@karlos12 Taky držím pěsti ;)