• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od dubna/května, jste tu některá?

25. června 2014 
Jak se na to připravujete ? My se tet moc snažíme a musím říct, že nemůžu myslet skoro na nic jiného :slight_smile:
8. kvě 2014 v 09:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my sa síce snažíme už pár mesiacov a zatiaľ neúspešne, ale tento mesiac sme sa do toho pustili fakt poctivo :sweat_smile: Dostať to z hlavy? Vôbec to nejde! Hádam máj bude úspešný :wink:
8. kvě 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Taky se tento týden velice snažíme a doufám, že to bude úspěšné.
Bylo by to naše první :slight_smile: Takže držím pěsti ! :slight_smile:
8. kvě 2014 v 10:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
my začali v dubnu a už mám 4 dni zpoždění,bohužel test stále zatím negativní :frowning2: jsem jak na trní... a z hlavy?Teď už vůbec ne :D
8. kvě 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxy23 Tiež sa snažíme o prvé :wink: a možno aj práve preto som z toho nejaká celá nervózna, stále sa pozorujem, testujem... :grinning: a nie a nie nájsť 2 // :angry:
8. kvě 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majkylove Čtyři dny zpoždění mi připadne už dost, pokud si to měla vždycky pravidelně.. Těžko říct, uvidíš !:slight_smile:
8. kvě 2014 ve 13:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@viwy Když sme se snažily, tak jsem si dělala samou nedočkavostí test už po jednom týdnu :D ale nakonec z toho bohužel nic nebylo no.
8. kvě 2014 ve 13:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxy23 tiež to poznám :grinning: dúfam, že tento mesiac to vydržím a nebudem testovať pred ms :confused: Vždy som testovala na "obyčajných" ale naposledy som kúpila clearblue a povedala som si, že ten mi ukáže vysnené 2 // :sweat_smile: tak som fakt zvedavá :grinning:
8. kvě 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, minulý týden jsem dobrala poslední platíčko ant. a přítel mi řekl, že si mám místo dalších koupit jen vitamíny :wink: tak jsem zvědavá.. máme chlapečka, v červenci bude mít 3 roky, na jednu stranu bych miminko chtěla, ale na druhou stranu mám strach, jestli to zvládnu, jak psychicky, tak asi hlavně jak to dáme finančně, protože v červenci po skončení rodičáku, budu muset nejspíš nastoupit na pracák :fearful: :confounded: ale zase si říkám, že jsou na tom lidi i hůř a taky to zvládli.. tak hurá do toho a ať se daří :wink: :wink: :dizzy_face:
8. kvě 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove možno sú 4 dni dosť, ale poznám prípady čo mali aj po týždňovom meškaní test biely, takže ešte tam môže byť :wink: verím, že je :dizzy_face:
8. kvě 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@roxy23
@viwy prave mi holky rikaly ze nekomu se ukazalo az po 14-ti dnech,no uvidime,zitra si skocim na krev a to uz by mohlo byt jasno,kez by :sweat_smile: porad me prubezne dost boli podbrisek jak kdybych to mela dostat i v noci a porad nic no.
8. kvě 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majkylove tak at to dobre dopadne.
8. kvě 2014 v 16:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@roxy23 dekuju a moc doufam jeste porad
8. kvě 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se pridavam. Prasky jsem vysadila v dubnu a ted jsem 3DPO, tak cekam, cekam a doufam. Byl by sice zazrak, kdyby se to povedlo tak rychle, ale i zazraky se prece obcas deji. Jinak do ovu jsem pila kontryhelovy caj, beru femibion a sexik si zprijemnujeme gelem conceive plus :slight_smile: zapisuji si teploty a hlen ( i kdyz v tom se ne vzdy umim poradne zorientovat, ne vzdy poznam, ktery to zrovna je) a delala jsem si ovu testy, kterymi jsem si ovu potvrdila :slight_smile:
9. kvě 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky.. Tak zhruba za týden bych se to měla dozvědět jestli ano nebo ne.. Musím ale říct, že to není vůbec nic příjemnýho to čekání.. Furt jsem jak na jehlách :D Nedokážu to dostat z hlavy pořád na to myslím.. V noci se budím kvůli rýmě a pak hodinu čumákuju do zdi a myslím na to :-/ . Nemáte nějakou radu jak se zaměstnat, aby mi to líp utíkalo ?
12. kvě 2014 v 10:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxy23 jsem na tom stejne jako ty. Uz me svrbi ruka, jak bych nejradeji sahla po testu :grinning: ale to by byl zbytecne zniceny test. Je brzy. Lekarnice rikala, ze ty citlivejsi jsou schopny uz tyden po moznem poceti, pokud uz se to uhnizdilo (coz samozrejme nepoznam) :grinning: takze pozitri vyzkousim slova lekarnice, i kdyz to bude jeste asi marny pokus. Pak mam v planu zkouset 18.5. a pripadne 20. a 25.5. :slight_smile: snad mezj tim neprijde mrcha.
12. kvě 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéj :D Tak aspon nejsem sama :D Já bych mohla testovat 23.5. , ale urcite to nevydrzim :D a budu testovat aspon o 3 dny driv :D. A co děláš prozo aby si na to tolik nemyslela? Máš nějaký tip jak se zabavit ? :D Já jsem uplně zoufalá :grinning:
12. kvě 2014 ve 14:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, som 30DC a zatiaľ nič :confused: Testovaciu mániu mám naplánovanú na nedeľu :slight_smile: Držte palce aby tam boli 2 // :wink: Zatiaľ sa cítim úplne normálne, žiadne tehu a ani ms príznaky :rolling_eyes:
15. kvě 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@viwy tak jak jsi dopadla? Já bohužel špatně :( a to sme se tolik snažily, hold asi nebudeme mezi těma kterým to jde hnedka..
Jinak snaženíčko nám začíná zase až za týden.
22. kvě 2014 v 17:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxy23 my tiež snažilkujeme od začiatku :confounded: ms prišla na 34DC! Tiež sme sa snažili, mám pocit, že to už viac ani nejde!!! Chcela som s tým už prestať a povoliť, ale manžel prekvapil a včera mi doniesol nove balenie Inofolicu a kúpil vitamíny aj pre seba a ja som si z ebay objednala 50ks ovu testov a chcem si merať aj BT, takže keď to nevyjde tento mesiac, tak už nikdy :fearful: :sweat_smile: Držím päste aby nám to konečne vyšlo :wink:
22. kvě 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@viwy Tak to já samozřejmě taky !! Určitě dej vědět my tet jen čekáme na výsledek, takže zhruba za týden bych to mohla vědět. Ale už sme se tolikrát snažili, že už tomu ani nevěřím :(
4. čer 2014 ve 12:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxy23 Ja mám opačný pocit. Myslím, že to tento mesiac vyjde a verím, že aj tebe. Určite dám vedieť :slight_smile: :wink:
4. čer 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska jsem si koupila ovulační testy a jestli za týden nepříjde menzes, tak je příště využiji :slight_smile:
7. čer 2014 v 11:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxy23 Ahoj, tak ako? Nám sa asi tento mesiac zadarilo :slight_smile: Pár dni pred ms som si našla ducha a dnes v deň ms mám na testíku slabučkú čiarku :dizzy_face: Dúfam, že sa na výsledku nič nezmení...
21. čer 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mužu se přidat?Budou to tři mesice po porodu ve 22tt :frowning2: genetika nám dopadla dobře,sme podle vysledku oba v pořadku a bohužel holčička patřila mezi 3-5% "detí"kterým si zistí vývojová vada a nikdo neví proč..proste "náhoda",kterou sme bohužel "vychytali".. :cry: s přítelem sme se shodli že nastal ten spravny čas a skusíme to znovu..tedy přestanem řešit nejakou antikoncepci a uvidíme..všem vam přeji at se brzo zadaří a tem,ktere si už našli ty dve čarečky na testíky moc gratuluji. :wink:
21. čer 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule Tak to ti budeme držet pěstičky. :slight_smile: Já už se snažilkuju asi po páté, nebo po šesté, už to ani nepočítám ,tak uvidíme no :slight_smile:
25. čer 2014 v 10:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@roxy23 ahojky a dekuji a jestli se mužu zeptat jakpak to že po tolikáté?Nejaké problémy?
25. čer 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxy23 joo..ty asi myslíš že už se snažilkujete par mesícu..blik..nejak me to dneska "nepálí".. :slight_smile:
25. čer 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek