• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od května/června 2013, najdu zde někoho?

24. října 2013 
@jenyska4 taky novy cyklus, pro zmenu s vitaminem E. (Pro oba). :wink:
6. srp 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taktéž, s utrogestanem, tak uvidíme co se bude dít :grinning:
7. srp 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka s vitaminem E? O tom jsem vubec neslyšela:slight_smile: já jsem ted 8DC, ale ted s miláčkem ob-den... :slight_smile:
8. srp 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, začali jsme na konci června.... jen nejde změnit ten název? Snažilky je hrozný slovo :grinning: navíc, snažíte se s chlapem ne? :wink:
8. srp 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4
No už mi to říkali dva lidi, ať si dáváme E-čko oba. Jeden astrolog a jedna paní, co má 2 děti po čtyřicítce. :slight_smile:
Jinak jsem dnes četla tady v diskusi - otěhotnění po MS - a dost mě překvapilo, kolik holek otěhotnělo těsně před nebo těsně po....
8. srp 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka taky jsem slyšela kolika holkám se zadařilo, my právě dle toho tulili :wink:
8. srp 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se vždy soustředila na dny kolem ovulace, ale už se taky snažím kdykoli. Snad to brzy vyjde. :wink:
9. srp 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dnes pozitivní ovu test, nevím jestli čekat do zítra, nebo to zkusit dnes. Ovu by měla být za 24 - 48 h, ale můžu tomu věřit? Nemu že to být dřív, co když mi to uteče? Chci se trefit co nejblíž ovulaci. Některé ženy jsou prý plodné jen několik hodin. :confused:
13. srp 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska další cyklus...co vy, jak jste na tom?
22. srp 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 ja jsem už 3 cyklus :-/
25. srp 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to někdy vyjde, musíme tomu věřit :frowning2:
25. srp 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 já se nehroutím (zatím), máme s manželem dost jiné práce... ale už bych chtěla no.
26. srp 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to závidím, mě to mrzí, taky máme s manželem jiné starosti, ale v hlavě mi to zní
26. srp 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky-taky se přidávám k "besede"..ja už mam doma 12 leteho syna-a moc by sme chteli pro nej sourozence,loni bohužel dva potraty...ted se snažime od ledna a pořad nic..taky si říkam jestli jsem se třeba neblokla..psychicky-protože ty lonske "neštatsné zážitky "byli desné..akorat je zajímave že jsem s přítelem otehotnela dvakrat pomalu ani nesundal trencle :slight_smile:).....a ted najednou od ledna pořad nic...poradíte nekterá neco? :sunglasses:
28. srp 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule ahoj, jsem na to stejně, mám dvě děti a taky za sebou 2 potraty, vždy jsem otěhotněla hned, snažíme se od března a pořád nic, taky nevím, v čem je zakopaný pes :frowning2:
28. srp 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Človek si říka jestli na to moc nemyslí,nebo spíš jestli ty potraty nebloknou cele telo..víš jak to myslím,psychika..protože v podvedomí na to človek nezapomene..a pořád to tak nejak bolí..nevím..příroda si s náma pekne zahráva že..ja piju Kontryhel.čaj..a beru Femibion..a ty? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky jsme se snažíme od druhé miminko od května , podařilo se v červenci , ale bylo to biochemické těhu a 10 dní po očekávané MS jsem to dostala (4 dny před tím jsme ještě půl dne krvácela). Zkusili jsme to ted hned znova, ale neměřila jsme teplotu ani nedělala testy, takže nevím přesně kdy byla ovulace. MS by měla dorazit okol 08/09. První dcera byla na první pokus a bez jakéhokoli problému. Druhé těhu neplánované skončilo před necelýma 3 rokama potratem v 9tt, tak už taky moc nevěřím, že se nám to podaří.
1. zář 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja začala krvácet v 10 tydnu..takže samovolný potrat..pak za rok jsem opet otehotnela..a porodila syna..ten ma už dneska 12 let..a loni jsem otehotnela a ve 12 tydnu mne na 3D ultrazvuku kam sme si přišli pro první fotku našeho "mimča" oznamili..že je plod je mrtvy a v rozkladu..pry to vypada tak na tři tydny zpatky..kdy se to přestalo vyvíjet..bylo to strašne..takže s tama rovnou na kyretaž..pak behem 4 mesicu další tehotenství a v 8 tydnu..opet spontanni potrat..ted je to už rok..ale pro zmenu se nam nedaři otehotnet...žeby psychika a strach že to opet nedopadne??Třeba se telo nejakym spusobem "brani"...nevim..tak uvidime..
1. zář 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule to je smutné, moc držím palce ať se na vás štěstíčko usměje.
1. zář 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori ..uvidíme..v každem připade to nevzdavam-i když vek už pomalu tlačí.. :slight_smile:...vam taky moc štestíčka..musíme veřit..
1. zář 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule díky :slight_smile: no o věku mi nemluv, mě ještě o dost víc než tobě:frowning2: (38,5) a tak si někdy říkám, jestli mi "ještě stojí za to"
1. zář 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajak83 ahojky, jsem na tom podobně, akorát ještě nebrečím a snad ani nezačnu, držím nám pěsti:slight_smile:
1. zář 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori ..tak to sme na tom opravdu stejne-ja si totiž řikam to samé..muj synátor ma 12..a tak si kolikrát říkam,jestli mne to opravdu stojí za to,vrátit se do plínek..a to noční vstávání mne asi po letech zabije...ale pak vidim nekde kočarek a jsem namekko..hold asi to bude tic-tac...biologicke hodiny tikají.. :grinning:
1. zář 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik držím pestičky..snad se to brzo povede :slight_smile:
1. zář 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule děkuju, Tobě přieju totéž, musíme věřit, snad ještě nejsme takové vykopávky, abychom to nezvládly :wink:
1. zář 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik ..no nevím jak tobe,ale mne už davno není 20..hehe..nekdy si jako stará vykopávka připadam-mezi tema mladyma maminama....tady.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule mně je taky 35, no, neříkám, že je to terno, ale snad to mimi ještě půjde :wink:
1. zář 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik ja ted četla hodne o tech homeopatikach. a tom gynexu..přemýšlela jsem,že ho vyskouším.. :wink: -třeba pomuže :wink:
2. zář 2013 v 01:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule já jsem o tom taky četla, ale já obecně homeopatii nevěřím a četla jsme nějakou diskuzi o gynexu a tam i holky psaly , že jim to celý cyklus rozházelo....takže já beru femibion, koupila jsme si i inositol , který je v Nosifolu. Zkoušela jsem kontryhelový čaj(hlavně kůli tomu mému dlouhému špinění po MS), ale já na ty bylinky taky moc nejsem a vůbec mi nechutná jedině se spoustou cukru:slight_smile:. No přesně. Já jsem se teprve nedávo vzpamatovala z nevyspání a konečně by to s dcerou (4 roky) bylo lepší (od 3 let si konečně hraje sama a možná by i konečně příští prázdniny vydržela chvíli s babičkou...)...byla náročné nespící , brečící miminko, které je na ě do teď ůzávislé":slight_smile::slight_smile:
2. zář 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori jojo ja taky piju kontryhel.čaj ale ja bylinky nemusim..takže te chapu..vždycky ho piju doslova s odporem..ale řikam si,že je to pro dobrou vec..snad..doufam tedy..jim femibion-což se pekne za ty mesice prodražilo abych ti pravdu řekla..beru ho už rok..a není zrovna dvakrat levnej že jo..a ten inositol v Nosifolu je prosim te co??Na co je to dobre? :grinning:
2. zář 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek